בושה.... באמת בושה...

segala

New member
בושה.... באמת בושה...

תאמת, אני לא קורא כאן את רוב ההודעות. רק מה שנרא מעניין, וגם זה מפעם לפעם. במקרה עברתי היום וראיתי את הויכוח שלכם לגבי המדינה הפלסטינית... ואני מתבייש שלא מלמדים בביה``ס את הקוראן. בקוראן, רשום באופן דיי מפורש, שלשם השגת המטרות הערביות, מותר לערבים לשקר, לרצוח, להרוג, ול-ח-ת-ו-ם על כל דבר כדי להשיג את המטרה הסופית. ומה המטרה הסופית אתם שואלים את עצמכם? המטרה הסופית היא כיבוש העולם, והקמת איפריה ערבית שתשלוט על כל העמים. כמו כן, הפלסטינים אינם מכירים במדינה היהודית ובעם היהודי וזאת ע``פ האמנה הפלסטינית. אז בואו תגידד לי אתם איזה שלום אפשר לעשות עם אנשים שקוראים לרצוח אותך, ובמיוחד כשזה מעוגן באמנה הפלסטינית. אז בואו נרד לעובדות הבסיסיות לפני שמתווכחים כמה מתנחלם יש ואם גילה היא התנחלות או לא....

ואיפה זה כתוב?

כי אני זוכר שבכיתה ה` או משהו כזה דווקא כן למדנו מהקוראן בשיעורי ערבית...

lowealpine

New member
וזה מאוד חכם

לבסס דיעה על חומר לימוד של כיתה ה`, נכון קורט?

lowealpine

New member
קורט, אתה יודע מה?

אתה צודק, זהו! אתה המלך, השולט. היהודים חארות, מתנחלים מגעילים, איכס, להרוג את כולם. בתנ``ך כתוב להם להרוג את כולם, הם מתכננים לשלוט על העולם. הם כולם גנבים! יש לי רעיון, בוא נגרום לכל העולם להבין כמה הם רעים! כן, בוא נפיץ תעמולה, בוא נבודד אותם, הם זבלים, לא מגיע להם לחיות! אני יודע! בוא נכניס אותם למשאיות ונכניס את הגז פנימה, שינשמו, זו שיטה יעילה להרוג אותם. ועוד משהו, אח``כ נוכל לרכז אותם ולהמציא עוד כמה שיטות להרוג אותם. קורט, באמת. ואנחנו נאצים? מקווה שהבנת את הכוונה lowe

עוד עובדה מעניינת ...

בזמן שאנחנו חושבים על ``שלום`` עם הפלסטינאים הם מלמדים את הילדים שלהם בבתי ספר כל מיני עובדות מעניינות על היהודים. ולא רק .. הם גם דואגים לשלוח אותם אחרי הלימודים לזרוק אבנים .. אבל זה טוב .. זה מרוב שהם רוצים ``שלום``

N0

New member
בושה באמת בושה...

והתנ``ך שלך יותר טוב ? לפי התנ``ך שלך היהודים עשו שואה (מישהו אמר נאצים ? ) כל מי שמאמין בקצת מיסטיקה צריך להוציא אותו להורג (אינקוויזיציה ?) כל מי שיהודי ולא מאמין באלוהים צריך להרוג אותו . אז נכון שלפי התנ``ך העם היהודי מסתפק במדינת ישראל ולא בשליטה על כל העולם, אבל זה נראה לך דת מוסרית ( ואני בטוח שיש יותר דברים ששכחתי ואני גם לא ממש יודע ) אז לכי תבדקי את הדת שלך לפני שאת בודקת את של אחרים, כי היא לא יותר טובה (וזה שמישהו כתב משהו לפני אלף שנה לא אומר שכולם לוקחים אותו היום ברצינות). ובכלל אם כתוב באופן די מפורש למה לא להביא עובדות להרחיב רצת יותר, איפה כתוב ובאיזה עניין (נמק פרט הסבר והרחב) N0

למעלה