בוקר טוב עולם

בוקר טוב עולם

לא לא התבלבלתי נכון כמעט ולא ישנתי הלילה אבל , עכשיו זאת השכמה כי נוסעת לשמור על הילד הכי מקסים בעולם................. אז שיהיה לנו יום טוב יום בלי הרבה רוחות בלי הרבה גשמים או יותר נכון שהכל יהיה בין השעות שאני נמצאת לא בכבישים אלה בשעות הערב או כאלה שאני נמצאת עם אלישע...............

טומי*

New member
בוקר גשום ואפור

ללא ספק מתוק מאוד

וכשיש עדיין מרץ ליותר מ-10 שורות...

גברת זקנה הלכה למרכול לקנות אוכל לחתול שלה. היא הביאה ארבע פחיות לקופה כדי לבדוק את מחירן . אמרה הקופאית: "אני מצטערת, אבל המנהל אומר שאנחנו לא יכולים למכור לך אוכל לחתולים ללא הוכחה שיש לך באמת חתול. הרבה אנשים זקנים קונים מזון חתולים כדי לאכול אותו בעצמם, ההנהלה רוצה הוכחה שאת קונה מזון חתולים , באמת, לחתול שלך. " הלכה הזקנה לביתה, לקחה את החתול שלה והביאה אותו בחזרה לחנות. אכן מכרו לה את מזון החתולים. למחרת, ניסתה לקנות שתי פחיות של מזון כלבים. שוב אמרה הקופאית: "אני מצטערת, אבל אנחנו לא יכולים למכור לך מזון לכלבים ללא הוכחה שיש לך כלב. הרבה זקנים קונים מזון לכלבים - כדי לאכול אותו בעצמם והמנהל רוצה הוכחה לכך שאת קונה את מזון הכלבים - לכלב שלך ". הלכה הזקנה לביתה והביאה את הכלב שלה. הסכימה הקופאית למכור לה את מזון הכלבים. למחרת הזקנה הביאה קופסה קטנה עם חור במכסה. ביקשה הזקנה מהקופאית להכניס את אצבעה לחור . אמרה הקופאית: "לא, זה מסוכן, יכול להיות שם נחש בתוך הקופסה ". הרגיעה אותה הזקנה ואמרה שבקופסא אין משהו מסוכן שעלול לפגוע בה.. הכניסה הקופאית את אצבעה דרך החור שבמכסה ומיד הוציאה אותה החוצה. "זה מריח כמו חרא", אמרה לזקנה. "נכון", אמרה הזקנה, " אני רוצה לקנות שלושה גלילים של נייר טואלט ...."
מסקנה: אל תתעסקו עם זקנים!!!!!!

דליה נס

New member
בוקר טוב למתוקי הזה, גם לסבתא שלו יום נפלא

יום שכולו טוב לכולם

Sודית

New member
מתוק מתוק שבא לצבוט - כיף לך יהודית

להסניף נכדים זה הסם הכי שווה שיש.....תהני לך

למעלה