בוקר טוב
אז טולדנו הצטרף לזמרי הגמר

טוב זה כבר מוגזם זה שאת אוהבת סבבה אבל להגיד

שהיא זמרת מס' 1???????????????????????????? הצחקת אותי וממש לא בא לי היום לצחוק עבר עלי יום קשה

בעיני כן, בעינייך לא, על טעם ועל ריח לא

מתווכחים, אני לא מכריחה אותך להסכים איתי, ואני אישית חושבת שרוחמה מספר 1 .

../images/Emo105.gif../images/Emo6.gif../images/Emo205.gifלמה ויקי? בואי נצחק

זה הכי טוב לבריאות. אני כבר צוחקת. מה איתך?

nemeshim1966

New member
כן כן פרידה הגדולה מול דנה המעפנה המכשפה -אכן

עצבנית אש ----------------אכן זו הפרידה אשר השוותה ..... אבל זו הפרידה ללא מוחצנות ורברבנות כמו אבוטבולית ,בובלילית ,דנה המעפנה (רון), פרידה ,מרינה ,רוחמה ,אינה -נשים גדולות ,אשר נאמנות לעצמן ולא מחקות (חיקוי)אף אחת אחרת , לא צריכות סיליקונים ,קישוטים חיצוניים ותפאורה כי בפנים שהן הן עצמן אמיתיות ונאמנות ,בלי פוזה ושאאפוני .... הבנת עצבנית אש ??? ולכן יותר קל להתחבר לקולה של רוחי רוחמה -קול זמיר שהוא רק שלה ולא גנבה או מחקה אותו משום מקום ועל אוטנטיות זו ,אני ומשפחתי ועירי וגם ארצי השפוייה -עם ר ו ח מה

../images/Emo27.gifפחחחח פרידה לא רברבנית../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

הרי מדובר באישה שהמציאה את הרברבנות בעולם הזה. היא תמיד יודעת הכל ואין עוד מלבדה. אישה כמו פרידה - מאוסה, גסת רוח ומטילת אימה ופחד על כל הסביבה, אשר מכניסה את הספר הקדוש של העם היהודי למקום הכי לא מכובד - לשירותים, צריך בכלל להוציא מחוץ לחוק. אבוי לנו אם פרידה מהווה איזשהי דוגמה לאיזשהו דבר שפוי ונורמאלי. האם ניתוחי סיליקון, טיפוח ויופי נשי מעידים על אינטליגנציה וחוכמה כלשהי? אם כן - אז את במצב יותר גרוע מאשר חשבתי.

רציתי להצביע לרוחמה אבל בגלל שהבנתי שאתה תומך

בפרידה שחוגגת הצלחה של מחבלים מתאבדים מה שעושה אותך כמוה,אז איני יכולה להצביע למועמדת שלך שזה יהפוך אותי חלילה לדומה לך

../images/Emo45.gif להשוות בין רוחמה לפרידה ../images/Emo127.gif

ועוד שהמשווה הוא מעריץ של רוחמה זה אסון כפול. מעבר לזה שמדובר בהשוואה שגורמת לפגיעה ברוחמה (ולמרות שאני לא בעדה אני לא אשווה אותה בחיים לאחת כמו פרידה שמפרגנת למרצחים שרוצחים בדם קר את בני עמה) ופגיעה לכל מי שמחשיב את עצמו יהודי וציוני.

nemeshim1966

New member
ההשוואה בין רוחמה לפרידה -כנסו קרציות

ההשוואה בין רוחמה לנשים גדולות אותנטיות ומחוברות לעצמן ללא כל חיפוש מבחוץ -ניתוחים פלסטיים,שמלות גרנדיוזיות ,שאפפוני וכו' רוחמה הושוותה לנשים עם אמת פנימית כמו מרינה מקסימיאן ,נינט טייב ,אשר לא מחקות בקולן אף אחת אחרת ,היא זו היא וזה מייחד אותה ,(שירי מימונית =ריטה לדוגמא) רוחי הענקית הושוותה לפרידה הכט -מאותו מקום של אותנטיות (גם אם דברי הפרידה לא מתאימים)וללא חיקו של אף אחד אחר כמו דנה רון הפרחצ'ולה בקיצור לעיניינו - פותחים רדיו ושומעים את רוחמה -זו רוחמה היא ורק היא ,פלא,קסם,יחודיות רק שלה . שומעים בני אלבז -קשה להבחין האם מדובר מקולו של מואזין במסגד או חזן תפילה או מזכיר משהו ממישהו אחר אולי ניסים סרוסי-בקיצור יש כמוהו הרבה (כמו מייקל החמוד )- שומעים אבוטבול ובובלילית עינב -הן דומות לאחרות ,יש כבר כמוהן ,הן מחפשות תשומת לב דרך חיקוי זול ולגנוב זהות ממישהו אחר . ופרידה הלכה עם האמת שלה עד הסוף ועקפה את הפרחות דנה רון ,מירב וכל הפרחות האחרות , פרידה המקסימה ,אכן בעייתית בדבריה ,עם עבר קשה של חיי סבל ,סמים ,זהות מינית ,וכו' -חזרה ואספה את עצמה ,הקימה עסק יצירתי נעים וטעים ,הביאה ילד מקסים ומצאה אהבה מדהימה , בקיצור הפרידה הזו אישה אישה -יש עליה !!!!!!!!

