בוקר טוב, צריכה רעיון

המבשלת

New member
בוקר טוב, צריכה רעיון

יש לי כבר תקופה ארוכה 2 דוגמאות של צמר( בגוונים חום בג' ) אחת חלקה ואחת מעורבת, את הצמר אצלם בביתבערב ואצרף בתמונה. רוצה לסרוג לעצמי בקלילות אפודה אם כפתורים כעליונית ארוכה שתכסה את הישבן , הבעיה היא המידה שלי אני צריכה במידה גדולה וגם שיחמיא . תודה ובוקר קסום ונפלא לכולם איך הייתי נשארת בבית וממשיכה לסרוג אם כוס תה ליד, אבל חייבת לצאת לעבודה. בייאלה

מבחינת העובי זה נראה על פניו שהם די מתאימים.

גם מבחינת הגוונים, אבל כשיש ספק שווה לעשות ניסוי קטן לבחון התוצאה. הניסוי גם יתן לך קנה מידה לגבי מס' העיניים שיתאימו למבנה גופך.

המבשלת

New member
תודה ,, בכול מקרה החלטתי לוותר על עליונית כי

פחות שימושי בעניי אני רוצה לנסות לעשות לעצמי צעיף רחב מגולגל שהופך לשיכמיה , אפשר בבקשה עזרה בלתכנן את הצעיף הזה והאם יש אפשרות לעשות אותו במסרגת קרושה עבה (מספר 7) תודה

המבשלת

New member
תודה , אם אני סורגת

במסרגה 7 קרושה בצמר המתחלף , איך לדעת את כמות העיניים שלהתחיל . תודה

יש לי הצעה

הצעה : את יכולה לסרוג בצורה זו ויצא לך מצויין וההצעה היא כך לסרוג עד לגובה בית השחי ברוחב ואני אתן לדוגמא משהו שעשיתי בזמנו בסוף ההודעה לסרוג עד לבית השחי את כמות הס"מ ב - 5 שורות שאת זקוקה ומכאן יש להפחית בהתחלת השורה כ - 5 עמודים על מנת ליצור את פתח השרוול ולהמשיך לסרוג עד לכמות הס"מ הדרושה לכתף ומכאן להוריד בחלק העליון של העבודה כל 2 שורות עמודים את פתח הצוואר . לאחר שעשית בצורה שווה את העבודה יש לעשות את הגב בצורה שווה עד לפתחי היידים לאחר מכן להמשיך לסרוג את כמות הס"מ המיועדים לגב וליצור פתח בית השחי על ידי הורדה של 5 עמודים ולסרוג עוד 5 שורות של עמודים . העבודה שלי תוכלי לראות בקישור הבא . http://www.tapuz.co.il/Albums/p-3906687-2876764-1-1.html תמונה מתאריך 27.6.11 שימי לב שהעבודה סרוגה הכל לאורך ומתאימה במיוחד לנשים מלאות . בהצלחה חנה.

למעלה