בלב כבד

cobico

New member
בלב כבד

אני מודיע לכל הגולשים שאני מדיר את רגלי מהפורום הזה והחל מהיום.

התאכזבתי, מאוד התאכזבתי.
במשך חודשים ארוכים שאלתי את עצמי מדוע לא בוחרים ארגונים אחרים ואנשים הפועלים בהם לפרסם את פעילותם ומעשיהם בגלוי ובשקיפות,
מדוע הם לא קשובים לאחרים שנמצאים במצוקה ומדוע הם פועלים על מנת לסייע ולתת מענה לשאלות ולבעיות בפומביות.

הימים האחרונים לימדו אותי פרק חשוב בכפיות טובה, לימדו אותי מהו יחס משפיל ופוגעני. למדו אותי מהו חוסר כבוד ומהוא חוסר פרגון
ולא רק כלפי אלא כלפי חבריי- אותם אנשים שבחרו לסייע ולעשות זאת בלב שלם וחפץ

מצטער, תככים , מניפולציות, האשמות חסרות שחר, שקרים , הכפשות ולכלוך, השגת טובות הנאה, רווח על גבי אחרים ועוד הם לא אני לא באופיי ולא דרך חיי.

לא סיימתי שני תארים באונברסיטה ולא עשיתי מחצית חיי כמנכ"ל כאדם פעיל שעושה ותורם, כדי שבהתנדבותי וללא תמורה כל שהיא אזכה לקרוא את מה שנכתב פה.

עשרות אלפי אנשים נהנים בכל יום מפעילותי האישית והציבורית מהסיוע האישי שאני וארגוני מעניקים. איני נוהל להתפאר במעשי ובפועלי ולא אחרוג ממנהגי ולכן לא אפרט.

את מה שהיה לי לומר אמרתי ואני בטוח שתסתדרו יפה מאוד בלעדי.

יום נפלא

shlomob7

New member
אם ארגונך ואחרים היו מפסיקים פעילותם

הייתי שמח, ריבוי הארגונים גורם נזק רב לאוכלוסיית הנכים....ברח קובי ברח.....לך למקום שלא יענו ולא ישיבו לטענותיך....עשרות אלפים..אימפריה של מעשים....2 תארים...טוב טוף....הפסדנו...

yoelbeker

New member
עכשיו הוא מלכלך עלינו בפייסבוק....

איני מתכונן להגיב, כל הכעס שלו עלי הוא שלא מחקתי דברים אמיתיים שנאמרו עליו ולא הייתה לו תשובה, אתמול בערב והבוקר היה איתי בסקייפ ואיים עלי שאמחק....ומשסירבתי יצא ברשימת ליכלוכים עליכם....
אנא עשו לי טוב ואל תגיבו...מי שפוסל במומו פוסל.

למעלה