בן זוג א-מיני

אני נמצאת במערכת יחסים מאוד ארוכה עם בחור שלדעתי א-מיני.

זה לא שהוא היה תותח במיטה בתחילת הקשר, הוא פשוט לא יוזם לעולם ובכלל יכול לנהל מערכת יחסים שלמה עם כל המרכיבים שלה - ללא סקס בכלל.
הוא כן מחמיא לי הרבה, נוגע, מחבק אבל סקס אין בכלל!

יש לי הרגשה שהוא עומד להציע לי ואני ממש בדילמה.

אני אוד מאוד אוהבת אותו והכול מתאים לי חוץ מתדירות של סקס (פעם בחודש וגם זה נראה כעושה לי טובה... אחרי שנדנדתי לו שבועיים)

אני לא רוצה להיפרד (יחד כבר 7 שנים) אבל אין לי הסבר לזה!

SupermanZW

Well-known member

זה לא שהוא היה תותח במיטה בתחילת הקשר, הוא פשוט לא יוזם לעולם ובכלל יכול לנהל מערכת יחסים שלמה עם כל המרכיבים שלה - ללא סקס בכלל.

אני אוד מאוד אוהבת אותו והכול מתאים לי חוץ מתדירות של סקס (פעם בחודש וגם זה נראה כעושה לי טובה... אחרי שנדנדתי לו שבועיים)

משתתף בצערך. לא תוכלי לשנות אותו. אולי תוכלי לשכנע אותו למערכת יחסים פתוחה. לא מגיע לך לבלות את שארית חייך ללא סקס או עם סקס שנעשה בחוסר חשק.

ai27

Well-known member
משתתף בצערך. לא תוכלי לשנות אותו. אולי תוכלי לשכנע אותו למערכת יחסים פתוחה. לא מגיע לך לבלות את שארית חייך ללא סקס או עם סקס שנעשה בחוסר חשק.
למה ישר לפנות לכיוונים קריפיים?

פעם בחודש לא מתאים לך?
הגיוני. לא כולן חסידות גור.

תחשבי מה כן ותדברי איתו על התדירות שנראית לך סבירה.
לא כ"נדנוד" אלא כשגרה.
פעם בתקופה מסויימת, דייט רומנטי עם בונוס.

SupermanZW

Well-known member
למה ישר לפנות לכיוונים קריפיים?

פעם בחודש לא מתאים לך? תחשבי מה כן ותדברי איתו על התדירות שנראית לך סבירה.
לא כ"נדנוד" אלא כשגרה.
פעם בתקופה מסויימת, דייט רומנטי עם בונוס.
אישה נורמלית לא תסתפק בפעם בחודש, גם לא בפעם בשבוע, וכשזה נעשה בחוסר חשק היא מרגישה. היא מתוסכלת מינית כבר 7 שנים ולא מגיע לה. היא צריכה פתרון כפי שהצעתי ואם הוא לא יסכים היא תצטרך למצוא בן זוג אחר שיספק אותה מינית.

בדיוק!
ואני חושבת כן לדבר וכן לבדוק את העניינים אבל (וזה אבל ענק) מה אם הוא כן ישנה את דרכו אבל נניח רק לחודשיים? והמצב שאנחנו כן נהיה נשואים וזה יחזור על עצמו (ילדים ובית).... אני אמורה לוותר על סקס רק בגלל שלא בא לו? אח"כ לפרק חבילה לא כל כך פשוט....

אז מצד שני - השיחה הזאת איתו - לא רלוונטית בכלל! כי תמיד יש אפשרות שיחזור לעצמו שוב.

נשבעת אני מרגישה כל יום מתחננת. הוא ממציא תירוצים כמו פולניה (כואב לי הראש וכו')

SupermanZW

Well-known member
בדיוק!
ואני חושבת כן לדבר וכן לבדוק את העניינים אבל (וזה אבל ענק) מה אם הוא כן ישנה את דרכו אבל נניח רק לחודשיים? והמצב שאנחנו כן נהיה נשואים וזה יחזור על עצמו (ילדים ובית).... אני אמורה לוותר על סקס רק בגלל שלא בא לו? אח"כ לפרק חבילה לא כל כך פשוט....

אז מצד שני - השיחה הזאת איתו - לא רלוונטית בכלל! כי תמיד יש אפשרות שיחזור לעצמו שוב.

נשבעת אני מרגישה כל יום מתחננת. הוא ממציא תירוצים כמו פולניה (כואב לי הראש וכו')
דברי איתו, כולל ההצעה לזוגיות פתוחה (למרות שזה סיכון "לפרק את החבילה") ואם את רואה שזה לא עוזר (אחרי שנתת את הצ'אנס), בין אם היום בין אם בעוד חודשיים או יותר, אז לא תהיה ברירה אלא להיפרד. לחיות עם תסכול מתמיד זה הרבה יותר גרוע.

כפי שאני רואה את זה, או שיסכים לזוגיות פתוחה או שתיאלצו להיפרד.

את מציינת שאת אוהבת אותו, וזה החשוב ,את יכולה ליזום משחקי מיטה מגרים ,אולי אפשרות של הוספת זוג נוסף, תזרקי לו את הרעיון.

