בוקר טוב לפורום הנחמד

דובישה

New member
בוקר טוב לפורום הנחמד ../images/Emo140.gif

נעים מאוד, אני דובישה, אמא להילה המתוקה, בת 10.5 חודשים. מאוד נהנית להלביש אותה, לקנות לה ולחפש מציאות עבורה
רציתי לדעת אם מישהי מכן מכירה את בייבי לגס ,קראתי עליהם בכל מיני עיתונים ואפילו מצאתי אתר שמוכר אותם בזול יותר מבחנויות, אבל הייתי שמחה לקבל המלצות לפני שאני קונה זוג חותלות בלי למשש ולראות

minimousegi

New member
שלום לך ולהילה המתוקה! ברוכות הבאות. נראה

חמוד לאללה הבייבלגס ונראה לי שאם הייתה לי בת הייתי מנסה כי זה באמת נראה מדליק! והכי כיף לראות ולהכיר את הבובה היפה שלך!

דובישה

New member
../images/Emo9.gif תודה תודה.. ראיתי שיש גם גולגלות אז למה ל

ראיתי שיש גם גולגלות אז למה לקפח אותו?

minimousegi

New member
חחח מכמה סיבות אבל הראשונה והחשובה שבגיל

3 הוא כבר מבין והוא לא ירצה ללבוש משהו כמו חותלות... תינוק הבא אני אזכור את זה...במיוחד אם יש זוחלים קטנים בחורף!

limooor

New member
איזה חמוד החותלות האלה

כאמא רק לזכרים זאת הפעם הראשונה שאני רואה את המוצר הזה נחמד לדעת

אור114

New member
מאימא להילה ../images/Emo189.gif לדובישה אמא של הילה

נעים מאוד
יש לנו את החותלות. קניתי אותם ב- 60 ש"ח בחנות בקסטרא בחיפה והן ממש מדליקות, במיוחד כדאיות בתקופת המעבר.

דובישה

New member
שמחה שזה מומלץ :)

כי אתמול כבר הספקתי לקנות 2 זוגות..... ממש חסרת סבלנות בינתיים נרשמה הצלחה בגן, אם כי לדעתי הן מחליקות לה מהפולקעס השמנמנות, אני מקווה שהן ייגדלו יחד איתה ויתרחבו מעט

מתוקה הנסיכה שלך../images/Emo214.gif

והבייבי לגס מדליקות! אני רואה איך מיכלי תשמח לגרוב אותן על הגרביונים או על הטייץ. היא עכשיו בקטע של שמלות/חצאיות, ובגלל הקור אני שולחת אותה עם חצאית מעל טייץ. קצת מזכיר מראה של Fame... אבל עם הריקודים והשירים שהיא מציגה לנו כל יום, זה מתאים
אני אקפוץ למוצצים ליד קניון איילון - כתוב שיש להם שם תודה

למעלה