בחירות 2006

MTV100

New member
בחירות 2006 ../images/Emo26.gif

העבודה- לעבודה הפעם יש מנהיג טוב, שיכול לסחוף אחריו אנשים למרות שלאנשים גם כבר נמאס מהמצב הביטחוני בארץ. לדעתי, העבודה יכול בהחלט לנצח, אם לא ניצחון אז מקום שלישי. הליכוד- כאן זה תלוי, עם ביבי יהיה בראש המפלגה אז אין סיכוי, רק מופז ושלום יכולים להצליח ולזכות שנית, אבל הליכוד בבחירות האלו לא ינצחו, לא חשוב מי יהיה בראש שלה, מהיסבה השפוטה שלעם נמאס מהשחיטויות ומכול מה שהולך במפלגה הזו, אבל אם שלום או מופז יהיו בראש המפלגה מקום שלישי, לא פחות. אחריות לאומית- הוא המפלגה הזו או העבודה יזכו, כאן בעצם הקרב הגדול, אני לא יודע בדיוק לחזות מה יקרה, אבל אני מעריך שאם המצב ישאר כמו עכשיו העבודה תיקח, אלא אם כן שרון יתחזק ויביא מסרים חיוביים, אז יהיה סיכוי. בכללי - זה מה שאני חושב שיקרה 1. העבודה / אחריות לאומית 2. העבודה / אחריות לאומית 3. הליכוד 4. ש"ס / מפד"ל 5. שינוי 6. ש"ס / מפד"ל

צודק לגמרי!

חוץ מהקטע של אחריות לאומית והעבודה, העבודה תיקח בקלות, יתחילו להרכיב את הרשימה שלהם, היא תיהיה איכותית, ואז היא תיקח בקלילות, ואל תסתמך על הסקרים, זוכר את הבחירות הקודמות? את הסקרים בעבודה? מנהלי מכוני הסקרים צריכים להתחיל לארגן מחדש את העבודה שלהם, ולהגדיל את מספר הנשאלים.

MTV100

New member
כן, גם אני חושב כך...

העבודה בהחלט יכולה לנצח ... והתכוונתי שם להגיד שאם לא מקום ראשון אז שני, לא שלישי.

אהה אוקי הבנתי....

זה ברור שהם יזכו במקום שני לפחות, הליכוד גוסס עם 12-14 מנדטים השינוי נמצאת על 6 מנדטים, ש"ס 8, ערביות 8.

MTV100

New member
ואם כבר אני פה ...

כנסו לפה ותצביעו לי בבקשה
כנסו למעלה "לבחירת מועמד" אחר"כ תצטרכו למלא שתיים שלוש מהפרטים שלכם ואז ללחוץ מס' מועמד שהוא 5067 ולבחור את הכוכבת נינט

a adam

New member
צודק

אך לדעתי שרון לוקח ובגדול, כל מי שדברתי איתו בימים האחרונים, יבחרו רק שרון. אם לפני שהוא פרש חשבתי להצביע עבודה, אחרי הפרישה אני מצביע לשרון. ליכוד לא יקחו מקום שלישי עם ביבי, ש"ס יעברו אותם. ובקשר לפרץ, תן לו עוד קדנציה, נראה מה יש לו להציע בתור מנהיג, ומקסימום שיקח בחירות הבאות, כי על פי המצב, הבחירות הבאות יהיו עוד כשנתיים.

לא נראה לי,

אתה רוצה את פרץ?! הוא סוציאליסיט קיצוני, שמאלני קיצוני, דמגוג, ויש לו שפם! זה מזכיר לך מישהו?! סטאלין!

MTV100

New member
יש לך פיצול אישיות ?

לפני שניה כתבת שאתה חושב שהוא ינצח.

משום מה כתבתי העבודה במקום אחריות

לאומית! כנראה התבלבלתי, מה נראה לך שאני משוגע שתומך בסטאלין הזה?!

סלים וארזה

New member
מנהל
אני חושב אחרת במקום הראשון יהיה זה שיגיע מקום אחד מעל המקום השני ושניהם יהיו מעל המקום השלישי. המפלגה של עזרא טיסונה לא תיכנס לכנסת כי כבר ענבל גבריאלי שם המפלגה של בא גד לא תיכנס לכנסת, כי הוא לא ירוץ והמפלגה של טומי לפיד לא תשים את פריצקי כמספר 3

למעלה