בוקר טוב

Elmer fudd28

New member
בוקר טוב

א. לא בטוח שזה המקום לשאול, אבל נראה לי הכי הגיוני, אז אם לא, אני מתנצל מראש. ב. לצערי, הגעתי למצב שאני צריך לעבור ניתוח קטן להוצאת ציפורן חודרנית באחת הבהונות ברגליים. הבנתי שיש טיפול יעיל מאוד בלייזר. מישהו מכיר/ יודע על מקום רציני ואחראי שעושה טיפולים כאלה
לכרות את הציפורן ולצרוח מכאבים אני יכול לבד בבית, אז מיון וקופת חולים לא ממש יעזרו. אני מחפש מקום שעושה את הטיפולים האלה בלייזר. אשמח לקבל המלצות תודה רבה מראש

כירורגיה זעיר פולשנית והציפורן

אנצל את ההזדמנות להסביר במה עוסק הפורום של כירורגיה זעיר פולשנית. כירורגיה זעיר פולשית היא כירורגיה של חללי גוף שונים הנעשית דרך פתחים קטנים בדופן, בניגוד לכירורגיה הפתוחה שדורשת פתח גדול דרכו מבוצע הניתוח. המנתח משתמש במצלמת וידאו המוחדרת לגוף (אנדוסקופ) דרך פתח בגודל 3-10 מ"מ. ודרך מספר פתחים נוספים מוחדרים מכשירי הניתוח. מהלך הניתוח נצפה על מסך טלויזיה. יש מספר רב של ניתוחים המבוצעים בדרך זו בחלל הבטן (לפרוסקופיה), חלל החזה (תורקוסקופיה) גניקולוגיה, ניתוחי לב ועוד. ניתוח לציפורן חודרנית כמובן לא נכלל בתחום זה. אני ממליץ לך להתיעץ עם כירורג שעוסק בתחום כף הרגל- גם בקופות החולים יש אנשים שזהו עיסוקם (פודיאטר). אתה גם יכול לפנות למרפאת כף רגל באיכילוב- טלפון 6974000 לתאום תור. בברכה.

למעלה