בטא נמוכה

מינימי88

New member
בטא נמוכה

איחור של שבוע וחצי, 2 בדיקות הריון חיוביות. כל כך פחדתי לעשות בדיקת דם וכנראה שצדקתי.... בטא 27. בהריון האחרון שנפל בזמן הזה היתה בטא של 212. בא לי לבכות... חבל שעשיתי בדיקת דם.

שירהד1

Member
מנהל
יש עדכונים?-

האמת היא שאני לא מבינה כל כך למה בנות רצות לעשות בדיקות בטא, אלא אם כן זה בהמלצת הרופא/ה. וגם- לא כל כך מבינה למה רופאים כל הזמן ממליצים לעשות בדיקת בטא, אלא אם כן ההריון הוא תוצאה של טיפולים.
אם ההריון מושג בדרך טבעית, אני חושבת שעדיף לבצע בדיקה ביתית מאיחור של מספר ימים, ולחכות.
בדיקות בטא מרובות בעיניי עלולות להלחיץ עוד יותר. הכפיל? לא הכפיל? הכפיל פי אחת וחצי? הכפיל פי 2? מספיק? לא מספיק?.....
ואני כותבת את זה בתור מי שלא עשתה בדיקות בטא כמעט בכלל. אולי פעם אחת, וגם זה לא בטוח.

אנא עדכני.
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

secondtime82

New member
אצלי

בהריון הראשון עשיתי אחת בהפניית הרופא משפחה, שהייתה מעל 1000 וזהו (מבחינת הרופא זה אינדיקציה להריון, הם לא ממש מסתכלים על הביתיות ... אני זוכרת שבשיא ההתלהבות שלי שמתי לו בפנים את התמונה של הבדיקה הביתית בטלפון, זה לא עניין אותו בכלל :)) בכל אופן, אז בכלל לא חשבתי על הכפלה. בהריון שבא אחר כך התבקשתי לבדוק בטא בגלל שהיה חשד לאי תקינות (ואכן בסוף היה חוץ רחמי), ומאז בודקת וגם הכפלות כי זה סימן ראשון לחוץ רחמי. למינימי, אם התאריך של האיחור מדויק, זה באמת מבאס. מקווה עבורך להמשך תקין, עדכני אותנו

למעלה