בנות (!?) העבודות כאן עוצרות נשימה

• פותח הנושא cv
  • פורסם בתאריך

cv

New member
בנות (!?) העבודות כאן עוצרות נשימה../images/Emo70.gif

ישר כוח!!! ושאלה: האם יש מקומות בארץ בהם ניתן לרכוש את היצירות המוגמרות? או שהכל כאן יצירה לשימוש עצמי?

shukpuck

New member
אהלן CV!!

בפורום החמוד שלנו רב הבנות עובדות לשם העשרתן העצמית, מקסימום מתנות לחברים... אבל חלק מאיתנו גם מוכרות. נדמה לי שאירית מוכרת מוצרים לחנויות שונות. אם תתקשרי אליה אני מניחה שהיא תוכל להנחות אותך. וגם לנעמה ברוש יש דוכן בקניון בדיזנגוף (ברח לי השם שלו פתאום...
) אבל זה בעיקר תכשיטים שהיא עושה.

shukpuck

New member
ושכחתי כמובן...

את אורית דותן.. יצא לי חרוז וגם הקניון מן הסתם זה דיזנגוף סנטר...ככה זה, קמתי משינה וחלק מהאונות שלי עוד לא מתפקדות...

ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

זה תלוי לאיזה עבודות את מתכוונת. רוב העבודות שעולות כאן דורשות המון עבודה ולא תמיד שווה למכור אותן.

ברוכה הבאה

אם בובות וחיות מעניינות אותך תסתכלי בפליקר שלי ואם עדיין יעניין אותך כתבי לי מסר הכי הכי הכי זה להכין לבד!

cv

New member
תודה על הברכות ../images/Emo13.gif

עברתי עכשיו על עוד קישורים / מאמרים ואפילו הצצתי בקומונה הלשעברית... מאמם! וכן, אחרי שנחשפתי ברשת למחירים של התוצרים שובי הלב האלה, באמת עדיף לייצר עצמית וליצור
רק ש... יש לי ילדה קטנה שגוזלת משאבי זמן ותשומת לב (אבל מצד שני מ19:30 יש שקט
) אני גרה בחו"ל כך שקשה לי למצוא סדנאות שיתנו לי דחיפה קדימה (מצד שני אני גרה בפרנקפורט והגרמנים הם אלופים באמנות שימושית לדעתי) אין לי מכונת תפירה (בהקשר של הבובות המהממות שאני רואה כאן) ואני לא יודעת לתפור :( החומרי גלם יקרים ואינם נפוצים. לפחות לא בפרנקפורט. בעבר קניתי צמר ויצרתי פיה אנתרופוסופית
אבל התבאסתי שאין את הצמר המשיי כאן שמשדרג את הפיות ליצורים קסומים באמת... אז איך להתחיל / להמשיך מכאן???

shukpuck

New member
אולי טלושקלה תהיה מוכנה לשלוח לך חומרים?

דווקא בגרמניה אני חושבת שהאנתרופוסופיה הולכת חזק. אין לך איזה גן/בי"ס בסביבה- תוכלי לדבר שם עם המורה לאמנות או משהו? מאחר שההובי הזה הוא די אקסלוסיבי אין את החומרים המתאימים בכל חנויות היצירה, אבל בטוח יש איפושהוא בגרמניה...רק צריך למצוא את הקשרים הנכונים. אם אני לא טועה יש אמניות גרמניות בתחום. אם הבנות יזכרו כאן שמות, אולי תוכלי ליצור איתן קשר. בקיצור, הכל אפשרי, זה שאלה של רצון וכמה את מוכנה להשקיע בזה... נ.ב. אם תזמיני אותי אלייך, אני מוכנה לבוא ללמד...
סתם..

aliner

New member
CV - דווקא גרמניה היא אחת המדינות שמלאכת

הליבוד היא מאוד מפותחת. האינטרנט עמוס באתרים גרמניים בתחום (ראי קישורים שלנו) וכן יש בגרמניה הרבה מאוד ספרים. אני אישית קניתי 4 ספרים גרמניים מצויינים. אמא שלי מתרגמת לי, אבל אני מאמינה שתוכלי למצוא שם שכנה/חברה שיכולה לתרגם, לא? לגבי קניית צמר, אני לא יודעת איפה אפשר לקנות בגרמניה, אבל אני ממש בטוחה שיש לך המון אפשרויות, רק שאת לא יודעת על קיומן.

גרמניה? את לא יכולה להיות במקום יותר נכון ללי

לליבוד. ואיזה מזל שיש אינטרנט, אז יש לך גם אותנו. הייתי אומרת שאת מסודרת!

אני למדתי לתפור פה

וידי עוד נטויה קצת יותר סבלנות ממול מורה ,אבל שווה זו הבובה הראשונה שלי בתפירת יד

למעלה