בוקר טוב! שאלה על הבוקר...

בוקר טוב! שאלה על הבוקר...

מה עוזר לכם כשנזכרים במה שהיה טוב עם הבן זוג וכשפתאום עולים חששות שלא תרגישו ככה יותר ולא תאהבו ככה יותר? זה בטח קורה לא רק לי! אשמח לשמוע....

זה פשוט

קרה לי בסוף השבוע. שאלתי את עצמי אם הייתי מוכנה לחיות איתו. שאלתי את עצמי אם הוא השתנה. שאלתי את עצמי אם זה הבן אדם שאני רוצה לסיים איתו את חיי. והגעתי למסקנה שהמקסימום שאני מוכנה זה לסטוץ איתו וגם זה לא עכשיו

tunalover

New member
../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה של שוב מתחילה מחדש

רק שהמחשבות האלו עלו אצלי בשלב המוקדם יותר של הפרידה. היום אני כבר לא צריכה לשאול את עצמי כלום כי הגעתי למקום אחר בו כל כך טוב לי שאין סיכוי שאני חוזרת אחורה - אין לי שום סיבה.

גם אני לא חוזרת אבל...

מסכימה גם אני איתכן! דרך אגב שתדעו שכל העניין של של להיות בפורום חדש לי וממש ממש עשה לי משהו טוב וכיפי! בקיצור לעניינינו.. אני לבטח לא חוזרת אחרוה! אין מצב אני מפוקחת לחלוטין בעניין זה . אבל אני לא מוחקת את מה שנרגשתי איתו וזה היה אצלי מאוד עמוק..ואני מוצאת את עצמי בחששות ללגבי העתיד שאני לא ארגיש ככה יותר, ושכל אהבה שלא תבוא תיהיה התפשרות של רגש.

tunalover

New member
אני מאמינה שתגיעי בסוף למקום הנכון בשבילך

בהתחלה קצת קשה להאמין אבל עם הזמן עוברים הרבה מים בנהר והכל נשטף לו. אולי זאת פרשת דרכים שקוראת להתרכזות בעצמך בילדה בשביל להחזיר אתכן למסלול החיים. אני לא מאמינה בפשרות על רגש - או שיש או שאין ואני מאמינה שזה יבוא לך.

mr_lonely

New member
מאיפה החשש הזה ?

למה להכניס אותו למערכת חדשה ? את בעצם מקטינה לעצמך את הסיכוי מראש...לא ?

דווקא בעניין של הסטוץ אני לא איתך

לגבי שאר הדברים קשה לי ממש לענות כי לצערי אני עדיין רואה אותו כל יום ואנחנו ממש רק בתחילת התהליך אולי עוד שנה אני אוכל לענות על זה

Bubble Girl 27

New member
המממ קורה לי ברגעים קשים

שאני נשברת ואומרת אולי נחזור, היה טוב כש....ואז אני נזכרת בכל הרע ומבינה שכמה שקשה עכשיו זה עדיף. לא עולים לי ממש חששות שאני לא יאהב ככה אלא יותר חששות של להתחייב שוב ככה למישהו ושהכל יתפוצץ לי שוב בפנים, היו ימים שהיה לי קשה להאמין שאני אוהב ככה שוב אבל אז החבר שלי הגיע לי והוכיח לי כמה אהבה יש באחרים לתת וכמה אני יכולה עדיין להעניק בחזרה אם רק יתנו לי את ההזדמנות הנכונה והבנאדם הנכון. לדעתי כל עוד שאת שואלת שאלות כאלו את לא מוכנה לזוגיות ואני עוד יותר מאמינה שכשיגיע בחור שיראה לך שלאהוב שוב זה אפשרי ויעשה לך פרפורים בלב
את לא תשאלי שאלות ותאהבי שוב בלי לשים לב... קחי את הזמן כנראה שהלב שלך עוד צריך את זה.

שרשירית

New member
את החששות זורקים הצידה

זה טוב שנזכרים בדברים הטובים, עדיף דברים טובים מאשר רעים. אני מאמינה שכל אהבה היא אהבה גדולה ברגע שנמצאים בה. אז כרגע אין לך אהבה אבל מאמינה שתמצאי את האחד ואז....
דרך אגב, גם אני מחכה לאהבה חדשה שתופיע לה.

mr_lonely

New member
לא תאהבי יותר כך !

תאהב אחרת ! כל אהבה שונה מקודמתה, שהרי באנשים עסקינן. והלב לא מתחשב בך ! כשהוא אוהב...הוא אוהב ! ללא קשר למה שהיה.... הסתייגות קטנה, לעיתים נכנסים לאהבה חדשה, לפרק חדש בחיים, מבלי לסיים בתוכנו את הפרק הקודם, במקרה כזה יש יותר סיכוי לרגשות כפי שתיארת.

mr_lonely

New member
ועוד משהו קטן...ביום בהיר ../images/Emo39.gif

לב נפתח, אופקים נפרשים, אושר במבע בזוית עין. ביום בהיר ניתן לצפות למרחקים. לב נפרש, מתפזרים עננים, דמעה נוצצת מבעד חיוך. ביום בהיר ניתן לאהוב עד אין סוף.

אה, זה נורא פשוט...

אני פשוט נזכרת בכל הרע והמזעזע שהיה לנו ביחד. אז אני נרגעת, לוקחת אויר ויודעת שעשיתי את הצד הנכון. החששות? הם נורא טבעיים בעיניי, אני הייתי מסובבת אחריו מגיל 17 (8 שנים) הדפתי מערכות יחסים אחרות וחתרתי אליו בלבד. אם אני אוהב מישהו כמו שאהבתי אותו? לא. אבל אני בטוחה שאוהב מישהו אחר בצורה אחרת ממקום אחר לגמרי.

למעלה