בכוח...

אורמור

New member
בכוח...

בכוח אחלץ את הצחוק! מלאכותי ופרוע-לא אשתוק אסתיר את הדוואי.. אחייך עד בלי די אשורר וארין אעיז ואהין לא אתן לו לגבור! הן אני היא האור ארקע ,אצעק,אבעט עד שיבהל מעט.. אגרש עננים..ארחיק השדים הישעו לי? או יבחינו בזיוף.. אוףףף... ואולי בעצם הוא יעוף? והטוב פתאום יצוף.. כך סתם במבצע.. רק כי אני רוצה.. אור

john2000

New member
בכוח...

אין כמו שירה בשעות הקטנות של הלילה. תוך כדי כתיבה נתקלתי ב``בכוח..``. ואני אוהב אותו. באמת.

mna

New member
למה להתאמץ?

אינך צריכה לזייף, אלא להמשיך לחיות. רק נסי לכייף, והצחוק ימשיך להיות, אמיתי כבעבר, נעים וכה משוחרר, כקול הענבל, ביום של רוח, אך, כמה חבל, להפעיל בשבילו כוח. הביטי קדימה, ובטוב הביטי, כי את מדהימה, ומים קרים תשתי. שהצחוק ימשיך, ולא ייפסק. כי כך צריך, לא בעצב - להסתפק.

*קסנדרה

New member
צחקתי :)

אורמור השיר גרם לי לצחוק ובכלל לא בכוח צחוק שיצא אמיתי כי השיר כ``כ נחמד ואמיתי כן, לפעמים צריך לצחוק בכוח.. יפה!! קסנדרה

אורמור-גם פוליקר שר...

אני רוצה כך ואני רוצה גם כך.. ואני רוצה אחרת.. אבל נשאר מדוכא כל חייו.. צחוק מלאכותי ופרוע פותר בעיה לדקה בדיוק החוכמה-זה לבער את מקור העצבות.. מרק.

אורמור-גם פוליקר שר...

אני רוצה כך ואני רוצה גם כך.. ואני רוצה אחרת.. אבל נשאר מדוכא כל חייו.. צחוק מלאכותי ופרוע פותר בעיה לדקה בדיוק החוכמה-זה לבער את מקור העצבות.. מרק.

אורמור

New member
כוונת המשוררת היתה...

לא הרצון לרמות את עצמי הרצון להתאמץ לחייך..אפילו בכוח אפילו מזוייף לשכנע את עצמי שטוב.. ואולי מתוך כך יבוא הטוב ולבער את מקור העצב.. לא תמיד ניתן לא תמיד פשוט החיים לא פיקניק.. אור

למעלה