בלבול במסע ....

בלבול במסע ....

יש לי טראומה אחת קשה מאוד: המצב הזה שבו אני נישאבת לבור שחור[האיין סוף אני קוראת לו]. ואני ממש רוצה להישאר שם אבל דמות מסתורית[או יש לומר יישות כל שהיא] מושכת אותי חזרה "לארץ",מהבור הזה ואני ,אני מתחננת למות ,ואף אחד לא מקשיב לי.וכמה שאני נאבקת ,זה לא עוזר לי ובסוף אני לא ממש זוכרת מה קרה לי אני רק זוכרת שהיתעוררתי בטיפול נימרץ,כשמלא חוטים ומכשירים מחוברים אלי. רק עכשיו אני התחלתי ,לעבד את ה"חוויה" הזו ,ושוב אני נופלת לתוך הבור הזה במציאות. וזה לא מרפה ממני לרגע. ועכשיו אני כאן במציאות הקשה הזו של לישרוד בחיים הללו ולא מתחת לפניי האדמה. מציאות כבר אמרתי. מנסה להבין את המשמעות ,ואת מה שעבר עליי אני יודעת שהנשמה שלי הייתה מבולבלת ולא ידעה הייכן להיות ולכן,כל כך רציתי למות,והיא רצתה להישאר כאן. אשמח להארות ותובנות.... אני שאמרו לה שאין לה סיכויי לחיות ובכל זאת כאן....!!!!!!! תודה למקשיבים. l

בלבול הנשמה

יקירתי, הנשמה שלנו שואפת לעזוב את הגוף ולעלות מעלה. אך היא שואפת שזה יקרה לאחר שהתיקון, שלשמו היא ירדה לאדמה דרך הגוף שלך, יושלם. במצב שאת מתארת, היית על סף מוות, והנשמה מצד אחד רצתה לעלות מעלה, אך מצד שני היא לא סיימה את עבודתה (דרכך) כאן באדמה. הרי אם היית מתה, והנשמה היתה עולה מעלה, כאשר עדיין התיקון לא הושלם, היא הייתה מתגלגלת שוב לאדמה, לגוף חדש. שוב ושוב, עד אשר התיקון יושלם. אני מאמינה שלמקרה שקרה לך יש סיבה. הנשמה, דרך הגוף שלך, ביקשה ממך להתעורר ולשים לב לדבר מה בחייך, אותו הנשמה מבקשת לשנות, לתקן. מה דעתך? גלית.

יקירה מה דעתי?....

כל מה שכתבת כל כך נכון. אבל מבחינתי,למה להשאיר אותי כאן ביסורים הללו. כאשר במפורש אני זוכרת שביקשתי למות. נכון יש לי עוד מה לתקן כאן,למרות שאני עדיין מחפשת בתוכי מה??...מה עליי השלים?. עברו כבר 3 שנים ורק עכשיו אני ניזכרת בכל הפרטים,המלאים של האירוע. וולדה עוזרת לי לעבד הכל מחדש... ושוב כל פעם,מחדש אני חווה את הבילבול הזה,גם בחיי האישיים. תודה על המענה אור ואהבה תמיד.

חני 61

New member
אור ואהבה

מה שאת מתארת הוא מוות קליני .. הנשמה רוצה לחזור אבל עוד לא סיימת את תפקידך כאן על כדור הארץ .. יש קומפליט בן הרצון לעזוב לבין ההשארות וסיום תפקידך .. וכנראה שיש לך עוד עבודה לעשות כאן על כדור הארץ לכן נובע הבלבול הזה שתיארת ..

תודה חני יקירה...

אני יודעת שזה,מה שקרה לי אני פשוט מחפשת משמעות,עמוקה יותר. נכון עברתי סוג של מוות קליני,ןלכן קשה לי . טוב נראה לי שאני צריכה להמשיך לחפש. תודה על התובנות אור ואהבה.

חני 61

New member
אין בעד מה

תמיד שעוברים מוות קליני התובנות משתנות והמבט על החיים משתנה . בפורום עולם המיסטיקה הביאו סרטון על הנושא הזה מומלץ תכנסי לפורום זה .

רותי 11

New member
אור ואהבה שלום לך

אכן את מתארת תהליך של מוות קליני ובאותו תהליך את מספרת שהייתה ישות שלא ויתרה והחזירה אותך לכאן וזאת כנראה הנשמה שלך שיודעת שאת עדיין לא סיימת את מה שבאת לחוות כאן בעולם הזה מה שאת צריכה לקחת מאותה חוויה זה את ההבנה שאת לא לבד ושיש ישות שתמיד שומרת עלייך ולא מוותרת עליך להבין שאת לא לבד בעולם הזה. שנית החוויה שלשמה אנחנו מגיעים לכאן בסופו של דבר זה הכרת המהות שלנו להבין מי אנחנו באמת ולהבין בסופו של דבר שרק האהבה מנצחת. והכי חשוב להבין שאנחנו בוראים ובהתאם לכך אנחנו בוראים את המציאות שלנו ויש לך את היכולת לברוא את המציאות שלך כפי שאת רוצה וזה תלוי בך בלבד, לכן יקירה התחילי לעבור לערוצי חשיבה חיוביים ובהתאם לכך את תצרי מציאות חיובית יותר בהצלחה

רותי 11

New member

למעלה