בליפ...

מרי לי

New member
קצת קשה להסביר אבל ננסה...

יש שני סרטים שמשלימים אחד את השני יש את הדוגמה, שבה מראים לך מישהי שנמצאת בתקופה לא טובה בחיים שלה ואז היא מגלה כמה הדברים שהיא עושה וראיית העולם שלה משפיעים על המציאות שלה. מסבירים לך על קצה המזלג את תורת הקוואנטים - אני לא מתיימרל להיות מדענית אז אני אפילו לא אנסה להסביר את זה, אבל ממה שהבנתי זה בעצם הולך ככה: מה שאנחנו רואים סביבינו זה אטומים, חומר, דברים מוחשיים שאפשר לגעת בהם ולראות אותם. אבל מה שאנחנו ל רואים זה מה שיש בתוך כל האטומים (שזה מעבר לאלקרונים וכו') שזה בעצם אנרגיה טהורה - שזה דבר שיכול לבנות - ושוב כל החומר שאנחנו רואים סביבינו, וכמובן גם להרוס - פצצת אטום למשל, מראים גם ניסוי שעשו עם התנהגות של אלקטרונים, שכאשר לא התכלו על דרך הניסוי אלא רק על התוצאה שלו גילו דבר מדהים, וכאשר שמו מכשירי מדידה האלקטרון חזר להתנהג בצורה צפוייה ורגילה - מה שאומר שלעין המתבוננת יש השפעה על התוצאה. וכך בעצם, ע"י הטלת ספק ומדידה מדוייקת אנו עלולים להשפיע על התוצאה של משהו.. שוב כל אלה ניסויים שלא ערכתי בעצמי... מן הסתם... מראים לך גם ניסוי עם מולקולות של מים מזוקקים, ששמו בתוך צלחות פטרי והדביקו עליהם מילים כמו "תודה" "אני אוהב אותך" "אני שונא אותך הלוואי ותמות" וכו' וראו שכל מולקולות המים השתנו בצורה שלהם לפי מה שהיה מודבק עליהם. ואגב, את הניסוי עם המים, יצא לי לפגוש אדם שהוא מדען וערך אותו בעצמו, ועוד מפתח כרגע פרוייקט שלם שמבוסס על זה והגיע לתוצאות רציניות. ואם כבר - קישור לניסוי: http://www.life-enthusiast.com/twilight/research_emoto.htm אם אין לך כוח לקרוא רק תסתכלי על הכותרות ועל מולקולות המים... (אני אצרף את זה גם לטאגליינס של הפורום) שווה לראות את שני הסרטים: WHAT THE BLEEP DOWN THE RABBITHOLE

רותי 11

New member
הבליפ זה סרט שמדענים עשו

והוא מספר בעצם על תאוריית הקוונטים שני סרטים מדהימים ביותר איך שכל מה שהם אומרים בעצם ברוחניות הגיעו לזה מזמן

מרי לי

New member
../images/Emo24.gif

היי
את כבר אמא לשניים

מרי לי

New member
זאת הסיבה שכשראיתי את זה

זה היה כ"כ מדהים, כי אלה דברים שחשבתי עליהם מזמן כבר, כלומר העובדה שהכל בעצם הוא אנרגיה ולכן כל התיאוריות על אלוהים הן בעצם אותה אחת, (וכן, אני באמת חושבת יותר מדיי
)

למעלה