בוקר טוב לשבת גשומה וכייפית

בוקר טוב לשבת גשומה וכייפית ../images/Emo183.gif

שאלתי את הרונים- האם הכעס שלי כלפי x מוצדק או שעליי לנבור פנימה? אינגוואז אורוז אותילה אני לא אוהבת שהרגש הזה פורץ- כעס. אבל זה המצב כרגע וזה מה שאני מרגישה. נפגעתי. מפריע לי. מציק לי. לא נעים לי כלל. מה הרונים מציעים לי?

הי אלן....../images/Emo188.gif../images/Emo183.gifבאמת שגם אני שמחה שגשם

ובכן: שאלתי את הרונים- האם הכעס שלי כלפי x מוצדק או שעליי לנבור פנימה? אינגוואז אני קוראת לו רון הבית...רון של הארה וחם פנימי של איזון בין יסודות. אורוז מכשול שיביא להתמרה אותילה קשר קרמתי חזק בינכם... את היית מאוזנת, בעת האירוע..כך שפעלת ממקום נכון ולפעמים עדיף להוציא מלשמר, כעס....(לרוב) יש ועליכם לעבור משהו (המכשול)=אורוז) יחדיו שממנו תלמדו ותשנו משהו בטיב הקשר זהו קשר חזק ....קשר שיכול להוביל לנישואין...(קשר שנקבע מבעוד מועד..)

בוקר טוב לאונרדו ושבוע מואר ../images/Emo13.gif

x זוהי חברה שלי. מה כעת את אומרת על הפריסה? מצטערת שלא ציינתי זאת. שבוע גשום עם ברכה ושמחה

אהה...X הזה הוא רב פרצופים...

אותו דבר רק לאישה...לא אמרת שום דבר שלא היה צריך להאמר אתן קשורות בקשר קרמתי...אם-בת... אחיות... אחווה שמקורה בעבר קרמתי משותף..ויש מכשול שעליכן ללמוד כיצד להתגבר עליו..ששייך למשהו מהותי בינכן.... מהיום X הוא בן וY היא בת!!!

לאונרדו ערב טוב ברשותך אני שואלת שאלה נוספת

ישנה התפתחות פשוט ואני מבקשת אם אפשר לדעת לגבי הההתפתחות. שאלתי מה עליי להבין מהריב עם y (חברתי)? ווירד קנאז תוריסאז תודה רבה וסוף שבוע נפלא ומואר

../images/Emo27.gifובכן...מה לאורוז ולטוריסז?!

שאלתי מה עליי להבין מהריב עם y (חברתי)? ווירד הכל פתוח קנאז הארה ..הבנה תוריסאז יש לעזוב כי לחוש שייכות והפנמה עלייך להניח להבנמה לצוף ולעלות..זה חלק מהמהות של העימות כאן... (המכשול..מהפתיחה הקודמת נכנס לפעולה?!) ווירד בהתחלה מרמז שאין כאן צודקים או טועים....
שבת שלום

לאונרדו ברשותך ואני מקווה שאני לא מציקה ../images/Emo13.gif

אציתי להתייעץ איתך על סמך הפריסות שנעשו ועל סמך האינטואיציה שלך.... כרגע אנחנו לא מדברות.... מאוד נפגעתי ממנה. האם כדאי לי לגשת לדבר איתה? נמאס לי לעשות את הצעד הראשון בכל פעם..... או לתת לזמן לעשות את שלו? היינו כמו אחיות ומשהו פה קרה.... לא יודעת מה...... תודה

בעיקרון כן..אבל האינטואיציה שלי

היא לא מיד.. משהו כמו עוד שבוע..או כמה ימים, את תחושי מתי את באה מההבנה והנעה פנימית לעשות זאת... אני בסדר...זה לא מציק לי...

לאונרדו קבלי ח"ח את בהחלט צודקת

כרגע גם אין לי ממש צורך לגשת ולדבר איתה. אני עדיין נמצאת בשלב שאני פגועה ממנה. הזמן יחלוף ונראה מה יהיה.... לא יזיק גם לה לפעמים להגיע ולפתוח בשיחה. תודה רבה

למעלה