בנות יקרות
...ופונג יקירתי

טלי בת 31

New member
בנות יקרות ../images/Emo140.gif...ופונג יקירתי

כמה טוב שיש פורום כזה... אני כבר 8 חודשים מנסה להיכנס להריון,ולבנתיים לא הולך... הייתי אמורה לקבל אתמול ב-14 את המחזור החודשי,ועדיין אין סימן. מה שכן יש לי כבר שבועיים גודש בשדיים מלווה בכאבים שלא מרפים.. כאבים באגן התחתון..וכאבים והתכוצויות ברחם... מה שקורה זה,שאתמול בצהריים עשיתי בדיקת הריון בערכה ביתית,ויצא לי שלילי. מה אתן חושבות בנות,האם מהרתי עם הבדיקה? כי שמעתי שאמורים לבצע אותה בשתן של הבוקר,ורק שאמור להיות איחור. ולגביי הכאבים מה אתן אומרות,האם מישהי הרגישה או מרגישה כמוני? הצפייה הזאת להריון,ממש קורעת אותי...והפחד שלי זה{מהמכשפה השחורה}.. כל היום אני רצה לשרותים ובודקת עם יש סימן למחזור(ממש מקווה שלא).. בנות,תאמינו לי שרק מהציפיה שהמחזור לא יגיע,אנחנו נעשות לחוצות.. פונג יקירתי,אני רשמתי לך מבין הראשונות שרק התחלת לנהל את הפורום לפני כמה ימים...תודה לך על ההתיחסות...את אחלה
עלי והצליחי בניהול הפורום

פּוֹנְג

New member
גם על זה יש לנו

מאמרון שם ניסיתי לאסוף כל מיני סימנים שהיו לבנות בפורום הריון ולידה. אצלנו בפורום עדיין אין מספיק הסטוריה לזה. בכל מקרה, הסימנים שלך בהחלט יכולים להעיד על הריון (אבל לא בהכרח
) השלילי בערכה לבדיקה עצמית בהחלט לא חד משמעי, כי היו לא מעט מקרים של ערכות שטעו או שבאמת כשהאיחור הוא גבולי אז השתן הראשון הוא משמעותי. אם אתמול היית אמורה לקבל אם היום גם כן לא קיבלת ואם המחזור שלך סדיר אז למה שלא תתחילי מחר את היום בקופת חולים בבדיקת דם להריון שהדבר שנותו את התוצאות הכי אמינות. וביום ראשון בסוף היום, כבר תוכלי לבוא לכאן עם החיובי שלך
ותודה

טלי בת 31

New member
פונג,תודה לך../images/Emo140.gif

קראתי את המאמר...אחלה מאמרון.. הרגעת אותי קצת...אבל כמו שאומרים אין כמו בדיקת דם... מה שכן,אמשיך לעדכן אותך ואת השאר בעניין שלי.. אני רק מקווה,שהמחזור לא יפתיע אותי מחר בבוקר
ושבאמת תהיהי לי הפתעה...מפתיעה לטובה... תודה לך

Gill Gallad

New member
../images/Emo140.gif טלי יקרה

מנסיוני האישי יש דמיון רב בין הסימנים שאני בדרך כלל חשה לפני המחזור לסימנים שהיו לי לפני ההריון, לכן כשגיליתי שמדובר בהריון הייתי מופתעת. כמובן שבדיעבד, אחרי שכבר ידעתי שמדובר בהריון, יכולתי להצביע על כך שכאבי הבטן התחתונה היו מסוג קצת שונה (מתיחה ולא התכווצות) והציצי גם הוא כאב באופן מעט אחר ותפח תיכף ומייד אל מעבר לגבול החזיה... אבל- כל אחת חווה את זה באופן שונה, כמו שכל אחת חווה את המחזור החודשי באופן שונה. יתכן שאצל אחרות הסימנים שלפני ההריון היו הרבה יותר ברורים ושונים מאלו של המחזור לעומת מה שאני חשתי. כמובן שיש את העניין הפסיכוסומטי - אנחנו כל כך רוצות להרגיש בהריון... אני חושבת שהבדיקה אינה מעידה עדיין שאינך בהריון וכמו שפונג יעצה לך, הייתי ממליצה על בדיקת דם. מה שלא יהיה - הרבה בהצלחה!!! ואם לא החודש אז בחודש הבא!!

