ביטניק (אנטישיר)/אלכסנדר פן

0Pandemonium0

New member
ביטניק (אנטישיר)/אלכסנדר פן

הביטו, אני – ביטניק, מפי ניתזת בשורת הגזע של נפילי האנטי-תזה. השילוש הקדוש עמו הסכנתי – הרי הוא אנטי-אנטי-אנטי: פורע פרעות וחראי ללא חת - אנטי מספר אחד, ממיס נשיקה בצחן שיניים – אני מספר שניים, אתגר לנבלת חרותכם הקלושה - אנטי מספר שלושה. אלהים שלי היה זעיר-בורגני, אך לא מפניו גורשתי מגני, לא מפני שום חוה, לא מפני שום תפוח, לא מפני שום נחש – הלחשש הנפוח, - עזבתיו מרצוני כדי עד-שנות-שיבה לרוץ אל עצמי בדרכי העזיבה, ורצתי, את כל מאודי הרצתי וגורלי במו יחפותי נחרץ איתי. אני – פאר יצירת הבורא, אך אני הרודף ואני הבורח, ומאז, פורק ואובד מטעני, אני רץ אחרי האני. הביטו, אני – ביטניק, דון-קישוט מודרני, מפוכח וסרוח, שכבש את כל טחנות הרוח בלונדון, אמסטרדם, ניו-יורק ורומא - אביר בלא שריון ומגן ורומח. דרך כל מרות-חק וגבול הסתננתי וזיני – חזותי, ורגלי – רוסיננטי. הביטו, אני – ביטניק, אמי היתה לבנה או צהובה או חומה, אבל אבינו לא שב מן המלחמה, ואני – אנחנו – מאד איוינו לפתור את פשר לא-שב-אבינו. מיץ חייו נזל ונזל עד אזל, ואני, במקובץ, בניו של ז"ל. הוא חיפש גאולונת בדם ובצואה, ואני – ראוני! – התוצאה. הביטו, אני – ביטניק, עלי לא תכבידו בשום מורשת, כי לא באתי את זנב-מוסרכם לרשת. אני האיפכא של כל מוסר השכל, הנסקל הזועם של הדור הסוקל, אבל בזבל-פי, הטהור והמהימן, אני מעקר אטום ומימן. אין לי אתמול ואין לי מחר ורק ההיום שלי הוא, ואם במוקדם ואם במאוחר - אותי אתם תאליהו. ואהיה לכולכם, כל אלה בגין, אלהים טרוט-שת במכנסי-ג'ינס. [...] יש לזה המשך, אבל אין לי מושג מהו. מישהו מכיר ומוכן לתרום אותו?

למעלה