../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo156.gifבקיצור את מדברת שטויות בטונות

אם כבר השוואה אז עד הסוף: רוחמה חסרת בטחון עצמי לעומתה פרידה עם אובר אובר אובר של בטחון עצמי. פרידה שתלטנית בצורה דורסנית שלא מתחשבת באחר ואפילו רומסת אותו בדרך כדי להתקדם לעומתה רוחמה אישה עדינה ומתנהגת בכבוד לזולת ומסייעת מתי שרק אפשר מבחינתה. רוחמה מחפשת כל הזמן צידוקים למה שהיא עושה ומחפשת אישורים מהסביבה בגלל חוסר בטחונה לעומתה פרידה אין מלבדה עוד אדם. היא לא שמה על אף אדם מלבד היא ועצמה ובטח שלא מחפשת פידבקים ואישורים מאף אחד. פרידה מתנהגת כיצור בודד על אי בודד. רוחמה לעומתה אישה מאוד חברותית ונעימה לבריות. יאללה תתקדמייייייייייי

אם תבחני את פרידה יותר לעומק תתפלאי עד כמה..

היא זקוקה לאישורים על ימין ועל שמאל,רק בשונה מאד מרוחמה. לדעתי גם לפרידה יש חוסר בטחון עצמי,גם אם מאד קשה לשים לב לזה. פרידה בעיניי משולה לכלב נובח שאינו נושך,אולי רק ממש בקטנה
ברור לי שקשה לראות אצלה את הדברים האלה אבל תהיי בטוחה שזה כך. הלוו-הלוו

../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifראית פעם רוטוילר לא נושך../images/Emo256.gif../images/Emo35.gif

כי אנלא. בחנתי אותה יותר מדי פעמים והיא ממש לא צריכה לקבל ממני עוד תשומת לב. לא מסכימה איתך. בעיניי יש לה בטחון מאוד גדול ובמקרה שלה זה לא מסתיר בכלל קצה קצהו של חוסר בטחון. היא תמשיך בדרכה אם או בלי אישורים מהסביבה. אי קבלת אישורים כאלו לא ישביתו אותה ויגרמו לה להיות מופנמת ונחבאת אל הכלים כמו רוחמה. רע לי רק להיזכר בה שוב אז פליז אין לי כוח להיכנס לדיון כבד עליה. תביני אם לא אמשיך להגיב בנושא.

לכל מי שדוגל בלהיות נחש במסווה מלאך שיצביע לה

גועל נפש יש לי בחילה וממש לא בא לי להקיא קיצר אדם אתה הנשמה של הבית בהצלחה

בא לי להקיא ממך../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

היא ממש לא נחש את בעצמך נחש קשה לך להאמין שהיא פשוט אדם טוב ומקסים

עצבנית אל תגיבי לויקטוריה, היא אכולת קינאה

שרוחמה בגמר, אנחנו על המפה, היא לא, חחחחח

כן יש לי הסבר

ואני ממש לא מתומכי אילנה למרות שאני מאוד אוהבת את הביצועים שלה. הבעיה היא שאנשים פה לא אוהבים אנשים עם בטחון, הם אוהבים את החלשים האנדרדוגים להרגיש שהם עושים מעשה אצילי ולהרים אותם, זה טבע האדם. בכל מקרה מי שרואה הנה כמה דוגמאות: . מעניין שכל מה שעף היא נורא נורא כואבת ועצובה ואחרי 10 דק' רואים אותה מה זה מבסוטה מעצמה (אחרי שאותו מודח עוזב אולי חוץ מאביבה אבידן שבאמת היתה קרובה אליה) . היא תמיד מחפשת שירחמו עליה, היא לא יכולה לעמוד איתנה בעצמה, להיות חזקה עם בטחון, תמיד בוכה, תמיד מסכנה מזכיר לי את הילדים הקטנים שלי שצריכים שאמא תגיד "אוי, איזה מסכן אוי אוי אוי בוא אני אתן לך סוכריה". היא חושבת שככה היא יכולה לקנות אהבה, בכל מקרה אני לא מאמינה לה. . תמיד, אבל תמיד, יהיו לה תלונות ובחדרי חדרים תמיד היא תרוץ לבכות על מה שעשו לה, אם אילנה צחקה עלייך תגידי לה מה מפריע לך, אל תבכי שם לשבי בחדר ומה שהכי גרוע ש-90% מהבכיות שלה זה דברים דימיוניים שלא היו ולא נבראו. בקיצור הבכיינות שלה, ההתלקקות שלה, הדיבור שלה ויותר מכל השירה שלה שעל זה מבוססת התכנית נוראיים בעיניי. היא צריכה תמיד בן אדם שיהיה חוסה עליה כמו גג שיעטוף אותה, היא בן אדם שעושים לה פו היא עפה, בכיינית, רכלנית, סבתא יכנה. מספיק ברור מה נחש בה או שאני צריכה להוסיף?

למעלה