בוקר קור

בוקר קור../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

מה שלום חברי הפורום המקסימים? מה שלום מנהלי הפורום המדהימים? לכולם יום נפלא שקט ושלו

בקר... ../images/Emo39.gif

הי. הבונבוניירה עדיין חולה, אבל לפחות ישנו בלילה איזה שש שעות. תאמינו לי שאני מעריכה את זה. קור כלבים, כבר לקחתי את הדובוני לגן ואת הפרימדונה לבית הספר (שתי גיחות שונות), רבתי ריב ענק עם האנרכיסט, ואני מנסה לעשות כמה ענייני עבודה לפני הביקור אצל הרופא עם הבונבוניירה. וכמובן שגם אני חטפתי את השיעול שלה...
הקטנה עדיין מרגישה מאד לא טוב. אין לה חום, לדעתי, אבל היא משתעלת מאד, מתלוננת על כאב בטן ואומרת שכואב לה לעשות פיפי. אני חוששת שחטפה דלקת בדרכי השתן בנוסף לשיעול ולחום, מסכנה קטנה. ולהגיע לרופא במזג האויר הזה הולך להיות כיף אמיתי. אח"כ אני משאירה אותה אצל ההורים שלי והולכת לעבודה פעם ראשונה השבוע, כך שגם במשרד סביר שיהיה לי יום ממש "נפלא." והערב חייבים לעשות קניות... והבית מלוכלך עד כדי גועל. וכזכור לכולכם, "אור" שלי בפריס, עובד קשה הרבה מעבר לסביר. נראה לי שאנחנו נגיע לסוף השבוע הזה על הברכיים! סליחה על ההודעה הדכאונית משהו. יום טוב לכולם.

היי קרן../images/Emo24.gif

החיים זה לא פיקניק ....כי אחרת היינו נולדים בתוך צידניות... מתוקה דבר ראשון תקני בסופר מיץ אוכמניות ,מעולה לצריבה בשטן ,וטוב בהתקררויות ,הרבה בריאות לבונבונירה,אני בטוחה שכשישוב האור הוא יבריא את כל הבית ,ככה זה כשהם נמצאים אנחנו מדברים על כך שנהיה חולים בגללם,וכשהם זזים קצת אנחנו חולים באמת.... ואת הנקיון תשאירי בצד כי שמעתי שהמתנה שלך זה מלוכסנת עיניים.... קרן,סבלנות מתוקה לפעמים מזדמנות לנו הזדמנויות לראות את החיים מהצד האמיתי שלהם...מעניין למה? יום בריא

*יערית

New member
בור טוב לכולם../images/Emo186.gif../images/Emo113.gif

שוב הרבה בריאות לכל מי שזקוק ....עוד קרן....עזבי את הבית{ממש תראו מי שמדברת}וחכי לימים שהילדים יתאוששו ויבריאו אחר כך ממליצה "להרים את הבית" או כפי שאמרה לך יונה תבוא מלוכסנת עיניים או מבהיקת שיניים
בקיצור חשוב שתשמרו על עצמכם נראה שגם את נידבקת.. ונכון לא קל להיות לבד עם הילדים חולים....אבל זה יעבור בסוף... בתקווה שתשמרי גם על עצמך..לאוורר מידי פעם את הבית להוציא חידקיכסים
המשך שבוע חמים לכולם{שמש}

yaeli4

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo183.gif../images/Emo188.gif../images/Emo185.gif

קור כלבים. באמת קור כלבים. אני מחוממת היטב אבל מרחמת על ההומלסים ועל האנשים בכיכר הלחם בתל אביב ועל כל מי שהבית שלו מוצף וקר ולא מחומם. קרן, שלחת לי מסר אבל תפוז בולע לי את המסרים כל הזמן ואני לא יכולה להחזיר וגם מתעצבנת מזה. אז אל תחשבי ששכחתי אותך או שאני לא מתייחסת. נדבר בהמשך ואני אכתוב אחר כך. תעדכני מה עם הילדה. נשיקות לכולם,

ח ד

New member
בוקר טוב, וכבר ערב...

בוקר מצויין, וכבר ערב טוב. מצטער, הייתי מכורבל כל הבוקר. שלא כהרגלי הרשיתי לעצמי את השחיתות החד פעמית שבלא לעבוד ולצאת מהמיטה רק בשתיים בצהריים באמצע השבוע. אוי, כמה כיף היה! אני התחפרתי בפוך, והכלב שלנו, שפוחד מרעמים וברקים, רץ למקום הקבוע שלו במצבים כאלה - בחדר הארונות מתחת למעילים הארוכים. רק עין היתה חסרה בסצינה, אבל היתה לה עבודה.

ע י ן

New member
אהלן ../images/Emo42.gif

בוקר ...צהריים...ערב...והופ רגע לפני שנגמר היום הקפוא באתי לראות מה שלומכם... התגעגעתי. כמו שחד כבר סיפר...הפורום הפך לחלק מהשיגרה , יש ימים שאני פחות פעילה בו ,אבל גם אז ...הוא לא פחות פעיל בי .... תגידו חברים ...מישהו מבני הטובים כאן מכיר את תופעת הילד/נער שמסרב ללמוד?! אוףףףףףףף זה קשה! קשה על גבול הבלתי אפשרי ...לגבות ממנו נכונות לשיתוף פעולה ...לקבלת עזרה. בכיתה ז' הפרדון .... - שנה ראשונה בחטיבת הבניים... בנינו ,אני בשלב של להנמיך צפיות ממנו והמטרה היא בסיסית כרגע: שיהיה חלק מהמסגרת . שיקח אחריות אלמנטרית בלבד....לא בא לו, לא מעניין אותו.... כמה בירורים ...:
1. מה שלום החמודידים החולים? 2. מה שלום אור של קרן בפארי(ס)? 3. (יונתי היקרה , האם אפית ? איך יצא ?) 4. יעריתוש : הבדיחה על הכורדית והתרמוס ...היא כורדית או גרוזינית ?
5. יעלי טיילת היום ,בשלג ? רצה להכין ארוחת ערב....נגמרו לי הרעיונות והמורכבים שלי מורעבים...
< עין שהולכת לכבות את המזגן כי מה זה חם לה רק מלרוץ ....> אוהבת אתכם

עין יקרה בוקר אור

תופעות התיק הסגור הספר האטום והמחברת הריקה מוקרים לי מאד,מהבנים הגדולים. בעיקר מחן שיסלח לי,אבל רק בגלל היכולת הגדולה והפוטנציאל האדיר שלו אני משתפת את כולם שמעולם לא הצלחתי לשכנע את הגרזן ללמוד.בכתה ח" אם אני לא טועה,הוא החליט ככה פתאום ולבד שבא לו ללמוד,והילד קצר הצלחות. אני למדתי ואני חוזרת ואומרת בלחץ אין תוצאות טובות,אבל זה גם לא סיבה לוותר לילדים,אני לא חושבת שצריך להרוס את היחסים בגלל לימודים,מהסיבה שלימודים ניתן לקנות אחרי הצבא בכסף...אבל קשר טוב עם הורים לא,ולכן צריך לשים את הגבול בין לימודים זה חשוב לבין אם לא תלמד אתה יושב כל היום בחדר ואנחנו ההורים מחוץ לחייך..... תמיד לזכור הכי חשוב כמה שפחות דחיה,זה הנזק הגדול שאנחנו יכולים לעשות לילדים ,וכל השאר ניתן לתקן.

למעלה