בנות הי חדשה כאן עם התייעצות

בתאלטל

New member
בנות הי חדשה כאן עם התייעצות

יש לי שאלה אנחנו נשואים 4.5 שנים אחרי שנה ניסינו לניכנס להריון ללא הצלחה יש לי היסטוריה של שחלה ימנית חסומה (סקטוסלפינג) ניסינו 2 הזרעות ועוד 3 מחזורי IVF שהניבו עוברים ללא מוקפאים הוחלט לבסוף לערוך ניתוח כריתת חצוצרה להגדיל את הסיכוי אחרי שנתיים של ניסיונות וקרה נס ניקלטטתי באופן טבעי 3 ימים לפני המועד גיליתי זאת הנס שלי היום הוא בן שנה זה הסיפור שלי ועכשיו לשאלה כמה זמן עבר עד שהחלטתם שוב לחזור לטיפולים? האם לדעתכם אני בכל זאת צריכה לעבור את הניתוח כי בכל זאת שנתיים של ניסיונות וכלום ואם לא כמה זמן הייתן ממליצות לי לנסות טיבעי לפני ההחלטה לחזור לטיפולים
תודה סליחה על האורך

טiרטית

New member
ראשית כל בהצלחה

אין לי הרבה מה להגיד, אני חזרתי לטיפולים כשהגדול בן שנתיים, כמובן שפתאום זה הפך להיות מסובך, ומאכזב מפעם לפעם, ובירוקרטיה.
ניסיתי באמצעות תרופות טבעיות שגם לא עזרו.
אם את שואלת אותי, הפסקתי לסמוך על הנס. מטפלת, ומאמינה בכל לב שאלוקים נתן לרופא רשות לעזור לנו....
גיליתי שאני מצטעערת על כך שבזבזתי את הזמן עד כה. הילד שלי זקוק דחוף לאחים ואחיות, כבר הגיע למצב שהוא לא מוכן בשום פנים לחזור הביתה. יודע שישעמם לו:(
עד כאן דעתי.
בהצלחה בכל החלטה שתקחי:)

anguly

New member
ברוכה הבאה

לשהות קצרה בלבד מהסיבות הנכונות....

התופעה הזו של סקטוסלפינג היא כזו שלרוב ממליצים על שיקום או הורדה של החצוצרה כי היא מפרישה נוזל שמפריע לקליטת עוברים. אז נכון שהצליח לך גם יחד איתה, אבל השאלה כמה את מוכנה לנסות ולחכות שיהיה לך שוב מזל.
כמו שכתבו לך זה תלוי בת כמה את, כמה ילדים את רוצה וכמה את בשלה לחזור לטיפולים.
שיהיה בהצלחה

למעלה