ביוץ ביום ה11/12????

ביוץ ביום ה11/12????

שלום לכולן,
כתבתי כאן לא מזמן על ההפלה שעברתי...
מאז ההפלה שמתי לב שהמחזור שלי ממש התקצר...ואף נהיה מדוייק, כל 29 יום המכשפה מגיעה!
יש לי כמה שאלות:
1. האם ייתכן שהביוץ בימים ה11/12 למחזור? ועדיין אני מקבלת ביום ה29?
2. האם אחרי יחסי מין ההפרשות(מי שבודקת) משתנות?
אני פשוט עוקבת אחרי חום השחר והפרשות(ככה נקלטתי) וחוששת שפספסתי את הביוץ בגלל ספירת הימים הנקיים!!(שומרת נידה...)
תודה לכולן☺

METOKA27

New member
מחזור מגיע אחרי 14 יום מהביוץ

אז אם את מקבלתת כל 29 יום לא הגיוני ביוץ ביום 11

כן?

אני בלחץ כי אני עוקבת מהיום ה10 לביוץ ונראה כי ביום ה11 וה12 היו הפרשות פוריות נמתחות...ועכשיו הן הפכו לדביקות למרות שחום השחר נשאר קבוע...

אז אין סיכוי נכון? או שפשוט המחזור יקדים החודש?

missh1

New member
רוב הסיכויים שאם המחזור שלך

אורך 29 ימים, הביוץ לא מתרחש לפני היום ה-14.
אני לדוג' טובלת ביום ה-15 אבל הביוץ מתרחש כמה ימים מאוחר יותר. אם תמצאי שהביוץ מתרחש לפני הטבילה (מה שלא נראה לי) יש כדורים שניתן לקחת שמאחרים את הביוץ. תתייעצי עם רופא, הדבר שכיח מאוד... בהצלחה :]

אוקיי...תודה...אני אעקוב

אחרי זה בחודש הזה..ואם שוב אקבל ביום ה29 אבין שאני בהחלט טועה חחח
אז תודה שוב☺

מנעמים

New member
האם את יודעת מה שם

הכדורים? אצלי הביוצים מוקדמים ממש בדרכ סביב יום 10 ואני תוהה אולי כדאי לעכב קצת

מאי292

New member
לא בהכרח

החודש התחלתי גםלעקוב אחרי חום השחר והפרשות הפוריות הגיעו 4 ימים לפני הביוץ.
&nbsp
ביום הביוץ עצמו לא היו הפרשות .
רק באיסוף מהצוואר.
&nbsp
בקיצוררר ההפרשות משתנות מחודש לחודש.
ולרוב מעידות שחלון הפוריות נפתח אך לא בהכרח שעבר הביוץ.
&nbsp
את לא בודקת עם מקלונים?
&nbsp
בהצלחה בכל מקרה :)

METOKA27

New member
הפרשות פוריות תמיד מגיעות לפני הביוץ

וביום הביוץ עצמו לרוב כבר אין הפרשות
לכן זה מאוד קשה לעקוב אחרי הפרשות פוריות כשיש גם נוזל זרע , זה ממש מבלבל

בודקת גם איתם

ביום ה11 וה12 ראיתי את ההפרשות הפוריות הנמתחות האלו...העניין הוא שעם המקלות התחלתי לבדוק מיום חמישי (יום 12 למחזור)וזה שלילי עד היום.
הפס בדיקה ממש ממש חלש בקושי נראה....וגם ההפרשות מיום שבת בבוקר נעלמו והפכו לדביקות..בקושי הספקנו להיות ביחד בגלל הטבילה...היום אני ביום ה14 וזה חלש ביותר גם היום בגלל זה אני מתלבטת...וחוששת שפספסתי...

METOKA27

New member
אם היי בודקת ביום 10 זה היה חיובי

כנראה עשית בדיקות שהביוץ היה או עבר

missh1

New member
אני דווקא חושבת שהביוץ עוד לא היה.. תמשיכי לעקוב

וואי אוף איזו אכזבה

אני ממשיכה לבדוק ..
מקווה שלא פספסתי...אין לי כוח לעוד אכזבות...

מנעמים

New member
זה לא מדוייק

הווסת מגיעה בין 10-16 יום לאחר ביוץ, כשהממוצע הוא 14 יום. זה מה שנקרא השלב הלוטאלי. אם היית יודעת מספר מחזורים מתי הביוץ היית יכולה לדעת מה אורך השלב הלוטאלי שלך, כי הוא קבוע באותה אישה, משתנה בין אישה אחת לאחרת. למשל, לי יש שלב לוטאלי של 16 יום... ככה שאם אורך המחזור שלי היה 29 יום אז הביוץ התרחש ביום ה 13. אם השלב הלוטאלי שלי היה 12 יום אז הוא התרחש ביום ה 17. למה התרחש בעבר? כי כל חודש הביוץ יכול ליפול על יום אחר, ולא בהכרח קורה בכל חודש באותו היום. אבל, אם את באמת מקבלת כל 29 יום קבוע אז גם הביוץ כנראה די קבוע. ובכל זאת, כדאי לכסות כמה ימים לפני וכמה ימים אחרי ולעקוב עם מקלונים. בהצלחה!

תודה רבה

על התשובה המפורטת...אני כרגע נמצאת ביום מחזור 16 וחום השחר עדיין נמוך 36.2...זהו החום הבסיסי שלי..משמע שהביוץ עדיין לא התרחש..בדרך כלל לאחר הביוץ החום עלה משמעותית.אז אני כבר לא יודעת מה קורה עם הגוף שלי...יכול להיות שההיוץ באמת עדיין לא התרחש??

missh1

New member
אמרתי לך את דעתי... עדיין לא התרחש.

אני ממליצה לעקוב גם בעזרת מקלוני ביוץ...

מעדכנת...! אני יום מחזור 18

והביוץ עדיין לא נראה באופק!
חום השחר עדיין נמוך 36.2!
הייתכן שהביוץ מתעכב?
2 המחזורים האחרונים היו ממש מדוייקים כל 28/29 יום, למה פתאום עכשיו זה משתבש?

missh1

New member
לא משתבש. השאלה היא

מתי היה הביוץ שלך במחזורים הקודמים... אם הביוץ החודש יתרחש ביום ה20 או 21 והמחזור יגיע ביום 28/29 כהרגלו, ניתן להבין שהשלב הלוטאלי שלך הוא קצר וכנראה שיש מקום לבדוק את רמת הפרוגסטרון שלך בגוף (רמות נמוכות ממנו לא מאפשרות קליטת הריון לרוב) . יש לכך טיפול בגלולות שמכילות את ההורמון.. תמשיכי לעקוב ובואי נראה.. :]

למעלה