בטא שבוע 1+5

רינת4861

New member
בטא שבוע 1+5

הי בנות,
עשיתי בדיקת דם היום לאשש את ההריון. יצא לי בטא 9400. זה לא גבוה מדי? מה זה אומר?

רינת4861

New member
אוף הייתי היום בבדיקה ראשונה

יש שק הריון אבל לא ראה דופק (שבןע 1+6). נראה לי שבהתאם לבטא הגבוהה כבר היה אמור לראות (היתה 9400 לפני שבוע)..
אמר לי לבוא עוד שבוע לבדוק אם מתפתח או לא...
ממש חוששת ועצובה...
קרה למישהי? כולי חלשה ומבוחלת. אין לי כבר כוח למחשבות האלה
&nbsp

קרה לי יקרה,

קרה אצלנו והיום הוא בן 9 חודשים שיהיה בריא.
לפעמים הביוץ היה מאוחר ודופק רואים בין שבועות 6-8 אז יכול להיות שראית מוקדם מידי
מחזיקה אצבעות שהכול תקין!!!

רינת4861

New member
אני לא מבינה מה הכוונה ביוץ

מאוחר. אני יודעת מתי אני מבייצת מבחינת הפרשות וכאבים וזה בדיוק היום שקיימנו יחסים ונקלטתי... אשמח להסבר

trilliane

Well-known member
מנהל
ביוץ מאוחר = יותר מ-14 יום מתחילת מחזור הווסת

רוב הנשים לא חשות בכאבי ביוץ ולא בהכרח שמות לב להבדלים בהפרשות. מן הסתם אם קיימתם יחסי מין (רק?) ביום מסוים את יודעת את התאריך, אבל צריך לזכור שזרע יכול לשרוד כמה ימים בגוף האישה (תלוי בתנאים, באיכות הזרע וכו') ולחכות לביצית (זה המצב המומלץ) ולכן ההפריה היא לא בהכרח ביום היחסים אלא יכולה לקרות כמה ימים לאחר מכן.
&nbsp
בכל מקרה לפי השבוע שכתבת זה עוד גבולי לדופק ואם עדיין לא ראו לא אומר שלא יראו בשבוע הבא. למיטב ידיעתי יש לא מעט רופאים שמעדיפים לבדוק רק משבוע 7 ואילך בדיוק מהסיבה הזאת, שאם האישה מגיעה לפני לא תמיד רואים דופק ואז היא נלחצת (לא פעם לחינם).

רינת4861

New member
תודה יקירה! האצת היא שאני בטוחה

בגיל ההריון כי קיימנו יחסים פעם אחת..
ב2 ההריונות הקודמים היה דופק בשבוע 6 ולכן נלחצתי... גם מהתגובה הקרה של הרופא... "אולי זה מתפתח ואולי לא".
מקווה לטוב ותודה

trilliane

Well-known member
מנהל
זה אכן המצב, אולי כן ואולי לא... עוד אי אפשר לדעת.

למעלה