ביצת הכסף

• פותח הנושא tvguy
  • פורסם בתאריך

tvguy

New member
ביצת הכסף

זה לא שלא היה מצחיק אבל ציפיתי ליותר לא יודע למה אגב שמתם לב שסנדי בר קצת סתומה???

נמרה

New member
די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*נמי לובשת חליפה שחורה סטייל אלי מקביל ויוצאת להלחם בכם, פושעים קטנים שלי, על הראש הסתום שלכם!* אוקיי, אז אבא של צ´נדלר לא היה משהו, ומצד שני תחתוני הנשים של ג´ו היה קורעעעעעעעע. אולי התסריטאים הרגישו שזה לא יהיה הכי שוס, אז נתנו לנו מנגד סטורי-ליין מפוצץ. דיד איי מייק מייסלף קליר? גוד. עכשיו, ביצת הכסף. מודה, מודה, היה די יבש, אבללללללללללללללל!!!!!!!!!!! אי אפשר להתעלם מפרידמן. אוי איך לא יכולתי לנשום מרוב צחוק כשהוא שאף הליום... חחחחחחחחחח וגם המי גנבת סנדל?! היה מצחיק! ו"מי קונה בשמים בארץ" טחחחחחחחח לסיכום, אל תעליבו יצירות טלוזיוניות חסרות ישע. @נמי הפרקליטה

חיפושיט

New member
מממ

שלום שלום אנשים יקרים ואהובים <טוב נו, אנשים> אחרי יומיים נוראיים בלי אינטרנט הנני כאן שוב ובאתי להגן על כבוד ביצת הכסף... בתור טקס אאוטסיידרי ומצחיק כזה הוא הייה די נחמד, אבל ברמות הצחוק הוא הייה ע-נ-ק! ... הקטע עם המי קונה בשמים בארץ, אלוהים, מבריק!!! והקטע עם המי גנבת סנדךל גם גדול, ובקיצור, אהבתי... יומטוף רקוני ביצות יקרים שלי

נמרה

New member
חיפושיטי!!!!!!

וומי! לאן נעלמת? חיכיתי שתגידי לי מתי את גומרת בצפר... שאני לא אטריד את שנת היופי של אמא שלך,, כי עם יד על הלב, היא צריכה אותה.. טחח! קיי לאב יה בא-ביי! *מפיה של מינדי* הו באאאאאאטטטטנס!!!!!!! *עוד פנינים ממינדי*

Another Brick

New member
you´ve missed the whole point!

מטרת ההודעה של TV בוי הייתה לא להעביר מיני-ביקורת על ביצת הכסף, שהייתה קורעת אגב, אלא להראות לנו שהוא עדיין לא נפטר (חס וחלילה, טפו טפו טפו, 3 דפיקות על עץ) אז TV בייב, וולקאם הום!!!!! ואם כבר דוגמנים לא חכמים במיוחד- רז מאירמן כמו שאמרה ההיא מג´יה- התפקיד שלכם זה להיראות יפה
מור השבלולה!

למעלה