בירושלים, אצל tallyh, יש את הדברים

בירושלים, אצל tallyh, יש את הדברים

הבאים: שקית ענקית עם בגדי קיץ ילדים לגילאים 4-6. שקיות עם בגדי נשים מידות קטנות. שקיות עם בגדי ילדים חורף לגילאים 4-6. חולצה מידה 10 1/2 שרוול חולצת גולף נשים מידה קטנה שמלת נשים ללא שרוול מידה קטנה מכנסיים חדשים לחלוטין (עדין עם הטיקט) מידה 29 חולצה לבנה מידה L חולצת שריג לאשה מידה קטנה ג'קט נשים בגדי קיץ ילדים גיל 4-6 בנים + בנות (שקית זבל גדולה) בגדי חורף ילדים גיל 4-6 בנים + בנות (המון) מכנס כחול עם פס אדום מידה 42 מכנס מיד 34L מכנס מידה 36/30 (זה מה שכתוב על הטיקט - מידה לא מזוהה לי) 4 צלחות עמוקות + 4 צלחות מנה עיקרית שעון שולחני קטן. מעט מאוד בגדים לתינוקת + מצעים בודדים למיטת תינוק בנוסף מזכירה כי ממתינים לתרומה גם: אצלי בבית 3 קונווקטורים לחימום הבית. בבקעה - סלון 1+2+3 שמור כחדש לגמרי - ידיות עץ צבע בהיר ומזרונים מבד בצבע חום. ספת הסלון נפתחת למיטה. בגבעת משואה - 3 מיטות נוער - אחת נפתחת למיטה נוספת. במצב מצויין. בצור הדסה - מיטת נוער במצב טוב. בגבעת זאב - ארון שצריך לפנות מיידית כיוון שהדיירים מתחלפים ובעלי הבית הקודמים רוצים לתרום את הארון. ליצירת קשר - tallyh

נירה63

New member
קונווקטורים לחיפה,יש אפשרות??

האם ישנה אפשרות להעברת קונווקטור אחד למשפחה בקרית ים או בחיפה?

tallyh

New member
קונווקטורים לחיפה

אין לי דרך להעביר דברים מחוץ לעיר. אם יש מי שיגיע לכאן לקבל. אשמח מאוד לתת. יום טוב. אני

נירה63

New member
רגע רגע נבדוק אפשרות של שינוע

מי יכול להעביר מירושלים להרצליה??? מי מי מי??????????

tallyh

New member
גלית

לא קיבלתי שום מסר . האם שלחת? טלי דרך אגב מחר הודיעו לי שיעבירו אלי המון בגדי תינוקות. לא יודעת מידות. בכל מקרה זו אשה שאמרה שעברה דירה לאחרונה. ושאם היתה יודעת לפני כן היתה מעבירה המון ריהוט. אבל שיש לה עוד הרבה בגדים לסדר ושמחר זו תהיה רק הנגלה הראשונה. אני חייבת פינוי של הרכב בהקדם| אנא||||| להתראות אני

tallyh

New member
אני כועסת ועצובה ומבועסת

חברה, מצטערת אלף אלפי התנצלויות
אני ממש עצובה ומבועסת. שבתי היום הביתה מהעבודה ושתי בנותי הקטנות 9 - 6 פנו אלי בשמחה רבה ואמרו לי. "אמא בא איש אחד מפנינה, זו שעוזרת לכולם כולם, ושאנחנו נותנים לה המון דברים, בשביל לקחת את התנורים. ובגלל שאנחנו יודעות שאת מחכה שיבואו לקחת אותם אז לא צלצלנו אליך ועזרנו לן לקחת אותם לאוטו שלו". ניסיתי לברר אתן איזה סוג רכב זה או אם האיש השאיר שם, אך לצערי לא כך הוא הדבר. הוא לא השאיר כל שם והן לא מזהות סוגי רכבים. לאחר מכן ישבתי אתן ושוחחתי אתן גם הסברתי להן שאסור להן לפתוח את הדלת כאשר אבא ואמא לא בבית וגם בקשתי מהן שלא תמסורנה פעם נוספת דברים מבלי ליידע אותי. כיוון שפשוט עבדו עליהן. והן החלו לבכות ולהצטער ולהתנצל שהן לא התכוונו לרע. אמרתי להן שאני אוהבת אותן ויודעת שלא רצו להרע ושכל הכבוד להן על הרצון לעזור ושאינני כועסת עליהן, אבל הן עדין עצובות וכך גם אני - גם בגללן מאוד וגם בגלל שנתבקשתי מהתורם למסור אותן לפורום ואני לא עמדתי בבקשה ואף אינני יודעת מי בפועל לקח אותם והאם יהיה להם שימוש במקום שבאמת באמת זקוקים להם.

tallyh

New member
שאלה טובה

פרסמתי מודעות של הפורום לגבי מבצע איסוף חורף עם מס' הטלפון שלי במספר איזורים בירושלים. התקשרו אנשים שונים להגיד שיש להם מה להביא ונתתי להם את הכתובת. יתכן שאחד מהם עשה 1+1 ולכן אכלתי אותה.

tallyh

New member
בירור עם פנינה

לא לא ביררתי עם פנינה שכן אני יודעת בבטחון מלא שאם היתה שולחת אלי מישהו היתה מצלצלת אלי לפני כן להודיע לי ולתאם אתי.

