בוקר טוב(קפוא)וסופ"ש נעים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בהורוסקופ כתוב לי "תוך זמן קצר ימצא מישהו ששיתוף החיים עימו יעלה אתכם לגבהים שלא הכרתם"האומנם?
הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
הבנתי שעולם הבידור והצימרים נפתחים בעוד שבועיים..בקיצור שיהיה אחלה בוקר.. |4U|

קבצים מצורפים

• IMG-20210115-WA0009.jpg
    IMG-20210115-WA0009.jpg
    KB 48.4 · צפיות: 2

אבח"י

Well-known member
בהורוסקופ כתוב לי "תוך זמן קצר ימצא מישהו ששיתוף החיים עימו יעלה אתכם לגבהים שלא הכרתם"האומנם?
הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
בסוף היא צעקה:
תגרוב גרביים, יא אהבל, כפות הרגליים שלך אדומות מרב קור, ועוד התכוננתי לצאת כך לרחוב. הסוכרת חיסלה, למי שלא יודע על הסוכרת הרבה, את הרגישות של העצבים הפריפראליים, לכן סוכרתיים לא מרגישים כאב בקצות גפיהם [ בהתחלה בכפות הרגליים] ויש להם נטייה לפתח זיהומים עד כמעט כריתת גפיים [ לפעמים הגפיים אכן נכרתות].
הקפה היה טעים מאוד.

michaell299

Active member
הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
שיהיה סופש נעים.
שיעבור בקלות החיסון 🥳

Safariguy

Member
הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
כן... זוכר שפעם גם היה כתוב שעד גיל 21 אני אגיע לירח..

מבחינת בישולים לעומת זאת:
מרק בצל
שניצלים
פשטידת פטריות
פירה
קוסקוס
סלט ירקות

עוגות שמרים שוקולד
וחלה

Gu987

Well-known member
הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
אוי. איזה צירוף מקרים....
גם לי היה רשום ככה.
נראה לי שאנחנו צריכים לעשות משהו בנדון

כלומר....
אני בטוח שרשום ככה. אני לא קורא הורוסקופים, אבל בטוח שאם הייתי קורא זה מה שהיה כתוב..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אוי. איזה צירוף מקרים....
גם לי היה רשום ככה.
נראה לי שאנחנו צריכים לעשות משהו בנדון

כלומר....
אני בטוח שרשום ככה. אני לא קורא הורוסקופים, אבל בטוח שאם הייתי קורא זה מה שהיה כתוב..
בוקר...נראה לי שבנוגע אלייך יש מצב שמדובר באשתך"ששיתוף החיים איתו... ;-) אצלי יש איזה מחזר..לך תדע לאיזה גבהים..
ויאאלה..בוא לקפה,מגורען,שחור?

הבוקר הולכת להתחסן...
מה מבשלים?
תוכניות לשבת?
אז איך היה החיסון?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז איך היה החיסון?
פחדתי...ואני אישה לביאה אבל..בנתיים אין לי זנב רק עייפות וכאב בזרוע שיחלוף..הבכור אתמול מאד כעס שעשיתי חיסון כאומר"יופי,עכשיו הפכו אותך לעכבר מעבדה"...יעבור לו או שלא זה לא רלוונטי.
חוצמיזה,,קר נורא וחזרתי למיטה שוב(חם שם ונעים) :) מצפה לי בעבודה שבוע מאתגר ואפילו "נושך התחתונים" חזר...;-)אבל הקורונה משבשת אבל אופטימית.
מה שלומך?

פחדתי...ואני אישה לביאה אבל..בנתיים אין לי זנב רק עייפות וכאב בזרוע שיחלוף..הבכור אתמול מאד כעס שעשיתי חיסון כאומר"יופי,עכשיו הפכו אותך לעכבר מעבדה"...יעבור לו או שלא זה לא רלוונטי.
חוצמיזה,,קר נורא וחזרתי למיטה שוב(חם שם ונעים) :) מצפה לי בעבודה שבוע מאתגר ואפילו "נושך התחתונים" חזר...;-)אבל הקורונה משבשת אבל אופטימית.
מה שלומך?
היה יום ארוך ומהנה. אחלה שמש נעימה, אפילו לא צריך מיטה כדי להתחמם. עשית בשכל שהתחסנת, שמעתי שהחיסון טוב אפילו לנשיכות ;)

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היה יום ארוך ומהנה. אחלה שמש נעימה, אפילו לא צריך מיטה כדי להתחמם. עשית בשכל שהתחסנת, שמעתי שהחיסון טוב אפילו לנשיכות ;)
עד לחיסון הבא... :rolleyes: יצא לי המיץ..הקורונה הזו גרמה לי לא לגעת...בכלום.:-P:

למעלה