בלילה הזה נדדה שנתי

• פותח הנושא saimo
  • פורסם בתאריך

saimo

New member
בלילה הזה נדדה שנתי

שלום לכולכם , אני מעוניין למכור מוצרים לאנגליה. אני ועוד שותף הכנו תוכנית עיסקית מסודרת על הפעילות שלנו לעתיד לבוא. רק מה , לא התחשבנו בדבר אחד שהוא אקוטי, השילוח מהארץ לאנגליה. עכשיו שהנושא עלה יכול להיות שבכלל לא שווה לפתוח את העסק כי השילוח יקר ואנחנו לא תחרותיים מספיק. השאלה שלי היא כזו : 1 א. אתם מכירים אולי חברת שילוח זולה בה ניתן לשלוח מהארץ לאנגליה? ב. אולי בכלל עדיף להפעיל פעילות כזו מאירופה עצמה ולרדת דרסטית במחיר השילוח? תודה רבה.

zoti

New member
כל חברת שילוח תשמח לעשות את זה

בשבילך. אם זה יהיה שווה את זה יחליטו הלקוחות. האם לא ניתן להשיג את המוצר שאתה מתכוון להציע באנגליה ?

saimo

New member
ניתן , אבל ככל שאני מעמיק

אני מגלה שיש מקום לעוד ועוד אתרי מסחר אלקטרוני . אני עדיין יכול להיות תחרותי אך זה תלוי לגמרי בעלות השילוח.

saimo

New member
קיבלתי

אבל יקרות מאוד משלוח של 3 ק"ג יעלה לי 80$

EMS לא עולה כל כך יקר !

אם EMS שזה שירותי דואר יקר מדי לך,אתה תפרן רציני שממש לא יודע לבנות עלות שיווק. סלח לי אבל אומר לך דבר פשוט: אם עלות משלוח דרך שירותי הדואר יקרה מדי עבורך, חבל על הזמן שלך... למה אני אומר לך דבר כל כך קשה תשאל אותי? כי אני מתאר לי שגם מתח הרווחים שלך(MARGIN) על כל מוצר הוא נמוך מאוד כדי לחדור ולהכנס לשוק חדש ! נכון? אז השאלה הפשוטה שלי היא: איפה ערך העבודה שלך? איפה כיסוי ההוצאות השוטפות שלך? אתה עובד עבור חינם? למה בכלל להכנס לשוק כל כך תחרותי כשאין רווח נאות על מוצר ? בכדי לספר לחברים שיש לך עסק שיווק באנגליה? (אבל שלא עושה רווח,זה מה שאתה רומז לנו כאן לפחות...) עצתי לך : עשה עוד שיעורי ביית...ומצא לך נישה של שוק ושל מוצר שתוכל לשווק אותו עם רווח נורמלי עליו(MARKUP) מההתחלה... שאפשר לשלם שכר דירה כתוצאה מההכנסות ולקנות קצת אוכל מהרווחים...שלא לדבר על משכורת קטנטונת בסוף כל חודש?? זהו

saimo

New member
אני מודה לך על התשובה

וגם על דברי התוכחה. לא ציינתי זאת אבל אני שכיר במשרה מלאה וזו הזדמנות להכנסה פסיבית.

מנסיון ! העיסוק הזה ידרוש מאמצים...

יותר ממה שאתה מתאר לך....סתם ניחוש אינטואיטיבי. אם אין לך MARGINS של רווח ? לא שווה להתחיל לשווק... תברר עם שירותי הדואר את עלות המשלוח...אין יותר זול משירותי דואר. בנוסף אפשר גם לבטח את המשלוח בדיוק לפי המחיר שהוא נמכר לקונה שלך באנגליה. בהצלחה

דבר חשוב לגבי שירותי משלוח לחו'ל!!!

