בזוגיות עם מישהי בעלת מוגבלות

Roeiii1

New member
בזוגיות עם מישהי בעלת מוגבלות

אז ככה..קצת בצומת דרכים וחושב על זה הרבה
אני אכתוב פשוט בצורה ישירה מה אני באמת חושב,לא רוצה שתשפטו אלא שתעזרו

אני בן 24 , אני בזוגיות עם בחורה כבר חצי שנה , היא סובלת מאספרגר
הצורה שהכרנו קצת מצחיקה , הייתי שומר במוסך והיה לה תקלה באוטו ועזרתי לה וקצת דיברנו. על ההתחלה אני קלטתי שיש לה בעיה בסגנון דיבור , אני מכיר חולי אספרגר והיו לי חברים כאלו וידעתי לזהות את זה וזה העניק לי קצת ביטחון
נמשכתי אליה מבחינת יופי וניסיתי לקדם את זה הלאה , לקחת מספר טלפון להיפגש וכך היה.
אני לא בחור שקל לו עם בחורות ואני דיי ביישן אבל די הופתעתי לגלות שהיה לי ממש קל איתה. זה לא שהיא הייתה נואשת אלא הייתי יותר מגדיר את זה כקלת דעת,אחת שממש קל להשפיע עליה ולמען האמת גם לא חכמה במיוחד , כמובן שלא ניצלתי את זה למטרות רעות ולניצול אבל כן זה הרגיש ועדיין מרגיש שיש לי סוג של עליונות עליה והיא בעצם די עושה ומסכימה עם כל מה שאני אומר, גם בעניינים שקשורים למיניות. שכבנו די מהר מתחילת הקשר ובכלל קל לי להשפיע עליה ותמיד שאני ארצה לקיים איתה היא תסכים ולא תעשה סצנות

אבל מבחינת אופי זה לא זה. היא בחורה נהדרת אבל עצם הבעיה שלה כבר נהייתה מעיקה עליי ואני אחד שיחסית יש לו סבלנות לדברים כאלה אבל בזמן האחרון זה כבר נהיה ממש מעיק עליי כי היא מדברת המון שטויות , חס וחלילה שאני מאשים אותה בזה ואני באמת מנסה לעזור לה אבל אני כבר לא מעוניין באמת לדבר איתה ולצאת איתה וזה בעיקר מרגיש לי שאני איתה בגלל המיניות.
כי בעצם איזה גבר לא ירצה שבת הזוג שלו תעשה מה שהוא אומר? זה בעצם מה שקורה , ושוב אני לא לוקח את זה למקומות רעים

מצד אחד - חבל לי לוותר על קשר זוגי כי אני לא בן אדם שקל לו במיוחד עם בחורות , חבל גם בשבילי כגבר לוותר על מין זמין , וגם חבל לי עליה כי היא באמת בחורה טובה. לא הייתי אומר שהיא תמימה אבל היא מאוד קלת דעת

מצד שני - הקשר הזה באמת לא יוביל לשום מקום לדעתי כי בסופו של דבר ההפרעה שיש לה פוגעת בקשר,כמה שזה עצוב לומר. אני כבר מגיע לגיל שאני צריך לחשוב על נישואים(אישית אני מעדיף להינשא לפני גיל 30) ואיתה זה פשוט לא ילך.

בלי קשר להפרעה שלה, אם אתה לא מעוניין לדבר איתה

או לצאת איתה, תיפרד ממנה, וחפש מישהי שאתה כן מעוניין לדבר איתה ולצאת איתה, וגם היא תוכל לחפש מישהו שימצא חן בעיניה והיא בעיניו.

חזקוש

New member
התנסית בהיווצרות מערכת יחסים

מה למדת על עצמך כאן?
אם אתה רוצה מערכת אחרת וחדשה מה אתה צריך לעשות<?
מה סגר אותך בעבר?
מה יעבוד לך בעתיד?

La Milagrosa

New member
נו באמת. מי יקיים קשר רומנטי עם אדם על הקשת האוטיסטית???

אם אתה בכלל נתת צ'אנס לקשר עם בחורה כזאת, כנראה משהו אצלך ממש, אבל ממש ממש דפוק.

'איזה גבר לא רוצה שהבת זוג שלו תעשה מה שהוא אומר'

גבר שלא רוצה בובה
או שפחה
או רובוט
לדוגמא

וכנראה שיש לך אישואז לעבוד עליהם

לגבי הקושי להיות עם נשים בגובה העיניים.
צריך ביטחון עצמי כדי להכיל עוד אדם לצדך שיש לו רצונות משלו ועמוד שדרה משלו...וכנראה על זה כדאי שתעבוד

מפגש בין אנשים עם מוגבלות מסוימת ...

תמיד הוא מרתק.

אתה בן 24, עובד שומר במוסך.

יש לך חברים על הקשת.

כל זה לא ממש רגיל.

מתוך זה אתה כותב בלי שגיאות כתיב - לפחות לא צועקות.

ואפילו מסוגל לנסח את עצמך.

בעיני הביישנות שלך מסתירה משהו - וגם היא.

מפגש המוגבלים כאן הוא מרתק (ההגדרה מוגבלים לא על מנת להעליב), השאלה היא האם אתה מסוגל להשלים עם הייתרונות שלה עבורך ? או לנצח אתה תיראה את המוגבלות שלה ?

כל בן אדם הוא מוגבל באופן זה או אחר.

השאלה באהבה היא מה רואה האחר, את המוגבלות - או את האהבה.

abillify

New member
תיפרד ממנה

לפני שהיא תעשה את זה מבלי האופציה להודיע לך
ואתה יודע את ההמשך נכון?
אתה תבוא לכאן ולכל מקום להתבכיין על מר גורלך
אנחנו יוצרים את הגורל, במקרה שלך אני יכולה להגיד שזה ככה
אתה יודע מה? גם ה"סתומות" האלה מתעוררות בסוף
אל תנצל תמימות או חולשה של אף אחד/ת
כי הגלגל מסתובב בסוף
&nbsp

למעלה