בחור מתוסכל

og2000

New member
בחור מתוסכל

אני בתול ויש לי חברה כבר שנה וגם היא בתולה. כשניסינו לעשות את זה לא עמד לי מההתרגשות (אין לי בעיה פיסית עם העמידה) אבל היא נכנסה לפניקה והתחילה להלחיץ אותי וכמובן זה לא עזר רק גרע. היא העמידה לפני אולטימטום שאלך לאורולוג או שהיא עוזבת אותי, מכיוון שלא רציתי שהיא תעזוב הלכתי לאורולוג והוא נתן לי ויאגרה שאנסה ואם לא ילך אז שננסה ללכת לסקסולוגית וגם שאלך לבדיקה נוירולוגית(זה סתם לא חובה כך אמר). היא שמעה את זה והחליטה שהיא לא מוכנה לנסות גם עכשיו כי היא לא רוצה לתכנן מראש והעמידה לי עוד אולטימטום ללכת לנוירולוג ולא... הלכתי לנוירולוג והיא עדיין לא מוכנה לנסות. אני כבר מתחיל להתייאש, מה עלי לעשות?

1איב

New member
לא הבנתי כמה דברים

א. מה הבעיה שלה? ב. היא עושה לך טובה?!

bibi12

New member
מה אתה דפוק ???

פעם אחת לא עמד לך וכבר אורולוג ניורולוג ויאגרה אולי נומרולוג קוראת בקפה או בכף היד.... קצת רומנטיקה והכל יעבוד ולא צריך להיות בלחץ.....

og2000

New member
לא הבנת

אני לא רציתי ללכת לאורולוג היא מכריחה באולטימטומים

קרני

New member
אולי אפשר אחרת... ;-)

אני חושבת שאתה ממש אוהב את הבחורה הזאת שאתה מסכים להכנע לכל מיני תכתיבים ואולטימטואים... וזה בהחלט מעורר הערצה, ועם זאת גם תמיהה... אני חושבת שהבחורה מוכנה לסקס אבל לא בטוחה בנוגע למוכנות שלה לעשות אהבה... עם מעט אהבה, סבלנות ועזרה ניתן לגבור על ההתרגשות והלחץ שאוחז אותך כשאתה חושב על הבחורה שאתה אוהב ורוצה לענג. מעבר לזה, אולי יש לה חוסר ידע בסיסי במיקרים כאלו, ואולי כדאי שתחפש ספר טוב המסביר ומפשט מיקרים שונים שעלולים להופיע בקיום יחסי מין. אם התקשורת ביניכם טובה, כדאי שתדברו על זה ותנסו להבין לבד למה זה קורה מתוך נקודת המוצא שזה יכול להיות פסיכולוגי, ולאו דווקא פיזיולוגי. תרגיעו אחד את השניה ואל תלחיצו - זה לא יוביל אתכם רחוק, ואם היא מסרבת עדיין להקשיב לך ולהגיון, אולי לא כדאי שתאבד את בתולייך למישהי שמוטרדת כל כך מהאיבר ולא ממי ``שאחראי`` עליו... ;-) בהצלחה!

קרני

New member
אולי...

אולי לא כדאי שתראה לה את זה אלא תדבר איתה עם המילים שלך... בכל מקרה, אשמח לשמוע לאן לקחה אתכם הרוח... בהצלחה!! @ @ J U

ananina

New member
לקחת את הזמן

קודם כל אני תומכת לחלוטין בדבריה של קרני. דבר שני שחשבתי עליו פתאום הוא שאולי החברה שלך בעצמה מפחדת מכל הסיטואציה ונתלית בתירוצים של אורולוג/נוירולוג וכו` כדי לדחות את הדבר האמיתי. סביר להניח שגם היא מתרגשת ואולי חרדה ממצב לא ידוע שעלול להיות לה לא מאוד נעים בהתחלה. אני חושבת שכדאי לדבר - לשמוע את הצד השני ולהגיב. וכמו שכתבתי בכותרת - לקחת את הזמן וגם להיות רגועים. בהצלחה (-:

למעלה