בלה!פורום להתעורר!

adis90

New member
בלה!פורום להתעורר! ../images/Emo29.gif../images/Emo141.gif

לפי דעתי, אתם לא רושמים מספיק! ובגלל זה סיפוווווור: שלום! אני עדי ואני
לפני הרבה זמן טסתי ב-
לאנגליה וראיתי את המלכה עם
על הראש. נתתי
לאמא ועליתי ל-
לנסוע לנהר. בנהר היו המון
והיה
ירד שלג גשם ו-
בחוץ אז לקחתי
ושתיתי
חם. אחרי זה יצאתי לבנות
ולקטוף
. הצטננתי אז הייתי צריך לקחת
הייתי
. לאחר שהגשם פסק יצאתי עם ה-
שלי לצוד
אבל ריחרח רק
ים. אמרתי
והלכתי לאכול
ו-
ושתיתי
ו-
ולקינוח:
. יום לאחר מכן היה לי יומולדת באו המון אנשים ואמרו
ו-
עניתי
והם הביאו לי
ו-
והמון:
הדלקנו
ושתינו
ואמא קראה ב-
אז יצאתי לשחק
ואחי שיחק ב-
אבא ניגן ב-
ואמא דיברה ב-
. חזרנו ל-
וקראנו
וזהו!

adis90

New member
מה דעתכם?../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

adis90

New member
תודה! אבל במת, תתעוררו../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif../images/Emo29.gif

../images/Emo185.gif גם אני חושבת על זה לעצמי

הפורום חסר תוווווווווכן
בקושי רושמים פה משהו...

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifצודקת../images/Emo70.gif../images/Emo10.gif

לפורום באמת אין תוכן- אני כבר מלא זמן חושב על דברים לעשות פה.....
בא לי לעשות חידון
יאלה
השבוע- חידון נטליה הגדול

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifנ"ש../images/Emo70.gif כנסו עכשיו../images/Emo70.gif../images/Emo123.gif

חח
הנה מה שכתבתי בבקשה לניהול פורום נטלהי אוריירו
לפני שהוא ניפתח
נושא הפורום: נטליה אוריירו> No פורום מומחה: מהות הפורום: ישנם מאות מעריצי נטליה בארץ אבל אין איזה פורום שנחשב לפורום ``שלה`` בלבד!!!! יש את פורום: ויוה , טלנובלות ועוד ... אבל אין פורום שלה..... אני חושב שאי אפשר לשייך אותה לאחד מהפורומים הנ``ל מפני שנטליה היא נושא בפני עצמה: היא לא רק שחקנית טלנובלות בטלויזיה!!! היא גם זמרת (מצוינת) ורקדנית!!! בביקורה האחרון בארץ בוודאי שמתם לב לכמות המעריצים שיש ולכמות ההערצה שהיא מקבלת מהם!!!! בנוסף לכל זה עלתה השבוע (יום שבת) הטלנובלה החדשה שלה בערוץ ``ויוה פלטינה``- ``קצ´ורה`` והטלנובלה ``בובה פראית`` עדיין משודרת בערוץ 2 ואם זה לא מספיק- הדיסק החדש שלה- ``טורמלינה`` הגיע לארץ לא מזמן!!!! לכן, זה יהיה מאוד חשוב לי ולעוד הרבה מאוד מעריצים שלה אם ייפתח עליה פורום בתפוז..... בתודה רבה- ערן לוי!
נ.ב פעם הכינוי שלי היה ``הסופר הקטן`` והחלפתי הרגע ניק! בפעם הקודמת דחיתם את הצעתי מכיוון שלא המליצו עליי לפחות 2 מנהלים- אז הנה עכשיו המליצו עליי 2 מנהלים מפורומים שונים!> מכתב פתיחה: ***שלום לכוווווולם*** כמו שאתם יכולים ליראות זהו פורום נטליה אוריירו!!! נטליה היא שחקנית מוכשרת, זמרת מדהימה וכמובן רקדנית נהדרת... אתם מוזמנים להכינס לפורום, אבל לפני זה כמה דברים.... דבר ראשון...מה יש בפורום?! בפורום תוכלו לדבר עם עוד הרבה מעריצי נטליה, ליראות תמונות, לספר חוויות ועוד מלא דברים.... דבר שני- כמה חוקים: *נא לא להציץ את הפורום בשטויות למיניהם! *לא לקלל! *והדבר החשוב ביותר- להנות
בתודה- ערן לוי! icq-169516615 > כישורים לניהול פורום: אני בן אדם מאוד אחראי שיודע לארגן דברים בצורה טובה מאוד ואני יודע שיש לי את היכולת לנהל פורום!!!!
> ניסיון בתחום: אני מנהל את פורום השיכבה שלי ואת אתר השיכבה שלי>

למעלה