יפעת99

New member
תני לזמן

חכי עוד ימים ותבדקי שוב בדיקת שתן או לחילופין גשי לקופת חולים ללא הפניה למעבדה ותיבדקי בדיקת דם לבטא זה הכי בטוח. המון הצלחה ויאלה אולי את הריאשונה שלנו. יפעת

מעיןבר

New member
מקווה שזה "זה"!

כמו שאמרה פונג - בדיקת דם תהיה הכי אמינה. בכל מקרה בשלבים מאוד מוקדמים של ההריון עדיף לעשות את הבדיקה הביתי עם השתן הראשון של הבקר, חיכינו כבר כל כך הרבה אז למה לא עוד כמה שעות?

Michal7

New member
אוי כמה שאני מבינה אותך...

לי באופן אישי היה איחור של שבועיים, ולא הפסקתי לפנטז על יורש/ת עצר. (בדר"כ המחזור שלי מאוד סדיר, כמו שעון!) אבל, זה לא קרה וקיבלתי בסוף את המחזור... אנחנו עדיין מנסים. אה, והואיל ולא הצגתי את עצמי, שלום לכולן, שמי מיכל (29), נשואה לאדם הכי חכם שאי פעם היה לי העונג להכיר (39). אנחנו מנסים כבר 3 שנים, ועד עתה ללא הצלחה, אבל עוד לא איבדתי את התקווה לגמרי. יום נעים! מיכל פניקס, אריזונה

Michal7

New member
וסליחה, מהדיכאון

האישי שבו אני שרויה, שכחתי להגיד: מתוקה, אני מקווה שזה זה בשבילך! אני מבינה לגמרי את הציפייה וההתרגשות.
מיכל פניקס, אריזונה

מעיןבר

New member
הי מיכל

אם אתם מנסים כבר 3 שנים אז בהחלט הגיע הזמן להיבדק. בעיות פוריות מוגדרות כאשר מנסים שנה ללא הצלחה. אני יודעת שזה קשה יותר בחו"ל עם ענייני הביטוח הרפואי, אבל אולי יש לך אפשרות כלשהי לעשות לפחות חלק מהבירורים בארץ?

Michal7

New member
היי מעיין

טוב, "מנסים" זה קצת חזק מדי בתור ביטוי, מה שהתכוונתי לומר זה מקיימים יחסי מין ללא "הגנה". האמת שהתחלתי להיות ממש מודעת לדברים "שצריך" לעשות רק בשנה האחרונה (כגון לחשב את הביוץ וכו'). באשר לביטוח רפואי, אין לנו, ואני גרה כאן (ארה"ב) כבר 4 שנים כך שאין לי שום כיסוי רפואי בישראל... מה שכן יש לי זה תקווה ולעשות כמה שיותר מחקר על האלטרנטיבה "הטבעית". ביטוח רפואי סביר שאפעל לעשות אם וכאשר אכנס להריון. מיכל פניקס, אריזונה

מעיןבר

New member
יחסי מין לא מוגנים

הם צורה אחת של "לנסות" - הרבה נשים נכנסות כך להריון ספונטני מבלי לחשב את הביוץ. אני מציעה לך להתייעץ בפורום ישראלים בחו"ל לעניין הביטוח והכיסוי הרפואי גם למקרה של הצורך בטיפולי פוריות, כי למיטב ידיעתי עלןת הטיפולים הפשוטים ביותר גבוהה מאוד באופן פרטי. כדאי גם להיכנס לפורום אל ovusoft ולהתייעץ עם הבנות שם לעניין האפשרויות השונות שקיימות באיזורך. מקווה שהכל יסתיים בצורה השמחה ביותר לפני שתזדקקי לכל זה, אבל עדיף שלפחות יהיה לך ידע מקדים. בהצלחה!

