בוקר טוב פורום!

LILIN1

New member
יא נית שלי אני מטורפת עלייךXD

נראה לי זה לא מהכדורים של לוליק אלא ממך

geminigum

New member
../images/Emo178.gifבוקר טוב לכולם../images/Emo140.gif

טוב, אני אספר לכם סיפור... פעם, לפני הרבה שנים (טוב, לא כל כך הרבה) הייתה ילדה קטנה (לא ממש) שהיה לה די מצ'עמם... לא היה מה לראות בויוה וגם לא בפלטינה, כי את הטלנובלות השוות לא הביאו ובמקומם שידרו ש"חים וזבל (סויר, זאת האמת)... הילדה הקטנה הייתה עצובה מאוד.... ואז, ויוה הודיעו שהם מביאים דרמה חדשה מארץ רחוקה רקוחה... הילדה לא הכירה את הארץ הרחוקה.... היא חשבה שכל הארצות הרחוקות הן סין אחת גדולה. וגרים בהן סינים קטנים, שלבושים בבגדים של רוסים מלפני מהפכת אוקטובר הגדול, שבה הדיחו את הצאר..... הילדה התחילה לצפות בזה מתוך סקרנות וכבר בכפתור החפתים של הסיני המוזר, זה היכה בה! היא התאהבה בדרמה. היא התאהבה בדרמה הסינית המוזרה - והיא התאהבה ב... קוריאה. הדרמה הסתיימה והילדה הייתה עצובה, כי לא ידעה איך תוכל צפות בדרמות דומות. בפורום אחד (לא בתפוז) היא הכירה צועניה אחת, שהייתה מפרסמת ספיישלים מהממים על כל מיני דרמות שהיא ראהת באינטרנט (מושג מעורפל ביותר באותם הזמנים בשביל הילדה הקטנה)... הילדה הקטנה קראה את כל הספיישלים האלה וקראה וקראה על מיי גירל ובחור נשי עם מנגה פייס, על מאיזה כוכב את ובחור חתיך אחר), היא קראה על המון דרמות קוריאניות ואז... בהחלטה של רגע התחילה לראות אחת מהן "מאיזה כוכב את?".... היא בכתה ימים ולילות ובעבודה חשבו שבעלה מכה אותה ושאלו שאלות מצחיקות, כמו: "אולי את רוצה לדבר על זה?" ולא היה להם מושג, שרועיקי אחראי להכל. ואז, חברה הכירה לה בחורה נחמדה באינטרנט, שמאוד התעניינה בקוריאה והבחורה הזאת הכירה עוד בחורה נוספת שאהבה את הדרמות. שתי הבחורת חפרו לה בשכל וחפרו וחפרו..... וחפרו עוד והצטרפו אליהן עוד ילדיות קטנות וחמודות והיה להן צפוף במסנג'ר ובפורומים שבהם לא רצו או לא יכלו לקבל אותן ובבית שבהם לא רצו לשתף אותן... אז, הן בנו להן בית משלהן. והבית גדל וצמח והתפתח והופ, הן בנו להן ארמון גדול יותר.... והופ, הנה מגיעה לה דרמה מהממת (וכבר נמאס לי לכתוב את הסיפור הזה) בשם "עלילות מלך צ'אנקי הכתיך ושחקני משנה לא חשובים"... או לא ככה קוריאם לה? אז איך? שניה נלך לראות בויוה .......... אה, קוריאם לה"זמן בין כלב לזאב" או בשמה שהישראלי "בין כלב לזאב" (אין לי מושג למה השמיטו את ה"זמן" כי הפירוש המילולי מקוריאנית הוא "זמן של כלב וזאב" ועניין ה"זמן" הוא המפתח לבכל בדרמה הזאת, כלך שלדעתי הוא חיוני בשם, אבל מה לעשות? המתרגם השיכור של ויוה עושה עבודת הריסה נפלאה)... אז... הילדה הקטנה היום מאוד מאושרת, כי זאת מן סגירת מעגל בשבילה. הבייבי שלה, הדרמה הכי אהובה עליה מגיעה היום לישראל ובעוד שעה תשודר כאן..... הילדה מפרפרת מאושר... יאללה, אג'ה אג'ה פייטינג!!!! (וסליחה על השגיאות, הילדה מתרגשת תחת).... נ.ב. לולי... מה שאמרת אתמול על תמונה ששלחתי לך של נג'י? אז אותו דבר אני מרגישה לתמונה הזאת.....

