בטן הריונית

gami088

New member
בטן הריונית

זה כבר בגדר המלחיץ המוזר.. נכנסנו לשבוע 32!!! ובטן עוד לא של חודש רבעי.. זה דיי מלחיץ, כל היום אני מרגישה את התנועות של העוברית.. וחושבת מה אם אין לה מספיק מקום?! היא במשקל והגודל המתאים, רק הבטן לא. חודש שמיני תיכף ובטן מצחיקה של חודש רבעי גג!!! מה עושים?!
כמובן שלא סובלת מהעניין של הכבדות של בטן גדולה וכאבי גב ורגליים מנופחות וכל התסמינים המשוגעים.. זה הצד החיובי חחחחח

זה כל כך אישי

אני למשל ממש בתחילת היריון וכבר בולטת בטן של חודש שלישי . אם העובר מתאים לגודל ובמשקל מתאים באמת שאין לך מה לדאוג ..ההפך כיף לך מאוד תהני מזה !ויש לה כל המקום שהיא זקוקה לו ברחם

מירבי*

New member
תהני מזה

גמי יקרה, את צריכה להנות מהמצב הזה

את גבוהה ולכן ההריון פחות נראה עליך, לגבי המקום, אל תדאגי, לרחם יש יכולת להתרחב.

gami088

New member
חחחחחח ממש לא שוייץ

אני דיי מתבעסת מהרעיון.. למרות שאף אחד לא מצליח להבין למה. בא לי הריון הריוני עגלגל ויפה כזה...
וממש לא התברכתי ברזון, אני עם גוף ממוצע תודה לאל..

חחחחחחחחחח

חחח יא קורעת אין דברים כמוך.. בסוף ישנאו אותך... תישארי כוסית אחרי הלידה ולי תהיה הוכחה שזה שאין בטן לא אומר שלא ילדתי.. את העובדה החיה לזה... נשיקות. אוהבת

gami088

New member
תכלס

ואז אריאל לא יוכל להתלונן שהפונדקאות הרסה לו את האישה חחחח

guti30

New member
לא מבינה למה את לחוצה? תהני!

אם את מתאמנת ושומרת על שרירי בטן, אז זה הגיוני מאוד, אם היו לך שרירי בטן חזקים לפני ההריון גם הגיוני. חוץ מזה אם את משווה להריון התאומים שהיה לך משלך- אז ברור שאין לך בטן ;) בהריון הראשון שלי והפרטי כמובן לא הייתה לי בטן בכלל עד חודש חמישי ובטן של ממש התחילה לצאת רק מחודש שביעי וגם בשמיני הייתה קטנה ייחסית, והתפרצה החוצה רק בחסוף שמיני, הכל תלוי במבנה גוף שלך וזה לא אומר שצפוף לקטנטונת ;) העובר ימצא את המקום שלו, במיוחד לאור העובדה שבעבר גידלת שם 2 ;)
תהני מהייתרונות של בטן קטנה :) ואם את מתאמנת זה הזמן להוריד בתרגילי בטן כי אם תהייה קפיצת גדילה, שריר חזק מדיי עלולים להיווצר בו קרעים מקרוסקופיים (לצערי אותי אף אחד לא הזהיר בהריון הראשון, תמיד אומרים " מי שמתאמנת שתמשיך כרגיל ותוריד תרגילים שלא מתאימים להרעון ומי שלא זה לא הזמן להתחיל), העוברית תהייה בסדר גם במקרה כזה, זה פשוט כאבי תופת בשרירים שנמתחים.

MAMALY

New member
תגידי תודה שזה לא הפוך

שאת לא בהריון בכלל וחושבים שכן....

MAMALY שכשבאה עם הפונדקאית שלה בפעם השניה לחדר לידה ללדת את הילד של הפונדקאית עצמה (ביקשה שאבוא ללות אותה בלידה שלה) התעלמו מהיולדת בכלל שלא ראו עליה כמעט כלום ושאלו אותי על הצירים......

למעלה