בוקר טוב פורום!

MaNcHi 135

New member
בעעע הסויטה של באך...איכ..

את מזכירה לי את ימי המוזיקה שלי... חוץ איזה סימפוניה בתקופה הרומנטית (נראה לי ההיברידיס, זה נקרא) אני כבר לא זוכרת כלום..

spidi333

New member
חחחחחחחחח ספרי לי על זה =\

אבל יאללה... רק עוד שנה אחת ואחרונה, ואני קוברת את כל התווים והדיסקים במעמקי הארון שלי חחחחח

spidi333

New member
חחח בכייף! ../images/Emo9.gif

פיק ריופי [כמובן
] שכתבתי... חחחחח הוא 11 פרקים

yaelsn

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

באסה שדווקא לתאילנדית היא תרגמה את זה.. יש את האתר הזה של גוגל שמתרגם אתרים מכל מיני שפות אבל אין שם תאילנדית (ככה אומרים? תאילנדית? נדמה לי בעצם שהשפה שלהם נקראת תאי) אבל סחטיין על הפרסום
לכי תדעי, אולי באמת יגיע היום שזה יתורגם ליפנית ויישלח היישר למשרדים של ג'וני חחח

mishi 1

New member
כי את כשרון שושקה אמרתי לך

גוש כשרון...
השיחה אתמול היתה קורעת חחחחחחחח סופ"ש טוב!

Doe7

New member
ספיר את גאונה!!

אמרתי לך שידעתי את זה כל הזמן ובכן עכשיו זה סופי ואוטוטו גם ידעו את זה בתאילנדית.
עוד תראי הפיק שלך יתורגם לתאילנדית, שם איזה פאנגירל ריופית פאנטית תתרגם לאנגלית לאיזו קומונה שנקראת RyoPi daily או ווטאבר, משם מישהי תקרא תתלהב ותחליט לתרגם לאחיותיה הישובות ביפן בשפת האם שלהם. הפיק יהפך לקאלט ברחבי ה- fandom... התוצאה? צפי למכתב מלא עקיצות והערצה מריו... הנה תראי כך זה יראה שהוא יגלה את הפיק שישלח לו יאמאפי חחחחחח כל הכבוד! אני גאה בך!!

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gifבוקר טוב../images/Emo9.gif

להשתפך אה?.. להתבכיין אה? להכיר?.. כן.. אני לא חושבת שיש בי את היכולת לחפור...
נו באמת... לבקש את זה ממני זה כמו לבקש מחתול ללקק עוד קצת שמנת
בכיף! טוב אז האג'נדה היומית שלי כוללת כלום ועוד קצת כלום ולסיום כלום אחד גדול... חופש!!!! תוכניות לסופש?.. האחיין שלי בא לבקר! אומנם זה אומר שאני אעלם לכם קצת למשך השבוע אבל זה שווה את זה כי המתוקי יהיה אצלנו ואני אוכל למעוך אותו שוב!
חוץ מזה עלינו למלא אלבומים במרץ כמו שנית אמרה... חוץ מזה... אממ.. שיהיה בוקר טוב!!!!! ויום נפלא!!!! ואני אשאיר אותכם להתפעל מהיצירת אומנות שהיא באקאנישי...

spidi333

New member
שושקה! מה את מציגה את התמונה הזאת...

הוא נראה כמו בת!!! זה מזה לא עושה לי את זה... תציגי לי את הגבריות שלו!! [יש לו דבר כזה בכלל? חחחח] את והפרחים שלך... מזוויעים בחיי.... טוב מה לעשות שושקה?! אני בן אדם אפל!

Sivan 85

New member
ג'ין? גבריות?... את רוצה לחשוב על זה שוב?../images/Emo6.gif

ג'ין צריך לעשות מה שג'ין עושה הכי טוב.. להיות יפה ולשתוק... או להמשיך לכתוב שירים חסרי היגיון תחבירי על כל מיני מיצים למיניהם
ואת תפסיקי להיטפל אליי.. זאת הייתה תמונה מעלפת.. ולא אני לא רוצה לשמוע תגובה בנושא יותר! שושקה כפוי טובה שכמוך!

לולי מ

New member
אויש אני הכי אוהבת אותו כמו בת האוואי

עדינה ויפה איפה שכטרית שלא תהרוג אותי אחרי ההרצאה על כמה שהוא גברי אני מפחדת ממנה
קיוי נאנדה? למה לעשות לי ככה מוות מוחי על הבוקר הוא היצור הכי מושלם כולם יצורים מושלמים אייש מהמם פשוט מהמם

Don Nirtin

New member
עד שקראתי את התגובה של ספידי מעליי../images/Emo87.gif

הייתי בטוח שזו עוד אחת מאוסף הבנות שלך.. נשי מדי הבנאדם

yaelsn

New member
איך אפשר לבלבל את ג'ין עם אישה?../images/Emo6.gif

וכמובן שעכשיו אני לא מוצאת תמונה שלו עם האצבע שתוכיח את טענתי זה כזה חוק מרפי הוא האדם שיש לו הכי הרבה תמונות בפוזה הזו ודווקא כשאני צריכה אחת אני לא מוצאת

למעלה