בוקר טוב לכל השרוטים/ות (שורדים/ות)

דידיZ

New member
אל דאגה חבר יקר, אל חשש../images/Emo8.gif

כשדידי בשטח כולם במתח
חחח...ואני יודעת שאתה עובד קשה בשביל להנות מהחיים האלה, וגם אני עושה הרבה בשביל להגשים את החלומות והשאיפות שלי...אל תדג

kiksky

New member
אני בטוח ../images/Emo13.gif

ואני מאחל לך שתצליחי להגשים את הכל או לפחות את הרוב
ה -
בידיים שלך

Sparrrow

New member
חח זהבה ראיתי את ההודעה הזו רק עכשיו..

תודה על המזל טוב!
מקווה שיהיה טוב עם ההגה בידיים שלי
עד עכשיו היה לא רע ובואו לתאילנד! או לאוסטרליה, נראית לי כמו ארץ מגניבה...

דידיZ

New member
חחח...גיל!! תהיה אופטימי../images/Emo140.gif

אה ושכחתי לשאול מה אתה רוצה ליומולדת שלך?
אולי...אמממ...
איזה מרצדס קטנה וצנועה כזאת...חחח

Sparrrow

New member
שמע, הלהבת אותי ../images/Emo6.gif

צריך רק לחכות שייגמר המלווה, שהחברים גם יוציאו רשיון, חופש אחד אני טוחן עבודה ובלי בעיה אני עושה יותר מ4K, כך שזה אפילו אפשרי! אולי אני אעשה את זה כלפני צבא כזה.. גם יהיה לי 18 וזה יכול להקל על העניין
באמת נשמע אחלה! אתה חושב שאני יצליח להוציא משהו כזה לפועל?
תגיד בתאילנד היית? שמעתי שגם שם יש טיולי ג'יפים/אופנועים ועניינים כאלה.. וגם שזה זול לאללה...!

Yggdrasil19

New member
אם כבר בתאילנד, אז לרכוב על פילים

אני כותב את זה ונזכר בחשש של קליי (או שזה היה בריאן שחשש מהפיל?) בהישרדות 5.

kiksky

New member
שאני חושב על זה, נראה לי שתיהיה לך בעיה../images/Emo4.gif

נראה לי שיש גיל מינימום להשכרת רכב. אתה צריך לברר גם לגבי נהג חדש. מקסימום אם תצטרך שותף, אני תמיד מוכן
אני רק מחפש חברים שיבואו איתי
כולם עסוקים יותר מידי וכל הזמן דואגים לעתיד
(תינוק)
(נער)
(זה ברור)
(אחרי צבא)
(סטודנט) או
(חחח) ואז
ובסוףףף כולם
(רוח השטות נפלה עלי)
בקשר לתאילנד, לא היתי במזרח עדיין, אני רוצה, אבל לא נראה לי, לפחות לא בשנתיים שלוש הקרובות. יותר מושך אותי אפריקה, בעיקר דרום אפריקה ומדגסקר. יש שם אתרי צלילה מדהימים! מצד שני, אחרי הישרדות פאלאו(10) ומיקרונזיה(16), ממש נדלקתי על כל האיזור הזה ובעיקר על אתרי הצלילה שיש שם. אם יצא לך לראות את פאלאו, אולי תוכל לזכור כשסיפרו על ההיסטוריה של המקום, שבמלחמת העולם השניה, היו שם קרבות מאוד קשים בין היפנים לאמריקאים ויש שם המון ספינות טרופות ומטוסי קרב שנפלו לים. צללתי באילת, יש שם סטי"ל של חיל הים וזה הדהים אותי לראות, מצד אחד מכונת מלחמה כל כך מפלצתית ומצד שני, את כל החיים המדהימים והכל כך עדינים שצמחו וגדלו שם על הספינה.
זה מה שנקרא --- זהירות אירוניה במלוא מובן המילה!!!
איזה קטע,,,, קבלו עוד אירוניה, או סתם פוקס
בזמן שאני כותב על הסטי"ל באילת, מראים בערוץ 22, 50 צוללנים שחיברו שלט ענק על הסטי"ל למען גלעד שליט! בשבילי, להיות מתחת למים, זה כמו לעוף בשמיים

Sparrrow

New member
צללתי פעם אחת באילת ובאמת היה ממש כיף

יש לי בעיה עם האוזניים, אבל אני נורא אוהב להיות במים, אני שוחה הרבה ובכלל, זה כיף להכניס את הראש ולהנות מהשקט הזה... איפה צללת חוץ מבארץ? ואיפה הכי נהנית? ואם יש לך תמונות אני אשמח לראות

kiksky

New member
אם יש לך בעיה כרונית, אז זה בעסה../images/Emo70.gif

צריך ללמוד לאזן לחצים ולפעמים לא תמיד מצליחים מה שעושים זה בדרך כלל עולים מטר שתיים ומנסים שוב. צללתי רק בים האדום בעיקר באילת ופעם אחת בשארם עשיתי ספרי צלילה של חמישה ימים היה מדהים. אבל לא יצאו תמונות טובות בגלל מצלמה מעפנה חד פעמית
יש לי כל מיני תמונות מפוזרות על דיסקים. בהזדמנות אחרת אני יעלה אותם

Yggdrasil19

New member
אם תהיה בפאלאו

יש מצב שתצלול באגם ההוא של המדוזות שאין להן ארס? ודרך אגב, כן, האגם היה גם בהישרדות פאלאו, באחד מאתגרי הפרס הראשונים.

למעלה