בוקר טוב פורום!

mishi 1

New member
בוקר טוב פורום! ../images/Emo42.gif../images/Emo194.gif

הבוקר השני שלנו
אנחנו נתחיל פה מסורת של שרשורי בוקר טוב, מקווה שתשתתפו.
השרשור בוקר טוב בא גם כדי לאחל לכולם יום טוב
, וגם כדי להשתפך
כל הרעיון הוא שנכיר אחד את השני יותר טוב ואני זוכרת מהתקופה שגלשתי בל סוף בפורום טלנובלות, שיש דברים שאתה לומד או מתעדכן על האנשים שאיתך - רק דרך השרשור הזה
קיהיצר, אני אתחיל
אתמול התחלתי לפתוח אלבומים בפורום. הקומונה מפוצצת דברים אבל הפורום ריק.. כמה מיותם..
לא נורא, נמלא אותו במהרה
האלבומים כאן ממש נוחים! אם אתם רוצים להוסיף תמונות לאלבום אין צורך להוסיף תמונה תמונה.. גוררים את כל מה שבתיקיה ולוחצים שלח.. והכל עולה. היום מתחיל כלב זאב!! היש אחד שלא יודע?.. לא.. אין חיה כזו..
שכנעו את כל המשפוחה לראות! השתמשו בפרומו (הוא ב15 דקות תהילה) קחו תמונה מדהימה על הבוקר - הר פוג'י.
שיהיה לכולם יום טוב!

אוהיו גוזימאסס.. (זה אומר בוקר טוב.. )

בווקר טוב קרניתו''ש.. (( :, סופסוףף מתחיל זמן בין כלב לזאב... אפילו שראיתי את זהה אני כל כך מתכננת ליראות את זה שוב... (כמובן בבגלל גונקי.. : P ) שיהיה לכם סוף שבועע מהנהה (( :, ולא לשכוח לשיםם מלאאא תמונות באלבומים.. (( :

לולי מ

New member
אוהיו בובונת../images/Emo13.gif

שיהיה לך בוקר טוב ומלא ברק כמו שחמותי אוהבת לומר
את יודעת אני רואה את הניק שלך ופשוט מחייכת חייבים להמציא לך ניק אחר כמו לדוגמה אוה2ת @ Aסיה חחחחחחחחח יא אללה גאה בך על הדרמות און ליין מאתמול רק רציתי שתדעי שקיבלת צל"ש על ההפנמה

yaelsn

New member
אוה2ת @ Aסיה../images/Emo6.gif

אייש לולי אני אומרת לך, אם לא היית קיימת היו חייבים להמציא אותך ובדחיפות את גדולה

לולי מ

New member
../images/Emo6.gif כן אני אתחיל לקחת זכויות קופירייטינג

מתה עליך בובקה

חח.. אני מנסה כל הזמן לשנות ואי אפשר..

גם אני כל כך רוצה להחליף את השם.. זה כממש ישן.. מלפני שנתיםם.. אבל אני רוצה להחליףף ללקאמה בנשמה... או משהו כזה.. או קאמה אוהב ענבר.. (( :, אבל אני לא מצליחה אף פעםם..

mishi 1

New member
ערב טוב../images/Emo3.gif

איזו סדרה מדהימה הא? רובינו רואים אותה פעם שניה... לפי הסקר הקומונתי..
סופ"ש מעולה שיהיה לך!

ערב טוב לכולם אכן יצירת מופת

מישהו יכול להסביר לי למה לא עולים לי הסמיילים????? הסדרה מ ה מ מ ת !! ולא רק בגלל שג'ונקי שלנו מופיע בה...הוא הדובדבן שבקצפת.....כמובן. אהבתי את הפתיחה המהממת...המרדף מהסרטים.... (לא אהבתי איך שהסתיימה, ומקווה להמשך אופטימי בהמשך...) אהבתי אותו כילד קטן....בכיתי איתו כשבכה על אימו (זה היה קטע חזק מאד) ואהבתי איתו כשאהב.... ואהבתי אותו יותר כשגדל להיות הבחור המקסים שרובינו מאוהבות בו עד מעל הראש.... הולכת להיות מלחמה רצינית בין השניים? על הבחורה אני מתכוונת... זאת פעם ראשונה שאני רואה אז אני רק מנחשת.... אך...ג'ונקי.....ג'ונקי.... עשה לי ילד.....

mishi 1

New member
איי רונה רונה...../images/Emo6.gif

חמודה את. את יודעת שפעם הוא עשה לי שביעיה? כן כן, יצאו כולם יחד.. אבל העברתי אותו לג'ן + הילדים. עכשיו אצלה כל הכאב ראש חחח אגב אני לא מבקשת מהסמיילים לעלות אני פשוט כותבת אותם מראש ככה | חבול| =
(רק בלי הרווח ) ;- ) =
וכו' הרבה יותר מהיר ונוח

אני לא הייתי נותנת כל כך בקלות....

לא בטוחה שיש לה כאב ראש ממנו... נכון ג'ני? ויקח לי זמן להתרגל לסמיילים האלו.... ;- )

geminigum

New member
אי רונה, רונה, רונה רונה רונהההה.....

לא הוא לא עושה לי כאב ראש..... ממש לא...... הוא עשה לי ילד..... אפילו שניים. הילד שמשחק אותו באילג'ימה, הוא הבן שלנו..... הוא לא עושה ילדים לאנשים אחרים.הילדים של קרנית עברו אלי ביחד איתו... אבל אין ספק, ג'ונקי הוא אחד מפלאי תבל וצריך לתייג אותו ככזה.

היי ג'ני מסכימה איתך ../images/Emo178.gif

הוא באמת אחד מפלאי תבל... עוד לא ראיתי אילג'ימה אבל מקווה שינצח בגמר ויגיע מהר לכאן גם. התמונה משגעת. תרגישי חופשי להגיב עם עוד תמונה....

yaelsn

New member
בוקר טובבבב../images/Emo42.gif

איזה כיף שאפשר לקום בשמונה וחצי ולא בחמש ורבע
יום נפלא לכולם

yaelsn

New member
אה, ויש למישהו מושג מאיפה התמונה ששמתי?

מצאתי המון תמונות משם אבל אין לי מושג מה זה.. פרסומת? מפגש מעריצים?

mishi 1

New member
נראה לי פרסומת לא?... אהה צריך לחפש..

אני רק הולכת לישון בחמש
(וכן לולי, אני כבר יודעת בע"פ את שרשור בוקר לילה .. אין צורך..
)

yaelsn

New member
חחח זה תלוי

היו לה כמה תמונות ממש מזוויעות עם הצבע החדש אבל נראה לי שמחקתי אותן כבר אז אין לי תמונה זמינה כדי להראות לך חחח גם נראה לי שהצבע קצת דהה או שהיא צבעה מחדש כי זה היה אדום ממש חזק ועכשיו זה חוזר לגוון חום. אני חושבת שזה צולם אחרי הבשורה על המוות של לי איון לפני כמה ימים

לולי מ

New member
יעלינקה../images/Emo25.gif בוקר טוב

איזה כיף שהלכתי לישון בחמש וחצי אתמול
לא סתם ממש לא כיף
אני קשישה מדי לדברים האלו

למעלה