בידיים רועדות

secondtime82

New member
בידיים רועדות

בידיים רועדות רוצה לשתף שאני בשבוע 8 של הריון. שהתחיל כתאומים (לפני כמעט שבועיים נצפו שני עוברים עם דופק) אך עובר אחד הפסיק להתפתח לפני כשבועיים. עובר שני עם דופק, תקין ומתאים לשבוע (גיליתי אתמול בביקור במוקד, אחרי שהייתה הפרשה חומה). ההיסטוריה לא מקלה עליי. יש ימים שבהם החרדה מרימה ראשה. יש ימים שאני מצליחה להעביר יותר בטוב. לבן הזוג מאד קשה. אובדן ההריון הקודם ניפץ עבורו בצורה מאד קשה את האופטימיות. ואני חוזרת כל הזמן כמנטרה - לקוות לטוב, לקוות לטוב, לקוות לטוב. והחלטתי לשתף, כי אתן מבינות. ותודה שאתן כאן.

שירהד1

Member
מנהל
ברוכה הבאה

אודה לך אם תוכלי לכתוב פה בקצרה (או בהרחבה- מה שתבחרי) את ההסטוריה המילדותית שלך. לצערי, הסיפורים הם רבים, ורוב רובן של הנשים פה לא זוכרות את כל הנסיבות של כל אחת (ובצדק- כי פשוט אי אפשר לזכור...).

לגבי המנטרה- אמא שלי תמיד נוהגת לומר, לגבי כל דבר, "נקווה לטוב". כי תכלס- זו האופציה הכי טובה שקיימת, הרי. אז את בחברה טובה
.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

בשעה טובה!

שימשיך תקין ובידיים מלאות

מה שלי עזר עד עכשיו זה כל פעם להתמקד רק בבדיקה הבאה ולנסות לא לחשוב קדימה עד כמה שאפשר.. וזה קשה. גם לא חלקתי עם הסביבה הקרובה עד שבוע מאוד מאוחר כדי לא לעורר ציפיות... אבל כמובן שכל אחת ומה שעוזר וטוב לה.
מחזיקה לך אצבעות!!!

למעלה