Michal7

New member
תודה חמודה,

והמון תודה על הקישורים!
מיכל פניקס, אריזונה

טוטי30

New member
היי מיכלי, ברוכה המצטרפת, תשמעי...

אם את רוצה להיות מכוסה בהריון עם חברת ביטוח, את חייבת להתקבל אליה טרום הריון!!! לחברון הביטוח כאן (ארה"ב) יש בעיה לקבל לשורותיהם נשים בהריון כי זו הוצאה מאוד גבוהה ($11,000 בלי סיבוכים) ובתור אחת בלי ותק - את לא כדאית עבורם! שימי לב - שגם אם יש חברות שכן יקבלו אותך בהריון - סביר להניח שהם לא יכסו לך את ההריון במלואו, אלא רק 20% ממנו, משמע שאת ה-80% הנוספים את צריכה לממן בעצמך וזה ה-מ-ו-ן כסף! אם את רוצה אני יכולה לתת לך את הפרטים של דיויד שילד שהם נחשבים לקופ"ח של הישראלים בארה"ב והם דיי בסדר... עכמובן שיש לך את כל שאר האופציות שפתוחות בפני כל האמריקאים (בלו שילד - בלו קרוס וכו'). חוצמזה אני שמחה לראות שהצטרפת לקהילה, במקרה ראיתי אותך כאן... חברה טובה שלי (Gill Gallad - מתה עליך!) העירה את תשומת ליבי שיש שאלה מפיניקס... זה הדליק לה נורה - שהרי גם אני מפיניקס (אנחנו מכירות מפלטפורמות אחרות: אני אמא של רועי :) איזה עולם קטן...). בכל מקרה, שיהיה בהצלחה ובהנאה עם הנסיונות כמובן: לא להרים ידיים! היי, אולי נעשה מפגש ישראליות בפיניקס פעם?

Michal7

New member
קרן, אחותי!

לא ידעתי שאת גם כאן.
הואיל ואנחנו מכירות, את יודעת כבר שהעניינים "קצת" יותר מורכבים ממה שאני מוכנה לשתף כרגע בפורום שפתוח לציבור הרחב. בכל מקרה, אני יודעת שלא אלך על דיוויד שילד בגלל המדיניות שלהם לגבי הריון (זה כבר ברמה של העיקרון, אפילו בלו קרוס בלו שילד נוחים יותר בעניין הזה כמו גם חברות אחרות). באשר למפגש ישראליות בפניקס, זה מצריך עבודה (שאני אכן עסוקה בה) לקבלת אישור מהבעל, יקירתי.
יום נעים (ונשיקות לרועי בשבילי.), מיכל פניקס, אריזונה

טוטי30

New member
כמו ../images/Emo110.gif - יש לי שלוחות בכל מקום

טייק יור טיים, מתוקה!
את יודעת שאני מחכה לך, מתי שתגידי איפה שתגידי!
בכל אופן, תחזיקי מעמד ותהיי חזקה!!!
נשיקות
וחג שמח

Gill Gallad

New member
קרן את אהובתייייייייייייייייי ../images/Emo23.gif

מתי כבר נהיה באותו פורום????? נישוק לרועי!

טוטי30

New member
גילי! ../images/Emo24.gif חג שמח ../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

מקווה שבקרוב מאוד!!!!!!!! נעשה מפגש גם - באמצע הדרך - אולי בהוואי?...... היי, מותר לבחורה לחלום!!!

טלי בת 31

New member
בנות מקסימות../images/Emo24.gifתודה על העידוד.

איך אומרים: נחכה ונראה... לבנתיים הכאבים ממשיכים,ועדיין אין סימן למחזור(והלוואי שלא יהייה). תודה על העידוד החם
אוהבת את כולכן
נ.ב. אמשיך לעדכן אתכן,במה שקורה איתי

למעלה