בושה וחרפה שאם בישראל צריכה לאיים בהתאבדות

בושה וחרפה שאם בישראל צריכה לאיים בהתאבדות

אל מול משכן הכנסת, בכדי שהפראזיטים שיושבים בבית הנבחרים שלנו, בכלל ישימו לב למצוקותיה ויאפשרו לה ולילדיה לחיות בכבוד. א אם בישראל מגיעה למצב כזה שבו היא נאלצת לנקוט במעשה נואש שכזה אל מול בית הנבחרים שלנו, זו נורה אדומה שמעידה יותר מכל דבר אחר עד לאיזה מצב הידרדרה המדינה שלנו, ולאיזה תהום מוביל אותנו הקפיטליזם החזירי והדורסני, שאפילו לא עוצר באדום ומוכן לרמוס ולדרוס את כל מה שנקרה בדרכו, גם אם מדובר באם אומללה לילדים נכים ומשותקים, שלא די בגורל המר שנפל עליה, גם המדינה שלה צוחקת עליה בפנים. פשוט לא להאמין לאיזו רמה דירדר אותנו הקפיטליזם החזירי והדורסני...

S h a y D u

New member
מצב עגום... אבל מה הקשר של זה לקפיטליזם?

המצב נגרם כתוצאה מהבירוקרטיה של משרד הבריאות, ותו לא. מה גם שניכר שהאישה זקוקה לטיפול נפשי או אשפוז. (קרי לא רק שאין קשר. אלא שישראל כלל איננה מדינה קפיטליסטית.)

ישראל לא מדינה קפיטליסטית?

ישראל המדינה הכי קפיטליסט שיש היום בעולם, מדינה שאפילו את ארה"ב הצליחה לעבור בקפיטליזם החזירי והדורסני שלה. ומה הקשר של זה לקפיטליזם? הרי הקפיטליסטים הם אלה ששולטים במדינה הזאת, לפחות בעשור האחרון, אם לא גם לפניו... והם אלו שחליטים מי יחיה ומי ימות. כבר אמרתי ואני חוזר ואומר, פקידי האוצר שאף אחד מאזרחי ישראל לא בחר אותם, הם אלה שבפועל מנהלים לנו את המדינה, וכל עוד זה המצב, אי אפשר לנתק את הקשר בין הון לשלטון. ועל הקשר הזה אני מדבר.

vinney

Well-known member
תרגע, שקרן

אם הבעיה הייתה הקפיטליזם, היא לא הייתה מאשימה את משרדי הממשלה בבעיותיה, להיפך. העובדה שהיא מאשימה את משרדי הממשלה (והעובדה שאתה לא חולק על כך) רק מדגישה עד כמה מדינת ישראל שקועה עמוק בבוץ הסוציאליזם.

תמשיך לשקר לעצמך

ואל תתפלא שלהוציא תגובה חד-פעמית זו, אני אמשיך שלא להגיב לך, כפי שעשיתי כבר למעלה משנה, כל עוד השורש ש.ק.ר. שגור בפיך...

n i e m a n d

New member
יא נמושה! אפילו עם הג'ינג'י הזה אתה לא יכול

להתמודד? אם עם ויני אתה לא מסוגלל להתמודד, איך תשלהב את ההמונים ותארגן לנו כאן איזו מהפכונת קטנה?

vinney

Well-known member
היי, אתה זה שמשקר

החלטה מתי אני אפסיק לקרוא לך שקרן היא שלך, ושלך בלבד

S h a y D u

New member
ישראל לא עונה על הקריטריונים של קפיטליזם כרגע

מה שיש כרגע זה מהין סוציאל-דיקטטורה.

S h a y D u

New member
לא אמרתי "דיקטטורה" אלא "סוציאל-דיקטטורה".

יש הבדל.
ואגב, אני תומך בדיקטטורה במקרים מסויימים, כאשר ישנה הקפדה על קפיטליזם ועל מדיניות חברתית ליברלית. (ובעיקר, כאשר אני הדיקטטור
)

n i e m a n d

New member
או לחילופין לי קואן יו, הדיקטטור הנאור של

סינגפור שהצעיד את המדינה הקטנה וחסרת החשיבות הזו מאות שנים קדימה.

למה לא מפליא אותי שאתה תומך בדיקטטורה ניאמנד?

בדיוק כמו שלא מפליא אותי שאתה תומך בנתניהו, כך גם לא מפליא אותי כלל שאתה תומך בדיקטטורה ומצדיק אותה.

אין לך מה לחכות אשרת שהרי ניאמנד בעצמו אמר לך

"סינגפור היא דיקטטורה", השליט שלה הוא דיקטטור, "דיקטטור נאור" לשיטתו של ניאמנד, וניאמנד מצדיק את הדיקטטוריה הזאת.

timeless1

New member
אני שאלתי לגבי מדינת ישראל, כי לזה

שי התכוונן ולזה אתה הגבת. נימו בסך הכל הביא דוגמה למקום שבו הדיקטטורה היא לא בהכרח דבר רע. עכשיו, אני מחכה לשמוע מפי שניכם למה ישראל היא דיקטטורית.

S h a y D u

New member
אני טענתי שמה שיש כאן כרגע זה סוציאל-דיקטטורה

קרי דיקטטורה בולשביקית - מדינת ישראל נבנתה ככזו עוד מתחילת דרכה, עוד מתקופת מפא"י. אפשר אם כן לומר שאנו תקועים עמוק מאד בבור הסוציאליזם. היום שבו ישראל תגיע למצב שאליה נקלעה ארגנטינה, לא רחוק מן היום שבו חברו של הממתיק, האיש עם השפם, יקבל 65 מנדטים ויגאל את ישראל מייסוריה (ע"י השמדתה).

לא, אני לא הגבתי לזה

אני הגבתי לתגובתו של ניאמנד שבה הוא הצדיק את הדיקטטורה בסינגפור. שימי לב לנתיבו של השרשור אשרת..

למעלה