בוקר טוב.עוזב את הבית בקרוב.

צברון

New member
בוקר טוב.עוזב את הבית בקרוב.

הבטן מתהפכת לי מלחשוב שאני לא אראה את הילדים יום יום. מה עושים , לא נרגע מזה.

EFRATY10

New member
זה תלוי איך שתסתדרו ביניכם.הסכם גירושין אינו

מתמטיקה.אומנם לפי הסכם אתה אמור לראות את הילדים פעמים בשבוע וכל סופשבוע שני עם לינה, אבל יש כאלו שרואים את ילדיהם הרבה יותר מזה.

אני לא פעם אחת חשבתי

איך אפשר "להתנתק" מהילדים ולראות אותם לפי הסדרים, זה פשוט נורא. אבל לא אדכא אותך ורק אומר לך שיש כל כך הרבה כאב, ואני קוראת לשנה הראשונה שנת אבל ממש ככה, זה המון בכי כאב בלבול ובעצם מה לא. אני מדברת מהמקום שלי כאשה אבל למרות שהגרושין שלי היו על סיבה מאוד לא נעימה, בלב שלי ראיתי רק את הילדים ועשיתי הכל כדי שיהיה להם קשר טוב עם האבא, גם כשהאבא לא לקח אותו למשפחה שלו, להוריו, גם כשהיה בלבול, השארתי את הכאב בצד ואת המשקעים [וזה קשה] וקרבתי את הילדים לכל מי שרק אפשר, היום שנים אחרי, אני רואה שזה שווה. אז מה בעצם אני רוצה להגיד לך? אני לא יודעת איך האשה שלך תנהג, אבל תנסה לפחות אתה, כל אחד צריך לזכור שאין אחד מפסיד ואחד מנצח, יש או שני מפסידים או שני מנצחים בגירושין, אז ככה, כל פעם שיכאב לך, תזכור שאתה מתגרש כי לא הסתדרתם ולא שאתה מתגרש כי אתם חברים, לכן, אם במערכת הזוגית היו בלאגנים וויכוחים, עכשיו, כשאתם לא תהיו ביחד, תצטרך יותר מפעם אחת לבלוע את הצפרדע כמו שאומרים רק שהכל יהיה בסדר למען הילדים, עם הזמן זה יתאחה - אבל ככל שתגביר ריחוק, כעסים, שנאה, הסיכוי שהיא תעצים את הגישה שלה והקושי שלך עם הילדים, גבוה, זה לא אומר שהיא תצליח, אבל היא תנסה. אין מה לעשות, מכיון שהילדים נשארים עם האשה ועליה להתחיל להתמודד לבד ולא משנה כמה מזונות ועזרה היא תקבל, הקושי שלה מקוה שתסכים איתי, שהקושי ההתחלתי הוא גם שלה. לסיום - כותבת לך את זה מישהי, שסבלה מהגירושין אבל שתקתי למען הילדים ואת התוצאות אני רואה עם השנים, כי לא נשכח שבתקופה של הגירושין יש כל כך הרבה קשר עם האקסית ועם הילדים ובלי שיתוף פעולה, יהיה המון כאב לב שישבש לך את מהלך החיים. אז בהצלחה

שרשירית

New member
מושיטה יד לעזרה

תעבור עליך תקופה קשה, אני לא מקנאה בך. אני יודעת איך הגרוש שלי מרגיש והוא מתענה (במקרה שלו הוא מגיע רק סופישבוע בגלל המרחק). מה גם שאתה תראה אותם באמצע שבוע וכל סוף שבוע שני אני מניחה? אולי תבקש שילונו אצלך לילה אחד גם באמצע שבוע? הטיפים שלי: כשאתה איתם תהיה איתם בלי הפרעה של טלפונים, חברים וכל מיני סידורים. אני יודעת שהילד שלי רוצה את אבא שלו בלי הפרעות ובלי לחלוק אותו עם אחרים. אפילו עליי הוא מתעצבן אם אני מפריעה לו בזמן אבא. חשוב לקבוע שעה מסויימת בערב שאתה תמיד מתקשר (פלוס מינוס). כך הילד יודע לצפות לך ויש קשר רציף עם הילדים. חשוב להיות מעורב כמה שיותר: לקחת ולהחזיר מגן/בי"ס על מנת להיות חלק גם מזה, לדבר עם הגננת, לקחת אחר הצהריים לשחק עם ילדים נוספים. אל תנסו להעמיד את הילדים באמצע, הם לא מתווכים, יש לך משהו להגיד לאשתך תגיד אתה ולא באמצעותם. הטיפ הכי חשוב שלי לבני הזוג: לנסות ולהישאר חברים ביניכם כמה שרק אפשר ולשמור על תקשורת תקינה - כולכם תרוויחו ובמיוחד הילדים. תיכנס לפורומים בכדי למצוא אוזן קשבת, מישהו/י במצבך שאפשר לדבר ולהעביר חוויות משותפות. מציעה את עצמי - מתי שקשה לך ותרצה לדבר - שלח מסר!

צברון

New member
תודה רבה

בעבור העצות והטיפים. אני אשתדל ללמוד מנסיונם של אחרים. ותודה על הרצון לעזור

אנסה לעודד אותך במשהו

תמיד ובכל דרך תעשה הכל שאת המתח הם לא יראו גם אם אתה עומד להשתגע, תצחק לידם, תעמיד פנים, תאמין לי אבל תאמין לי שהזמן פשוט טסססס - הם גדלים ונהיים החברים הכי טובים שלךואפילו לפעמים האבא זה שקוצר את הפירות שעליהם עמלה האמא :) הילד הקטן היה בן 3 ז היה קשה מאוד אבל היום בגיל 15 בזכותי אבא שלהם מצטייר להם כאבא הכי מושלם עלי אדמות :) אבל גם ידעתי לתת לאבא טיפים כשאמרתי לו, לא משנה כמה אנחנו לא מסתדרים, אני מבקשת שליד הילדים אל תראה שום סימן של דכדוך גם אם זה אפילו קשור לעבודה או משהו כזה, והתוצאות נראות בשטח. סבלנות זה משהו שמלווה אותי כל החיים - בהצלחה

למעלה