בוקר טוב

בוקר טוב

סתם משהו שהצחיק אותי על הבוקר וחלקו אף נוגע לנו.

בום טראח ירה תותח ../images/Emo61.gif

כן ראיתי את זה , אם זה לא היה עצוב זה היה במת מצחיק. אהבתי את ה"ידיגים"
לחשוב על ערב רומנטי , כשסוף סוף שקט , מוזיקה נעימה ברקע , הגמדים ישנים ואנחנו? אנחנו יושבים מול האקוואריום. ומשהו על "תקוע" שכתוב שם : (כתבתי מזמן, כלומר "הכינותי מראש") רגע כן ורגע לא , אומרת לי המחשבה . שבריר שניה מבזיק לי זיקוקים והחצי הגדול שבה מבהיר לי ניגודים. אילו אם. . . , אני חושבת אפילו אם . . . , לעצמי אני עונה, זה לא אומר ש . . . אני נשארת , ולו בגלל שרק טיפה . . . . שניים זה עולם סגור , אין מקום ל - כזה כאילו בנשמה , וכשרבה בו הבדידות , הקור אני רוצה לחשוב קדימה ולא לחזור עוד לאחור. ככה מתנדנדת , חלפה לה עוד שעה , עוברת יממה , כמעט עבר שבוע . ההחלטה אינה שלמה . . . . ובעתון כותבים על זה "תקוע" .

העקשנית

New member
בוינה-מה זה פה? מאיפה הכשרון הזה?../images/Emo8.gif

זה פורום חדהוריות? את בטוחה? בקיצור-כשרנות מבוזבזים! וכן-אתם רואים-אנחנו חיים וכותבים-ויש כאלו שמתפרנסים מאיתנו! מדיי פעם אני רואה דמות חדשה שנכנסת לפורומים שאני כותבת בהם, ונדמה לי שאלו כתבות או עיתונאיות או סתם כאלו שמשעמם להן, או שכותבות ספר, ומתחילות לשאול שאלות, ונעלמות....לא?

ששששששששששששששששששששששששששששששש

ותראו בזה הזמנה פתוחה להוציא כאן כל הגיג והגיג וכל מילה שעומדת לכם על הלב. |ואבוי למי שייקח מכאן את מה שאנחנו כותבים ויעשה מזה סיפור או ספר או כתבה בלי לבקש רשות.|

למעלה