Don Nirtin

New member
את הסיפור הזה../images/Emo87.gif

צרייך לספר לילדים לפני שינה. לא כיפה אדומה. לא שלושה הדובים. כלום. רק "הילדה שלא ידעה מה זה קוריאניות"
. וענית לי על עוד שאלה התכוונתי לשאול ממילא אחרי הפרקים. זמן?! בין?! כלב?! וזאב?! אוווווווווווווקי. שם מוזר בעליל. תודה על הסיפור המרתק ג'ני. עשית לי רק התקף טירוף בלתי נשלט על הקיבה שלי. אי....

Doe7

New member
עונה לך..

כמובן שויוה תמיד חייבים לעוות הכל - וכאן זה ממש פשע, כי הסדרה נקראת "זמן בין כלב וזאב" והמשפט הזה מאוד משמעותי: פירוש המשפט, שמקורו בצרפתית, שזהו הזמן בין ערביים כשהשמש שוקעת והערב עולה והיום והלילה נפגשים לרגע, ולא ניתן לזהות מרחוק אם מי שעומד מולך הוא הוא חבר נאמן (כלב) או אויב (זאב)... תבין יותר כשתראה את הפרקים הבאים. טוב עכשיו פרק 2...

mishi 1

New member
איי איזה סיפור מרגש ../images/Emo7.gif

אני חייבת לומר הסוף פשוט נוגע ללב
אני שמחה שהילדה שמחה כי הילדה היא אחת הילדות האהובות עלי... נקווה שהילדות יחיו באושר
היא בארץ יי ג'ון גי בארץ אני כל כך שמחה! סו היון בארץ! עשינו את זה... סרנגה

asia84

New member
גי'ני סיפור מהממם חחח ../images/Emo13.gif

אהבתי מאוד שדמת את עצמך לילדה קטנה פשוט מדהים יצא לך אהה דימיו לגבי הדרמה "זמן בין כלב וזאב " אני רואה אותה כבר פעם 2 ואחותי איתי זה פשוט דרמה מהממת שסוחפת אותך לראות ולראות חח ושחקנים שם מדהימיםם

לולי מ

New member
../images/Emo9.gif חחחחחחחחחחח אוקיי

א. זהלא פייר ב. ישבתי הצלחתי איכשהוא לשמור ואת תראי מה הן יעשו לך בואי רק נאמר שיש מצב שתזדקקי להחייאה של נט"ל ג. אני מחכה להיום בלילה כי אתמול הפסדתי 3/4

asia84

New member
צהריים נפלאים לכולםם

כי רק עכשיו יצא לי להגיעה למחשב ולהתעדכן אז נאחל לכולנו שפורום יגדל והיו יותר עמודים כמובן והמון משתתפים . אהה שיפתחו הרבה אלבומים שנהנהה פה המווווןן וכמובן שובב תודה לקרנית שלנו שעושה עבודה טובב ומשתפת אותנו בזהה קרנית את פשוטט גדולה וכמובן לשאר המנהלות שעוזרות ותומכות כמובן ולכולם בפורום ובקומנה אתם פשוט מדהימים . ( משום מה לא מצליחה לשים סמיילים וסימנים לתוכן לא נפתח לי מישהו יודעה מה הבעיה יכול לעזור לי? )

mishi 1

New member
אייש שלח לי על דעת עצמו... בחיי...

עם האייקונים את יכולה לכתוב אותם בעצמך ואז הם יצאו למשל בשביל
את כותבת : -] (בלי רווחים ) תנסי זה ממש מועיל
איך אנישמחה שכולם אוהבים את המקום.. בהחלט עבדנו קשה לבנות את ביתינו..

למעלה