נירה63

New member
טלייייייי שמעי אותי רגע....

קראתי את שכתבת וכן הייתי בהלם לשנייה אבל לאחר כוס קפה אמרתי לעצמי וזה מה שחשוב לי להעביר אליך...מה שחשוב חמודה זה ללמד את הילדים שלך , של כולנו לא לפתוח את הדלת לזרים כשההורים לא בבית...זה החשוב!!! זה שאותו אדם ניצל מידע שקרא כאן או במקום אחר, בא ולקח את הדברים בלי רשות, בלי להגיד בלי לבקש זה מגעיל ונורא בעיני אבל... שלמותם ובריאותם של הילדים חשובה פי מיליון... ולכן ליבי ליבי איתך, שולחת לך חיבוק ענק לך ולמשפחתך...ולאותו אדם שביקר אצלך...מה אגיד??? אם לקח כולי תקווה שבאמת ניזקק לדברים ואם כך הרי שעשית מצווה...אני מאוד רוצה להאמין שכך הם פני הדברים, ואם אותו אדם ניצל את טוב ליבך.. ואת תמימותם של הילדים בבית הרי ש...את בטח יודעת מה אני כבר חושבת... יש אלוהים בשמיים נכון?

tallyh

New member
נירה63

נירה ערב טוב. תודה ממני ומבני משפחתי על החיבוק והעידוד. אין ספק שאת צודקת וזה בעצם מה שישבנו בעלי ואני להסביר לילדים כל אחר הצהרים. הילדים שלי מאוד פתוחים ומאוד מקבלים כל אחד בשמחה ובאהבה, ויותר מדי מאמינים בטוב שבאדם - לא מבינים כיצד יתכן שיהיו אנשים רעים בעולם ורק רוצים לעזור ולתרום. ואנחנו תמיד משתדלים להזהיר אותם שלא ילכו עם זרים ושלא יפתחו את הדלת למי שהם לא מכירים וכו'. את יודעת מה היתה תגובתם להסברנו שאסור לפתוח את הדלת לאנשים זרים? "אבל אבא, מה יקרה אם זה מישהו שצריך עזרה?" הסברנו להם שהם ילדים ולא יכולים לעזור במקרים כאלה, שיציעו לאותו אדם לפנות לשכנים ושמקסימום יוציאו לאותו אדם כוס שתיה דרך סורגי החלון, או שישאלו אותו אם הוא רוצה שהם יתקשרו להורים או לאיזה שהוא מקום עבורם אבל שבכל מקרה לא יפתחו את הדלת. אני כולי תקווה שהם הבינו את המסר שהעברנו להם. וכמובן כל הזמן אמרנו להם שלא נורא שהם נתנו את התנורים ושאנחנו לא כועסים עליהם ואוהבים אותם, תוך שחיבקנו אותם המון ועודדנו אותם. (אני מדברת בלשון זכר כיוון שהשיחה התנהלה גם בנוכחות הבן בן ה- 6 שלא היה בסיטואציה זו בבית). כן, גם אני תקווה שהוא באמת נזקק לדברים ושנעשתה כאן מצווה. ואכן בוודאי שיש אלוהים בשמיים. אני מאמינה בזאת. תודה טלי

nypx

New member
אין לך מה להיות עצובה

טוב שנגמר ככה ולא אחרת לפחות עכשיו הסברת להם והם הבינו מה שלא קרה קודם או שקרה אך ללא דוגמא העיקר שהם בריאים ודבר שני: זה שלקח לקח ,יכול להיות שהוא היה צריך והתבייש לבקש יכול להיות אלף ואחד דברים אך הכוונה שלך טובה ונשארה טובה אני מאמין שכל דבר אמור להגיע לאן שהוא אמור להגיע כמה פעמים בחיים אנחנו מתכוונים למשהו ויוצא משהו אחר? רציתי קצר יצא לי ארוך קצת ממחשבותיי על קצה המזלג
ודרך אגב: פרח יעזור?
(אז קחי כמה)

למעלה