בין לבין

בין לבין

אחת הבעיות שלפחות לי מאד מפריעות זה שגם כשאני נמצא עם חילונים מאד קשה לי להתחבר אליהם בכ‏``‏כ המון דברים קשה למצוא שפה משותפת. מה אתם חושבים על זה

זה מובן

אבל א``א להכליל,יש הרבה סוגים של אנשים אצל החילוניים,זה רוב העולם,יש כאלה שאכן קשה להתחבר אליהם ויש כאלה שכיף להתחבר אליהם,כמו בכל חברה צריך למצוא את האנשים המתאימים להתחבר אליהם.

בכל מקום אפשר למצוא

אבל זה קשה.קורה לי כל כך הרבה פעמים שאני משתתף בשיחה עם אנשים ובתוכו אני מרגיש כ‏``‏כ שונה כ‏``‏כ מוזר

סוג ב

New member
הכעיה העיקרית זה במציאת בן/ בת זוג

כי בסה"כ לא מתאים לצאת עם חילוני, כי הילדים דתיים אבל גם לא מתאים לצאת עם דתי, כי אני לא דתיה זה ליפול בין הכיסאות ולייחל למצוא בנאדם כמוני בצורת חיים. וזה ממש קשה. חברים בכללי, זה מאוד אינדיבידואלי לבנאדם. בתכלס' יש חברה' חילונים לא רעים בכלל. ויש לי את כל חברות הילדות שלי, שהן עדיין דוסיות גאות...

בדיוק

זה באמת אחד הדברים המעצבנים והקשים אני כמו שכתבתי בשרשור הכרות נמצא בקשר עם דתיות ופשוט מסתיר את זה שאני לא.

אולי בשביל זה בדיוק יסדת את הפורום?

חילוניים לא כ``כ מתאים, חרדים לא ממש רצויים, בשביל זה יש את הפורום המיוחד הזה,כאן נכיר חרדים שעונים על הקריטריון הזה בדיוק חרדים בחוץ אבל חילוניים בתוכם...

סוג ב

New member
עלית עלי../images/Emo8.gif

נו, זו בדיוק המטרה. להכיר עוד אנשים כמונו ולמצוא שפה משותפת. שיהיה אפשר לדבר כאן על הכל בלי להתחבאות
. זה לא פרום הכריות
, אבל אם תירצו למצוא כאן דייטים, אני מעודדת להעביר את זה למסרים

yahv1

New member
לא קשה למצוא חרדים/ות כמונו

70% מהחרדים המסתובבים ברשת הם כאלו.... יצא לי לדבר עם מלא והם ככה. מי יותר מי פחות.

TALLY10

New member
איזה כיף לך

הדוסיות החמודות שלי לא הסתכלו עלי מהשניה שהורדתי את הפאה... איזה פאה מהשניה שהתחלתי ללכת עם חצאית ג'ינס ארוכה...

TALLY10

New member
אני יודעת

שמדובר בחברות ילדות בגלל זה אמרתי איזה כיף לך.. כשאמרתי חברות שלי התכוונתי לכאלה שהיו איתי מהגן עד לסמינר.. היינו קבוצה של 5 חברות מהגן ביחדהיינו מתקשרות אחת לאמהות של השניה לאחל שנה טובה וחג שמח בפסח... לחתונות אחת של השניה קנינו בגדים תואמים.. עם חלקן ישבתי שנים אחת ליד השניה בלימודים.. שמחה בשימחתך שהן נשארו איתך- זה חשוב ומאד תומך...

מירי1982

New member
לדעתי יש גם את הבעיה החברתית

סוג של הרגשה שאני לא כאן ולא שם לא בחברה החרדית לא הדתית לא החילונית ולפעמים גם כאן וגם שם מדברת בכל השפות ומקבלת את כל ההתנהגויות..

יוניבי

New member
קחי את הטוב והיופי שבחיים

תהני מכל העולמות, אני חושב שאני במצב הכי טוב, עם כל הקושי שבדבר, גם חרדי יודע ללמוד תוה שזה אחד ההנאות הכי חזקות גם מכיר את העולם החילוני רואה סרט טוב יוצא לפאב שותה עם חברה מתחכך במין השני שזה משהו שאי אפשר בלעדיו לכן אלוקים ברא את חוה, בקיצור משלב הנאות רוחניות וגשמיות ונמצא בפסגה, דבר שחילוני או חרדי אוטנטי אין להם את זה. אז קדימה להנות ולהסתכל על שלושת רבעי הכוס המלאה

וואי

הגדרת את זה כ‏``‏כ טוב וקולע לפעמים זה ממש מעצבן אבל לפעמים זה באמת נחמד שמכירים את שני העולמות

גנדרן

New member
יקירי אתה בחור טוב

קודם כל אתה חייל, ועושה מן הסתם שרות קרבי. עצתי לך תבנה לך את העולם שלך, אתה לא חייב להיות חרדי וגם לא חייב להיות חילוני. תחליט לעצמך מה טוב לך מה עושה לך טוב על הנשמה, ותבחר את החברים שמתאימים לדרך שלך.

למעלה