ביה"ס יסודי בחולון - המלצה?

batia1973

New member
ביה"ס יסודי בחולון - המלצה?

שלום הייתי שמח לשמוע המלצות על בתי ספר שאתם מכירים בחולון. אם היה אפשרות לבחור יסודי - מה הכי נחשב איכותי וטוב? תודה

בתיה שלום !

כאחד שגדל בחולון ויודע לומר לך שחולון היא אחד הערים שיש בהן חינוך מצוין אני לא יכול לציין בית ספר אחד יש המון אני מכיר את יגאל אלון ,גורדון , בן צבי , שלום עליכם וכולם מצוינים השאלה באיזה שכונה בחולון את גרה ??? כי קרוב לביתך אני בטוח שיש בית ספר מצוין אודה לתגובתך

batia1973

New member
תודה על התגובה

לפי מה שאני יודעת ומבינה, יגאל אלון ושלום עליכם הם תיכונים או חטיבות ביניים. וגורדון זה לא בית ספר למחוננים? אני מבררת לגבי בתי ספר יסודיים. למשל הס, ניב, התבור, רביבים, משה שרת, שער האריות, ניצנים וכד'. תודה

אני מבין שאת תושבת קרית שרת ?

מבין הבתי ספר שציינת לדעתי משה שרת בית ספר מצוין { זאת מתוך היכרות כתושב קרית שרת בעברי }

ש י ר ד ן

New member
בתור בוגרת גורדון

יש שם כיתת מחוננים אחת בכל שכבה, שאר בית הספר רגיל לכל דבר.

אני הייתי בגורדון עד כיתה ה

עברתי תחת המורה רינה טרויצה שהייתה המחנכת שלי בגיתות ג,ד, בכיתות א,ב הייתה את המורה בלה כיתה ה הייתה המורה רחל קיילס { קשוחה ביותר } מירה יפה הייתה מנהלת הבית ספר אני זוכר שהייתה כיתת מחונכים רק אחת בכל שכבת גיל היום אין לי שמץ איך הבית ספר מתנהל

ש י ר ד ן

New member
מירה כבר לא המנהלת, יש אחת חדשה

כבר שלוש-ארבע שנים. לא זוכרת את שמה. עדיין כיתת מחוננים אחת בכל שכבה, בדוק.

רואי

New member
ובזכות מי החינוך מצויין?

זו שאלה רטורית, התשובה לכך ברורה....

זה אני נוקף לזכותו של ראש העיר למרות ...

שאינני נמנה על תומכיו להיפך אני מקוה { דיעה אישית} זתהיה אלטרנטיבה ראויה לצערי הצבעתי בשבילו בבחירות הארונות הרבה בגלל שלא הייתה שום אלטרנטיבה ראוייה

למעלה