בית מתוק בית:)

התקוה 6

New member
בית מתוק בית:)

שלום לכולם! חזרנו לפני כמה שעות מניו יורק וכייף לראות את הפעילות התוססת בפורום. פשוט תענוג!!! הייתה לנו חוויה יוצאת דופן. הופעה שתיזכר תמיד מבחינתנו וללא ספק אחת ההופעות האהובות והמוצלחות! יהיה קשה לתאר במילים את מה שקרה שם בסנטרל פארק. קודם כל - זה סנטרל פארק!!! חלמנו על ההופעה הזאת! האירוע עצמו היה מוצלח ביותר. הפקת ענק של חוף ים בלב הפארק, דוכנים, מטקות, קרטיבים שמשיות וכ-20,000 איש בהמלך היום!!!! היינו אמורים להופיע כ-40 דקות בגלל מגבלות סאונד של הפארק ולו"ז מדוייק של ההפקה. הגענו כמעט לשעה! לא רצינו לרדת מהבמה. היו הרבה חבר'ה ישראלים שמכירים אותנו והמון המון קהל חדש שראה את ההופעה בפעם הראשונה. היה לנו חיבור מיידי וקשר קרוב כבר מהרגע הראשון. כולם הבינו שהם באו לעבוד:) השמש יצאה, החום עלה והאנרגיות השתוללו! זה היה חלום שהתגשם, אחד הימים היפים והחשובים של הלהקה וחוויה שלא תישכח. בקרוב נעלה תמונות וקליפ של המסע אף הוא בדרך. מחר אנחנו חוזרים לשיגרה ומגיעים למועדון ה"ביט" בחיפה בפעם הראשונה! נשמח לראותכם:) ביום שישי בשעה 12:00 אנחנו מגיעים ל"צליל" רמת השרון - הופעת קל"ב קצרה ומפגש מעריצים. הכניסה חינם. נשמח לראותכם ביותר! התקווה 6

gorck

New member
אני אהיה שם...בצליל...

מקווה שהרבה יבואו... יהיה מגניב... תמיד כיף לראות אתכם כשאתם קל"ב...

xXx Shiraz xXx

New member
וואו... אני לא יכולה לחכות

עד שיפורסם הוידאו - נשמע שהיה מעולה וכולי גאווה! סנטרל פארק!! אין דברים כאלה שמחה שנהנתם וששבתם אלינו בשלום ובבטחה, נתראה בקרוב מאוד

התקוה 6

New member
ערוץ 2 על סנטרל פארק:

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-14b0f0c9f390221004.htm

YasminMatalon6

New member
צריך להקים עכשיו סנטרל פארק בחוף הצוק!!!!!!!!

בשביל כל האמריקקים שיבואו חודש הבא

gorck

New member
רק חבל שהוא לא חלק מהצוק...

את מהרצליה או ת"א שאת כ"כ מבינה?!

shaninam

New member
זה כל כך משמח לשמוע....

זה כל כך משמח לשמוע שנהנתם ושקהל נוסף ומגוון זכה להכיר את השירים המדליקים האלה שלכם.. אני בטוחה שההצלחה רק תלך ותגדל ושתחזיקו שנים רבות בתעשייה הזו, לא רק שיש לכם כישרון פנומנלי אתם גם אנשים מקסימים!!! מחמם את הלב לראות שההצלחה לא עולה לכם לראש ושבכל הופעה שלכם יש הרגשה של קירבה, שאתם מתייחסים לקהל בגובה העיניים.. מחזיקה לכם אצבעות, וכמובן ממשיכה להגיע לרוב ההופעות שאני יכולה למרות שאני מהצפון וזה לא כל כך פשוט להגיע למרכז אבל זה שווה את זה!!! אוהבת המוןןןןןןןן!!

למעלה