ביקוש והיצע- תחרות משוכללת

גרי רשף

New member
ביקוש והיצע- תחרות משוכללת../images/Emo22.gif

עבודת בית לכיתה י"א: מועד הגשה אחרון, סופי ומוחל-: 15/11/2002 בבוקר.

kRaNcH

New member
שאלה בקשר לעבודה של ה יא בכלכלה

לפי דעתי יש שם שאלות שאני לא צריך לשרטט גרפים למשל שאלה חמש אז אני בכל מקרה צריך לשרטט גרף או שיש כאלו שאלות שלא מחייבות?

גרי רשף

New member
כעקרון צריך להיות גרף../images/Emo22.gif

אם בחלק קטן לא יהיה- לא נורא.. יתכן ויש שאלות בהם אין צורך בגרף, ולא נורא אם במספר קטן של שאלות תוותר על הגרף; כל עוד ברובן יש. במבחנים ברור שחייבים גרפים!

העבודה בכלכלה אצל גרי

גרי אנחנו צריכים לעשות 25 שאלות..... אני ועוד כמה תלמידים הגענו למצב שעשינו קרוב ל-20 שאלות והשאלות הנותרות לעשות,קשות מאוד!!! אני מבקש ממך אם תוכל בבקשה להקטין את כמות השאלות מ-25 ל- 20 ?

WhatTF

New member
העבודה בכלכלה

העבודה הזאת קשה ומסובכת מידי בשבילי!! ונראה לי שזה לא רק אני! אני אומר לקצץ את מספר השאלות מ-25 ל-20 העבודה הזאת ממש בלתי אפשרית!

IdanRe

New member
מצטרף לבקשה

מרוב טיפשותי עדיין לא התחלתי את העבודה ואני מתאר לעצמי שאם שניים התלוננו שהשאלות קשות אז יכול להיות שגם לי יהיו בעיות

גרי רשף

New member
אתה רק דופק את החברים שלך../images/Emo22.gif

הבקשות שלהם עוד נראו רציניות, אבל מנין לך מה קל ומה קשה? איך היגעת למסקנה ש-20 זה בסדר ו-25 לא? ואם הייתי אומר להכין רק 10, אז מה? הרי בכל מקרה לא התחלת..

ShlomiT J

New member
עבודה בכלכלה לכיתות י"א

גרי שלום, גם אנחנו נתקענו בבעית ה-25 שאלות בכלכלה, אנו מבקשות שתשקול את ההצעה ברצינות רבה, להוריד את המכסה ל-20 שאלות.. תודה, גילי ושלומית

גרי רשף

New member
תשובה לכל הפונים../images/Emo22.gif

בואו נתפשר על 23.. כעקרון צריך לענות על 25, אבל נניח שאם יש 23 אז אתייחס לזה כאל 25. לא צריך להשקיע יותר מדי בכל שאלה (כלומר- כן להשקיע אך לא יותר מדי), ומספיקה תשובה קצרה + גרף. אם יש שאלות קשות במיוחד- אפשר לוותר עליהן ולעשות אחרות. בגלל זה איפשרתי בחירה. בהצלחה ולהתראות

gili katz

New member
בקשר לשאלה בעבודה לי"א

גרי שלום, רציתי לשאול אותך אם בשאלה 6 יש צורך להסתכל על השפעת גילוי הנפט בשוק העבודה או בשוק כלשהו אחר... תודה.

גרי רשף

New member
זו שאלה מה-זה-פשוטה../images/Emo22.gif

שאלה פשוטה על שוק הנפט ובסך הכל צריך להראות מה יקרה לביקוש או להיצע בשוק הנפט. אין שום קשר לשוק העבודה.

התשובה ל-34

34 א: נופש בעקבה ואילת הם מוצרים תחליפיים. 34 ב: המחירים באילת ירדו ערב הירידה בביקוש המחירים בעקבה יעלו עקב העלייה בביקוש. 34 ג: ניתן ללמוד שהתחרות היא גם מחוץ לגבולות הארץ......

gili katz

New member
שאלה 34 בעבודה בכלכלה

לא נעים להודות אבל אפילו לא הבנתי את תוכן השאלה: 34 ב´.. אשמח אם תוכל להסביר לי את סעיף זה....

כאן התשובה ל-34

34 א: נופש בעקבה ואילת הם מוצרים תחליפיים. 34 ב: המחירים באילת ירדו ערב הירידה בביקוש המחירים בעקבה יעלו עקב העלייה בביקוש. 34 ג: ניתן ללמוד שהתחרות היא גם מחוץ לגבולות הארץ......

למעלה