ביטוח מנהלים

stas51

New member
ביטוח מנהלים

שלום, לאחרונה התחלתי לעבוד בתחום ההיי-טק, העבודה ה"רצינית" הראשונה בחיי. כחלק מהתנאים אני זכאי לביטוח מנהלים. חברת ביטוח מסויימת יצרה איתי קשר עם בקשה לשלוח לי סוכן. הבנתי שיש באפשרותי לבחור את חברת הביטוח דרכה אבצע את הביטוח מנהלים. הידע שלי בעולם הכלכלי- נמוך ביותר. אשמח מאוד לעצתכם לגבי בחירה החברה איתה אממש את הביטוח. הבנתי שמה שחשוב זה: 1. דמי הניהול של אותה חברה. 2. התשואות של אותה חברה. איך אני יכול לבצע השוואה פשוטה של המדדים הנ''ל? יש אתר שמרכז השוואות בתחום? טיפים אחרים בנושא? תודה רבה רבה.

stas51

New member
תודה רבה, יש אולי המלצות לאתר...

המשווה באופן בהיר את הדמי ניהול בין כל חברה וחברה? תודה.

עופר

New member
מידע חופשי על ביטוחי מנהלים

יש באתר האוצר , שם תוכל להשוות את הנתונים הבסיסיים , אחרי קריאה / עיון של דקות כבר תבין את הפטנט צרפתי לינקים והכל מרוכז בהם המידע ברמה גבוהה אמין ומחייב . קרא באתר המפקח על הביטוח שצרפתי כאן ותוכל לקבל את כל המידע .

stas51

New member
תודה רבה למדון ועופר,עוד שאלה קטנה

אעבור על המידע בלינקים. ובינתיים... אם עוד לא בחרתי חברה לביטוח, וצריכה להכנס משכורת, הסכום שאמור להיות מיועד לביטוח יכנס רטרואקטיבית בחודש הבא? תודה.

עופר

New member
כשתחליט המעביד יעביר לאן שהחלטת

רק אל תתמהמה , שכן אתה עלול לעמוד בפני מצב שניכו לך 3-4 חודשים בבת אחת

דייב דנ

New member
ביטוח מנהלים או קרן פנסיה

אני שמח לראות שכל המגיבים כאן שמחים להציג קישורים לביטוחי מנהלים ואף אחד לא ממליץ למבוטח לחסוך קודם כל בקרן פנסיה. אתם מניחים שזה ברור לו? קודם כל חשוב לדעת שזכותך לבחון את כלי החיסכון שלך ואת החברה בה אתה רוצה להיות מבוטח, אתה בהחלט יכל להתיעץ עם הסוכן שהחברה שולחת לך אבל בסופו של יום הוא צריך לעשות מה שאתה בוחר. בהצלחה,

עופר

New member
ברור שקרן פנסיה במיוחד של מבטחים עדיפה ../images/Emo269.gif

מאחר ואתה משווק של מבטחים מנורה הרי הם הטובים ביותר בכל , האיש שאל על ביטוח מנהלים ועניתי על ביטוח חיים / מנהלים רק זכור שבקרן פנסיה אין הבטחה ולו לרגע לתנאים , למקדם ההמרה ואפילו לא לדמי הניהול הנמוכים ועלויות הביטוח הנוחות שנגבות כעת , בפוליסת ביטוח ההסכם הוא לשנים רבות , שנות השתלום ( גביית הפרמיה ) ותשלום הפנסיה בלי שינויי תקנון ובלי שינויי תנאים בדיעבד . אז מה תגיד על זה ?

דייב דנ

New member
עופר לא הייתי מצפה לתשובה כזאת ממנהל הפורום

יש לי הרבה מה להגיד על כל טיעון שתציג, אבל אני מעדיף לתת לאנשים אחרים לדבר.

למעלה