בוקר טוב צ'ינגוס

Gitana

New member
צהריים טובים!../images/Emo13.gif

הכנתי ספיישלון לסדרה NINE TAILED FOX...עוד כמה דקות אני אשים אותו בפורום
שבוע מצויין לכולם!

DanieLushka

New member
חולה, פויה. }: ולולי זה לא שפעת..

זה איזשהו וירוס, רק שעוד אין לי מושג מה זה.. צריך לבוא שוב מחר. בלעעעע.. ממש ממש חיכיתי למפגש הזה.. איזה מעפן. אני לא מאמינה שאני חולה בשבוע האחרון של החופש הגדול האחרון שיהיה לי אי פעם.. ובנוסף אני לא אוכל להגיע למפגש, ותיככנתי לראות עם חברה 2 סרטים ביום חמישי בחינם וגם זה יבוטל. איכס. לא רוצה. אגב.. אני מדבקת.. אז תתרחקו

MaNcHi 135

New member
זה יעבור עד אז בע"ה

אמרתי כבר בלי גימלים ממנהל בית החולים או אחוזי נכות גבוהים חסר למי שלא יבוא!

mishi 1

New member
נאנדה?...

נקווה שיעבור לך עד יום חמישי. יש לך 5 ימים להבריח את הוירוס!
|תרופה|

relax2008

New member
צהרים טובים לכולם...אני נוסטלגית היום../images/Emo202.gif

אתמול אחה"צ הלכנו כמה חברות על טפינו ובעלינו (כל הבעלים בכל המצבים...) למאמא מיה ילדינו כי לא היה מי שישמור עליהם בשבת בעלינו כי הם החליטו לצפות במו עיניהם בבחורות מטורפות כמובן שהילדים ביקשו וקיבלו שורה נפרדת וכך גם הבעלים (רובם) ("כי מילא לצפות בבחורות מטורפות ששרות תוך כדי צפיה בסרט אבל למה להודות שיש לנו קשר אליהן?") אנחנו ישבנו לבדנו ו...... נהנינו מכל דקה
מכל שיר
מכל שורה מצחיקה
אומנם זו לא ההצגה לטוב ולרע בהצגה יש את העוצמה והשירים הרבה יותר איכותיים (הכשרון הגדול ביותר של מריל סטריפ ופירס ברוסנון לא מתבטא בשירה) אבל מצד שני סרט זו הפקה והפקה טובה לטעמי עם שחקנים מצויינים יפים, מצחיקים (אני אישית מאוהבת בפירס ברוסנון-007 ובקולין פירט של בריג'ט ג'ונס) נשארו צמודים למטווה ההצגה והוסיפו את יופיו המדהים של האי הזה ביוון גן עדן הניצבים הרבים הוסיפו המון חן ותנועה אוי היה טוב אז רק כמה תמונות כדי לשתף וסליחה שאין מלוכסנים הבוקר אשלים בערב שירשור איכותי בקומונה (כי זה שירשור שיתאים רק לשם...
) וואו חפרתי נכון? אז זהו רק תמונות עכשיו שיהיה אחלה שבוע לכולנו !

relax2008

New member
../images/Emo202.gifמה שקובע זה לא הגיל אלא התרגיל...

תראו אותה תדמיינו אותנו חחח

relax2008

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif ההגדרה לעיל מתאימה גם פה?

relax2008

New member
../images/Emo41.gif כש Mr. Right מציע לך...תרמזי לו שהוא חייב

לקחת אותך לווילה הזו כדי לקבל YES YES YES אחרת את לא יודעת מה תהיה התשובה הוי איזה מקום... עם פנסים לאורך המדרגות בלילה.... גם אם הוא לא Mr. Right את עלולה להגיד כן... אז תיזהרי

relax2008

New member
../images/Emo41.gif SKOPELOS האי היווני שעה מתל אביב

שם נמצאת הוילה שם נמצא עוד גן עדן קטן אז מה צריך הבן אדם? פרטנר אהוב
בגד ים ו...
זהו נראה לי לברוח לשם לכמה ימים אהה לא, חלקנו בטח צריכות את הלפטופ כדי להישאר מחוברות למשפחה פה בקומונ-פורום

relax2008

New member
../images/Emo210.gif בשבילי הוא לעולם יהיה מיסטר דארסי

כאן הוא אמנם "הארי הספונטני" אבל עבורי הוא תמיד יישאר מר דארסי גם מיומנה של בריג'יט ג'ונס וגם מגאווה ודיעה קדומה חמודדדדדי למרות הפוציות

relax2008

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo210.gifלא מלוכסנת,לא שחורת שער אבל יפפפפפה

סופי או soffi three fathers על משקל שמות קוריאה אצלנו

relax2008

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif את היית כורעת ככה מול גבר?

אני אישית בחיים לא!

relax2008

New member
../images/Emo70.gifטוב,אלא אם הוא נראה כמוהו,אתם מבינות נכון?

אגב ראיתן איזו אסרטיבית הייתי בהודעה הקודמת? נשלחה שלוש פעמים... חחחח

relax2008

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifולסיום...

גם האסרטיבית והקשוחה שבבנות מגיבה ככה כשהיא פוגשת את האקס.... מישהי מוכנה להבייר או לפחות לתת טיפים איך לא להגיב ככה?

Doe7

New member
../images/Emo6.gif

איייש גם בשבילי הוא ישאר מר דארסי לנצח - קולין פירת' המדהים! כש - Mr. Right מציע לך.. תרמזי שהוא חייב לקחת אותך לווילה הזו כדי לקבל YES YES YES
גדול... אריגאטו על ההמלצה

mishi 1

New member
צהריים טובים!

נראה שנהנית אתמול... השירים של אבבא באמת יפים.. אבל אני חושבת שאחכה לדיוידי
בל אופן נראה שעשיתם חיים כולכם הא? טוב לשמוע שיהיה שבוע מצויין!

למעלה