זותי, אתה יכול גם לשים קישור לצד הפורום לעובדה הזאת כי זה בדוק מנסיון אישי שלי: אם מישהו מתכנן לשלוח משהו ממדינה אחת לשניה עם UPS או DHL או (במקרה שלי מהארץ לארהב) FED EX.... בוא אגלה לכם סוד שיחסוך לכם המון דם יזע ודמעות....ובכי ושברון לב ולילות חסרי שינה והתקף לב בפוטנצייה (טוב! מקווה שהבנתם הפרינציפ נכון?).... רק תזכרו כולכם שאתם חייבים לי המון תודות(על הטיפ החשוב הזה!) על שברון לב והפסד זמן (שלא לדבר על כסף שתצטרכו לשלם עבור מחקר וטיפול לפתור העניין) שיגרם לכם אם לא תשמעו בעצתי.... אז כך: דרך שרותי משלוח פרטיים כמו FED EX או DHL צריך למלא טפסי מכס מראש שיהיו ON FILE במשרדי המכס מראש...!!!! הבנתם? הם קריטיים וחשובים מאוד, כי המכס במדינה שאליה נכנס המשלוח יעכב את המשלוח (שבועות, חודשים ,אפילו שנים...) עד שהטפסים המלאים יהיו IN ORDER...וכדי להיות בטוח בנושא אחרי שייגרם העיכוב הזה בשחרור הסחורה, צריך לשכור שירותי מומחים בנושא כגון עמילי מכס מנוסים. או? למנוע את כל אי הנעימויות האלו.... תעשו דבר פשוט : תשלחו דרך שירותי הדואר...ופתרתם את כל הבעיות שלכם. כי דרך שירותי הדואר, לא צריך טפסים מיוחדים חוץ מטפסי הצהרת מכס רגילים שממלאים דרך שרותי הדואר עבור המכס במדינה שהCONTENTS של המשלוח נכנסים אליה. כך זה עובד בארהב לפחות ! ואל תגידו שלא שמעתם את זה ממני פעם ראשונה !!!! זהו

Benkok

New member
שמוליק על מה אתה מדבר???

על איזה טפסים אתה מדבר בדיוק? בשלוש וחצי השנים האחרונות שלחתי עם UPS חבילות בממוצע של אחת ליום (זה יוצא משהו כמו 1,500 בערך...) הטפסים היחידים שצירפתי למלוח היו INVOICE וAWB (ואם המשלוח הכיל יותר מקופסא אחת - גם PACKING LIST) לא נתקלתי בשום בעיות...אם תוכל לפרט קצת יותר בקשר לטפסים האלה שאתה מדבר עליהם...זה יעזור לי מאוד. בנוסף...UPS,DHL וFEDEX מספקות שירות "D2D" ומשחררות את הסחורה בעצמן...בלי שום עמיל מכס וקישקושים נוספים. או שאולי אין לי מושג ואנחנו לא מדברים על אותן UPS,DHL וFEDEX? כי אני יכול להישבע שהאותיות דומות...

Benkok

New member
כן. מוצרים...

שלחתי בעיקר תכשיטים ואביזרי אופנה: טבעות, עגילים, שרשראות, צמידים, דיספלייס. איך זה רלוונטי לשאלה שלי???

בן ! כשמדובר בתכשיטים אין ניירת....

אולי? אלוהים עזר לך כנראה... אל תתפלא אם יעכבו לך במכס כל מוצר בארהב שצריך לעמוד בתקן מסויים ואילו הכי אלמנטרי, בגלל שאין טפסים ממולאים. אל תשכח ששמוליק הזהיר אותך מראש... רק בגלל ששלחת COSTUME JEWELERY...זה כנראה לא צריך שום עמידה בתקן אמריקאי. כמעט כל מוצר ( בעיקר רפואי או ששיך למשפחת לוואי רפואית !) צריך טפסים ממולאים מראש במכס.

1serious

New member
צודק מאוד

לא רק שהמכס מעכב כאחד שעוסק בתחום תוספי תזונה הם גם מעבירים לבדיקות של משרד הבריאות = עמלות = בדיקות = כסף = זמן = התקף לב בפוטנציה דרך הדואר עובר לרוב חלק יש לפעמים גם בדיקות אבל נדיר יחסית לחברות שילוח

saimo

New member
האמת הטיפ חשוב עד

מאוד , ובאמת מגיעה לך תודה גדולה . אם היית כאן הייתי מציע לך עכשיו
ו\או
. רב תודות לכולכם.

duncken

New member
תודה שמוליק.

חבל שלא ידעתי את זה קודם. כך יכולתי למנוע תשלום מיותר להוצאה מהמכס וזמן המתנה מיותר עד שהמכס הישראלי ישחרר חבילה שנשלחה אלי לישראל מחו"ל.

buisness

New member
דואר =ems

לכל מי שלא יודע השירות של ems הוא שירות הדואר הבינלואמי בישראל והוא אכן הרבה יותר זול משאר החברות כגון ups fedex dhl tnt ועוד

למעלה