R 1 3

Well-known member

מסקרן מאוד - לדעתי דיון פייק.. שהרי צרכים מיניים מתפתחים מהרגלים
חסרה כאן התיחסות השוואתית. כולם משווים גברים ונשים מהתנסויות קודמות.

צר לי אבל זה נשמע די מוזר.. הנטייה הרווחת היא להאשים את האישה בכך שככל שנוקף הזמן - היא 'מתקררת' מינית, אבל גבר? צריך לחפש במיקרוסקופ גבר אדיש. לכן הייתי חושבת על אפשרות שמא קיימת מישהי מהצד, או שהייתי חושדת שהוא בכלל מנסה למצוא סיפוק עם אחד מבני מינו.

לא חושבת שהוא בוגד בי עם אישה, אבל גבר נשמע כמו אפשרות שלא חשבתי עליה.....
איך אני יכולה לבדוק את זה? אם אדבר איתו- לא נראה לי הוא יגיד ובכלל איך להתחיל שיחה כזו o_O

כן אני כזו חחחח מבחינתי אין יותר מדי סקס ואין לי אף פעם כאב ראש חחחחח

ע.משולם

Active member
לא חושבת שהוא בוגד בי עם אישה, אבל גבר נשמע כמו אפשרות שלא חשבתי עליה.....
איך אני יכולה לבדוק את זה? אם אדבר איתו- לא נראה לי הוא יגיד ובכלל איך להתחיל שיחה כזו o_O

כן אני כזו חחחח מבחינתי אין יותר מדי סקס ואין לי אף פעם כאב ראש חחחחח
צרפי גבר. מהר מאוד תראי איך הוא מתייחס לבולבול בפה. גבר סטרייט לא מתלהב. גבר בארון ינק את הבולבול בתאווה של גבר, שאוכל שוקובו בהנאה צרופה. דאגי שהגבר השני יבצע גם בך מעללים ומשם השמים הם הגבול.

אחלה. חבל שאיני גבר ואיני יכולה להציע לך את מה שהוא מתנזר ממנו... את נשמעת אחלה וזה שאת פתוחה לשיח הזה, הופך אותך בעיניי לאדם
כן ותאב חיים.
חבל שאינך מעזה להעלות את השיח הזה כשאתם ב-4 עיניים, נניח בתום סבב מוצלח של המתוק המתוק הזה, ממש בעת שהוא חווה שיא... ואז תבוא
השאלה: "נו.. אם זה עינג אותך כל כך, מדוע אתה בורח מזה ביומיום"?
אני דווקא חושבת, שכשיש אהבה, כל אחד מבני הזוג אמור לשאוף לכך, ששותפו/שותפתו ייהנו, גם אם או כאשר הדבר דורש מאמץ יתר...
והלוא בורא עולם תכנן את ברואיו כך, שלפחות בתקופת חיים מוגדרת, כולם יחשקו בעינוג הזה, ואני פשוט תוהה, הכיצד גבר לא משתף פעולה בעניין,
קל וחומר, כאשר זוגתו מנסה לדחוף אותו לידי כך.
מה שכן, את תמיד תוכלי לדעת, האם היענותו לעניין תהיה מתוך כיף ורצון מלא להשתתף בשמחה, או שהדבר ינבע מכורח. לא גבר ולא אישה יוכלו להסוות
עינוג מלא ולא גבר ולא אישה יוכלו לזייף את השתתפותם המלאה בשמחה, עד כדי הגעה למצב בו האחר לא יחוש בכך. ואם את כבר מכירה אותו "כמה ימים",
אין בליבי ספק, שאת תדעי האם היענותו מניבה לו אושר או שהוא חווה חלילה כורח.
בכל מקרה, לא הייתי מתאמצת להמשיך בקשר, ככל שאשתכנע שכל מעשיו מסתכמים במאמץ ליצור מראית עין. כי בהמשך, זה רק יניב אכזבה מרה וצורך
לפרק חבילה, שכפי שכבר כתבת, תהיה קשה בהרבה לפירוק.
ממש ממש לא אמליץ להציע שותפות "פתוחה", גם אם קיימים זוגות שמגיעים לכך בסופו של דבר. ההסכמה המיידית לאורח חיים כזה, לא תמנע בהכרח היווצרות של קינאה, של ריחוק או אפילו של פרץ אלימות בהמשך, ולכן, לא הייתי מעזה להסתכן באלה.
שלך בידידות, נ.

OsherMulti

New member
בגדול הוא נמנע מזה מכיוון והוא שופך מהר כאשר אתם ביחד והוא חושב שזה גורם לך למצב שאת לא מאושרת מזה, זה גורם לו סבל והוא לא רוצה לעשות מה שגורם לו סבל ובושה.

הפתרון לכך הוא ללמד אותו את ההלכה למעשה של תחום המיניות כדי שהוא ידע מה לעשות ולכן ירגיש עונג גדול במיניות בראותו רואה אותך מגיעה לסיפוק והנאה.

תצרי איתי קשר במספר 0584566789
או דרך האתר multiorgasmic.co.il

עזרתי בשנים האחרונות למאות משפחות בתחומים שאת הזכרת פה וגם לא מעט אחרים, אוכל לעזור לכם.

למעלה