בוקר יום שלישי- בוקר נפלא

בוקר יום שלישי- בוקר נפלא../images/Emo42.gif

היעדים שלי להיום הם:
לא לתת למבקר הפנימי שלי להשתלט עליי היום בקורס אומנות פלסטית ופשוט להנות ממשהו שרציתי ללמוד הרבה זמן- ציור ורישום <חיה, ניסיתי להיות חיובית, הצלחתי יותר בסוף
>.
להנות מהביחד עם החבר
- אומנם נפגשים רק שעה וקצת, אבל גם זה משהו, וזה נחמד כזה באמצע היום בין לבין
שיהיה לנו יום מקסים ונפלא

בוקר טוב../images/Emo39.gif

היעדים שלי להיום-
לנסות ולהנות מהיום שהוא הכי קשה לי מכל ימות השבוע.יום שבו אני עובדת עד 8 וחצי בערב. אנסה לראות את החיובי שביום זה. זה יום שבו אני מרוויחה הרבה כסף...{יחסית,כן?
},יום שבו אני פוגשת המון אנשים,יום שבו אני חייבת להיות לבושה ומאופרת ויצוגית,ולכן מקבלת הרבה מחמאות
....יום שבו אני חוזרת כל כך מותשת,עד שלא נשאר לי כוח לעשות כלום בבית,ואכן אני לא עושה כלום,ואף אחד לא בא בטענות.הרי אמא עיפה
היעד הכי הכי....בלי כאבי בטן
הלוואי שיעבור היום בלי כאבי בטן

בוקר טוב.

יעדים? אני חיה לי מרגע לרגע........ [ברוך השם] ומודה לו רגע רגע על זה. [איזה מזל שיואל לא רואה את זה, מצאתי פינה שקטה ]

נ ב י ת י

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

הצצתי בפורום ונראה לי שממש נחמד פה אפשר להצטרף ?

hayapollak

New member
מילקשייק

יש לך יום קשה אבל מקסים, כן ירבו. את מרוויחה יותר, יש לך עניין עם אנשים, את במייטבך, את מקבלת מחמאות, יש לך הזדמנות לחייך,למשוך תשומת לב, להצליח, להוציא מעצמך עוד כמה תכונות טובות - סבלנות, אהדה,נתינה לאחרים. את נותנת - את גם מקבלת. את פטורה מעבודות הבית... מחכים לשובך... אמא עיפה? שיפנקו אותך קצת, ימזגו לך משקה קר למשל. עיפה - לכי לישון מוקדם - מגיע לך מנוחה . אפשר ביום כזה להרגיש שביעות רצון לא?

היום בשעה 11 אני עושה למען עצמי ../images/Emo9.gif

בישוב שלנו יש בריכה היא פתוחה כבר חודש כל יום אני אומרת לעצמי שאני אלך לשחות, וכל יום אני לא עושה את זה. היום בשעה 11 יש התעמלות מים לנשים בבריכה. ואני ? הולכת ! כבר התלבשתי כך שאין תירוצים. :)

עשיתי את זה ../images/Emo47.gif

אני כל כך שמחה - הלכתי ועשיתי את ההתעמלות מים. היה נפלא ונהדר במיוחד !!! בסך הכל שעה - לנסוע, לחוות, לחזור והיה פשוט נפלא לה לה מחכה כבר ליום חמישי ועם כל העבודה והלחץ אני עוד יותר מאושרת שעשיתי את זה למעני :)

אמברון

New member
בוקר נהדר ../images/Emo140.gif

לא מגדירה יעדים להיום (חם מדי!). אבל הספק מרשים כבר סימנתי - הן בעבודה והן בבית. הצלחתי למצוא מנקה! חוץ מזה, מדפי הספרים שלי התפרקו לפני 5 חודשים. לא מצאתי את הזמן ללכת לקנות חדשים, אז אתמול שלחתי את בן הזוג שלי לקנות לי כוורת גדולה והרכבתי אותה (כמעט לבד, אבל זה בגלל שאני נהנית לבנות ולהרכיב רהיטים). אפילו הספקתי לסדר את הספרים בתוכה ולהתפעל חצי שעה מזה שסוף סוף יש לי קצת סדר בעיניים (ואני בכלל מבולגנת לגמרי
).

עמדתי ביעד שלי- הלכתי לשחות הבוקר

והיה ממש כיף, גם המשימה, גם העמידה וגם זה שאחר כך שתיתי קפה קר ועוגה לבדי (עם שיחת טלפון לאסנת שלנו). נהנתי מכל רגע!!

יום שלישי פעמים כי טוב

אמנם כמעט צהריים אבל היעדים שלי : להשתדל לא להכנס להסטריה מהיום הזה שיש לי . לסיים את הבית והחדר שלי כי הכל שם מבולגן .

למעלה