במה אתם משחקים עכשיו, או בזמן האחרון?

קרנפול

New member
במה אתם משחקים עכשיו, או בזמן האחרון?

אני מתקדם בצעדי צב בזלדות:
בנשימת הפרא אני אוגר ציוד לחיה השלישית ,ולא ממש התקדמתי המון.
בלינק מתעורר- אני אחרי הדנג'ן השלישי, מחפש את ההמשך.

שחקתי המון בtrine 4 - אני בact 5 מתוך 5 , נשאר לי עוד בערך שלושה שלבים, אני מאוד נהנה מהמנגינות והתפאורה של המשחק- זה מרגיש קסום במקצת. הפאזלים ממש טובים- מקצתם גרמו לי לגרד את הראש , אבל רובם קלים.
הוצגו בו המון מכניקות חדשות - וזה נחמד לנצל אותם.
הקרבות קצת מעצבנים- אבל זה רק שולי במשחק הזה.
משחק אינדי נחמד, ממש אהבתי!

המחשב שלי חזר מתיקון, זה היה usb אחד תקול ששיגע את החיבורים, הוא נוטרל וכל השאר עובד..
התחלתי את cod mw2 - שיחקתי בראשון בזמנו בערך 200-300 שעות, אבל אף פעם לא יצא לי לשחק בעלילה של השני.
שיחקתי כבר כמה שעות- חוויה נחמדה.

אני מתארח אצל המשפחה יומים אז זה אומר המון SF5 ספיידרמן השבו

כי להם כן יש אינטרנט נורמלי 8 חודשים לא שיחקתי במשחק בערך והופתעתי לגלות שאני לא חלוד בכלל.

ספיידרמן על הכוונת שלי השבוע.

קרנפול

New member
נחמד לך, לחזור למשחק אהוב זה תמיד כיף.

אני לא שקעתי במשחק (SF5)- כי אין לי כח להשקיע זמן ואימונים במשחקים בתקופה הזאת של השנה; כרגע אני רק מעביר שעה ,חצי שעה באיזה משחקון...( בגלל זה אני די תקוע בזלדה נשימת הפרא- כי הוא זולל זמן ומשאבים.)

זלדה וסינגל פלייר אחרים הם לא בשבילי יותר

לא מעוניין יותר לחיות חיים וירטואליים בתוך משחק מחשב וזה המטרה של זלדה והסינגל האחרים.
בתוך המשחק ואני לא מעוניין בזה יותר (לצערי ) ביום שהפסקתי להגיד לעצמי "וואי אני מת לחקור את העולם הזה " והתחלתי להגיד לעצמי

"המשחק הזה עבר קבוצות ביקורת ותוסרט בהתאם לתגובות שלהם כדי שיהיה לי מעניין לחקור אותו

משהו בקסם התפוגג לי. זה לא שלא ידענו את זה תמיד זה שפתאום אני כבר לא מצליח לדחוק את זה אל תת המודע.

על ספיידרמן בא לי עדיין כי מי יוותר על הפנטזיה להיות ספיידרמן גם בצורה וירטואלית אבל זלדה והסינגלים האחרים לא בשבילי יותר

הסטריט פייטר ההשקעה הראשונית היא יחסית גדולה לוקח שנה להגיע לרמה סבירה והרבה הרבה הרבה מעבר לזה לרמה טובה אבל ברגע שהגעת לרמה סבירה יש לך עשרות אלפי אנשים לשחק איתם.10 דקות ביום שעה ביום או כל היום.

וזה הרבה יותר מתאים לי.

אני מתחיל להרגיש שכמה שמשחקים כמו פורטנייט מעוררים גיחוך הם משחקים טהורים הרבה יותר טובים מהמשחקים שהגיימרים משבחים בפורומים כי פורטנייט לפחות הוא משחק אמיתי כמו שמשחקים היו לפני מאות ואלפי שנים.וזלדה עם כל היופי זה סוליטר טיפה משוכלל יותר :)

למעלה