בייי, היה נעים להכיר

מצב
הנושא נעול.
איחוד של אגד עם דן יאפשר נסיעה

אני לא בעד מונופול אלא בעד המצב
הקודם.
במחיר של 2 ש"ח לנסיעה עירונית בכל עיר ונסיעה באוטובוסים גרמנים: כולם ללא יוצא מן הכלל - מוגמרים ! הממשלה דואגת לאיזה 400 עובדים ב-"הארגז" וב-"מרכבים". (מצידי: שילכו לעשות הסבה מקצועית או הביתה) הרבה יותר חשובים 100,000 קשישים וילדים מ- 400 עובדי מפעלי הרכבה. החישובים טפשיים לגמרי ! מרי אזרחי יביא מזור לכל האוכלוסייה. הם מנותקים מן העם ! המיתון מחריף מיום ליום ! הקניונים ריקים ! העיתונים משקרים !!! הכל קורס !!! אין צמיחה !!! רק אצל העשירון העליון יש צמיחה !!! 90% מהאוכלוסיה לא נהנים !!! אנשים מתים בישראל מרעב !!! אני שומע כל יום את המשפט: ב-48 היה כבר יותר טוב !!! אנשים מתגעגעים לצנע ! היה יותר !!! הממשלה מנותקת לגמרי מהעם ! אין לה מושג מה קורה ! ולמה אני כותב את כל זה ??? כי הממשלה מנותקת לגמרי מהתח"צ !!! שיטרית לא מבין מה קורה ואיננו יודע להשתלט על המצב !!!

אני מעדיף בכל מקרה שלא יפוטרו

במחיר של 2 ש"ח לנסיעה עירונית בכל עיר ונסיעה באוטובוסים גרמנים: כולם ללא יוצא מן הכלל - מוגמרים ! הממשלה דואגת לאיזה 400 עובדים ב-"הארגז" וב-"מרכבים". (מצידי: שילכו לעשות הסבה מקצועית או הביתה) הרבה יותר חשובים 100,000 קשישים וילדים מ- 400 עובדי מפעלי הרכבה. החישובים טפשיים לגמרי ! מרי אזרחי יביא מזור לכל האוכלוסייה. הם מנותקים מן העם ! המיתון מחריף מיום ליום ! הקניונים ריקים ! העיתונים משקרים !!! הכל קורס !!! אין צמיחה !!! רק אצל העשירון העליון יש צמיחה !!! 90% מהאוכלוסיה לא נהנים !!! אנשים מתים בישראל מרעב !!! אני שומע כל יום את המשפט: ב-48 היה כבר יותר טוב !!! אנשים מתגעגעים לצנע ! היה יותר !!! הממשלה מנותקת לגמרי מהעם ! אין לה מושג מה קורה ! ולמה אני כותב את כל זה ??? כי הממשלה מנותקת לגמרי מהתח"צ !!! שיטרית לא מבין מה קורה ואיננו יודע להשתלט על המצב !!!
אני מעדיף בכל מקרה שלא יפוטרו
אני לא יכול לחשוב אפילו על פיטורים של אנשים בהינף יד.אגב המוגמרים לא תמיד מוצלחים המאנים אצלנו הגרמניים הם רזרביים בגלל חוסר רצון של הנהגים לעבוד עליהם

באגד עסוקים על הניצבא של ופסידו

הכי טוב לאחד את אגד עם דן ולחסל
את כל השאר עד האחרון שבהם ! במקרה של תח"צ: המונופול הוא חיובי ! המונופול הוא הנכון ! מונופול איננה מילה רעה באוטובוסים ! הרי אגד ודן רוצות להוריד את המחיר ולשבור את כל שאר המקקים. הממשלה לא נותנת להוריד מחיר ! למה ? כי היא רוצה שהקשישים של ב"ש ימותו ברעב וילכו ברגל !!! זו ממשלה ? זו אוייבת של כולנו !
באגד עסוקים על הניצבא של ופסידו
כמה גרושים ובנתיים לוקחים להם את העבודה ממש דבילים

../images/Emo45.gif

סע לשלום ידיד הקטן תיגדל תחזור

רק פחות שאלות ושרשור אחד אם כבר

בייי, היה נעים להכיר
אני עוזב, אני מבין שאני לא רצוי בפורום הזה!! יש פה אנשים מאוד נחמדים ורציניים, אבל יש גם ההפך המביו יבין {אביתר}!!! היה נעים להכיר, ולהיות בפורום הזה חודשיים {בערך} ולקיים שיחות עם אנשים מדהימים!!! להתראות, NNN747
רק פחות שאלות ושרשור אחד אם כבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה