בן זונה!

איתי בל

New member
בן זונה!

ננצל את החוסר מנהל בפורום לכותרת פרובקטיבית אז איזה בן זונה אחד!!!! שאצלי בשכונה עושה המון רעש הוא החליט שזה לגיטימי מאוד לקחת טנדר לשים עליו רמקול ולצרוח בגאווה שהוא מוכר ביצים ועוד ביצים טריות לא פחות המניאק הקטן נכנס לרכב ועובר אצלי בשכונה ובוודאי בעוד שכונות צורח בקולי קולות ביצים טריות ביצים טריות ואם זה לא מספיק הוא עוד הרחיב את העסק הנקניק הזה ועכשיו הוסיף שהוא מוכר פירות וירקות הוא גם בטוח שהוא היחידי בעולם שיש לו אבטיח אדום ומתוק, גאה על כך גם כן הוא מגיע לשכונה אולי כל יום, אפילו פעמיים ביום ופאקינג מעיר אותי!!! אני אומנם בנאדם שישן עד שעה מאוחרת אבל ראבק גם ב9 בבוקר הוא מגיע לשכונה וצורח בטירוף גם בין 2-4 אין לו בושה גם בשישי מאוחר לפני כניסת השבת יש לו אבטיח לכבוד שבת יש משהו שאני יכול לעשות? זה חוקי לחנות מתחת לבניין ולצרוח עם רמקול בקולי קולות ביצים טריות? מישהו עוד סובל מהתופעה? מישהו מכיר אותו יודע איפה הוא חונה את הרכב ויכול לסדר לי מטען חבלה? ראבק איך אני נפטר מהמטרד הזה?!?!?!

olli3

New member
מנהל
זה לא דבר חדש, שנים זה כך.

מאז שאני זוכר את עצמי וזה 20 שנה ויותר, היה הטנדר עם הביצים, הסוואנה עם האבטיחים והפג'ו טנדר המקרטעת של הפירות והירקות. כלי הרכב השתנו, פה ושם קם לו מישהו אחר והחליף את הקודם לו... האיש עם הביצים למשך כ5 שנים היה גם מנגן "קוקוריקו" ואז כולם היו יודעים שהגיעו ביצים. לאחר מכן זה היה נעשה עם "פעמון הביצים" וכך כל פעם ששמעת פעמון (כמו זה שיש בגני הילדים או לפחות היו כשאני הייתי קטן שמודיעים על סיום הפסקה), היית יודע שהביצים הגיעו. אלטיזכאן היו בעיקר 4 עיקריים ובילדות כבר זיהיתי לפי הצעקות איזה אלטיזכאן הגיע לשכונה. וכמובן הליקופטרים שמפנים פצועים לסורוקה יחד עם אמבולנסים ששועטים לסורוקה וגם הרכבת משא של 5 וחצי בבוקר שמשום מה קולה מגיע עד לבית של אימי ובית ילדותי שבשכונה ד' ליד מרכז המורים. אני דווקא אהבתי ועדיין אוהב את הרעש הזה שיש סביבי, אני קורא לזה חיים, אינני אוהב לחיות בשכונת בית קברות. אני אוהב את הרעש ואני ישן שנת ישרים עם כל הרעש הזה כי התרגלתי מגיל 0 לכל הטררם שמסביב. מבחינת חוקיות, עד כמה שאני יודע זה לא חוקי. מבחינת הרעש, מה אגיד לך... אני גר מול מרכז גילת, אצלנו אין להם טעם להגיע כי יש הכל במרכז עצמו. אך מנגד, 24 שעות ביממה יש כאן רעש. בין אם זה משאיות שפורקות סחורות, פקקי הבוקר שמלווים בצפירות רמות וכל מיני חניות כפולות, מוניות שעוצרות לדקה שלמה ומחכות לנוסע, מה שגורם לכל הרחוב להיסתם ולכולם לנגן סימפוניה בלה צופר. ואל נשכח את אלו שעוצרים בפיצוציה ומנגנים לכל השכונה מוסיקה מרנינה ב2 בלילה למשך כמה דקות עד שקיבלו את מבוקשם וממשיכים הלאה. מה הפתרון? תגור בשכונה של עשירים, שם יש דממה כל היום, שם גם לא הכי מכירים את השכנים ובקושי אנשים מסתובבים ברחובות. טעמתי את זה והיו לי בעיות עיכול מזה. חזרתי לשכונה... הרימו ידיים, קצב ברגליים, מסיבה גדולה הלילה....... חופשי ומאושר! אהה ואני גם שם מוסיקה במהלך כל היום (לא בין 14-16) ולשכנים אין טענות, השכנה המבוגרת שלי דווקא אוהבת את המוסיקה שאני שומע (בעיקר להיטים ואלקטרונית קלה) והווליום לרוב לא נמוך, בכלל לא. מבחינת חוק; ההגבלה היחידה היא מ11 בלילה ובשישי מ12 בלילה איסור על רעש ובין 2-4 בצהרים זה חוק לא כתוב. אני לא סבלתי את הפרצופים שהשכנים עשו לי בנווה זאב על זה שאני שומע מוסיקה אחה"צ או בבוקר-צהרים. זה הכיף שלי, זה הבית שלי. אבל זה שהילד של הכנשים מזייף כרוני בחצוצרה, זה בסדר, למה? כי זה תרבותי... ועל זה נאמר: לכו תקעוואה. דר"א אם לא היו לו לקוחות, הוא לא היה מגיע. כך שנראה שאם תרצה לסלק אותם מהאיזור שלך, תצטרך להביא את שאר תושבי השכונה לחרם עליהם. אבל לא נראה לי שזה יהיה קל לשכנע אותם להפסיק לקנות מהם.

איתי בל

New member
כוסעומו המדינה הזאת

כן בהתחלה המניאק הזה היה משמיע קולות של קוקו ריקו בזמן שהיה מוכר רק ביצים לפני שהתרחב עכשיו הוא פחות משקיע... עומד מתחת לחלון שלי וצועק את אותם שתי מילים אבטיח ולא יודע מה בלי לגוון יותר מידי אני גר בד' לא מכיר את השכנים שלי בכל זאת וזה לא כזה כואב לי ואין לי כוח לעבור דירה שוב... אבל הייתי בכיף מחליף מבט של שכן מבואס מצרחה של טמבל במגה פון של ביצים כל הזין

Superdror

New member
לפני מספר חודשים יצאו תקנות רעש חדשות.

וגם הישנות אוסרות הקמת רעש בשעות שציינת , תברר מה החוק אומר ותנסה לפנות למשטרה או וואטאבר, למרות שאני אופתע אם יתייחסו לפנייתך ברצינות .

למעלה