בוקר טוב מחפשת בבקשה

שוקולתה

New member
בוקר טוב מחפשת בבקשה

שיתי ניסיון אחרון עם יבואו לקחת ממני .המישפחה הזו פשוט האימא בבריאות הנפש /והיא לאמתפקדת .אבל עכשיו נתתי לה אזהרה .שמי שיעזור לעצמו אני עוזרת לו .כמו שאמרה לי צריפינה המקסימה . הם זקוקים למעילים לנשים / בכל מיני גדלים מיכנסיים לנשים מידות 42-44 עם גומי וגם בלי גומי מה שיש גם גיזרה גבוהה נמוך מה שיש חציות לנשים גיזרה צעירה מידות 46-48 בנות צעירות ספדדרים לנשים /נעליים מידות 45/או נעלי בית טוב לגבר חולצות מידה 46-48 לבנות צעירות גרביים לנשים הבנות גבוהות נעליים או כפכפים מידות 4--41-42 נשים .או נעלי ספורט נשים .מתי מתי שיהיה מוכנה לשמוע או תיזכרו אותי בבקשה . חולצות לגברים ספורטיבים מידות לארג' אקסטרה לארג' ריפודית למיטה זוגית מבד למי יש שלא צריך או מחליף . אשמח לשמוע עם יהיה לכם מי שיוכאל לעזור יזכה למיצווה כי האימא לא יכולה לתפקד בבית ואין אבא בתמונה סליחה עם ביקשתי האימא מבקשת דברים טובים לפחות לעשות להם טוב על הנשמה .למרות שהסברתי לה שזה לא חנות ואמרה מה שתיקח כי אין לי שינועים .אני יכולה לנסות לעזור לה

סאג 1

New member
יש לי נעלים.האם גם ביקשת פעם נעלים יותר

אלגנטיות במידה 40-41? יש גם על עקב קטן, צר קדימה.(לא שפיץ!)?

שוקולתה

New member
מקפיצה

תגידו יש לימשהו מה לארוע להשאלה למישהי מהעבודה של בעלי יש בר מיצווה ואין לה מה ללבוש והארוע ב6/10 משהו כזה .לא רוצה לרשום יום מדוייק שלא יכירו אותה . מידות כמו מתאים לי אולי מידות 5-4 או 48-46 צריך לנסות חולצה אלגנטית היא בעלת האירוע של הבר מיצווה האימא . ומיכנסיים .אודה למי שיוכאל לעזור לי לעזור לאישה

למעלה