בניית אתר בסגנון pixel ad

spi7fire

New member
בניית אתר בסגנון pixel ad

היי אנשים אני מנסה לבנות אתר כמו הwww.milliondollarpixel.com שהיה בזמנו, של פיקסלים וקניית שטחים כאילו, אני לא רוצה להקים אתר כזה, אני רוצה לראות את הקוד מאחורה. בגדול זה די ברור שזו תמונה בגודל 1000X1000 עם מליון area בקוד. אבל יש גם את מנגנון הקניה וכל שאר הירקות.. יש כאן מישהו שבנה כזה אתר פעם? או שיש לו את הscript? משהו שיכול לעזור? בכלל אם יש מישהו שיודע לבנות כזה אתר, ויש לו הרבה זמן פנוי לבנות את זה, אני אשמח אם הוא ייצור איתי קשר במייל או במסרים.. זה יכול להשתלם. :)

dove2

New member
למה לסבך?

תגדיר מה אתה רוצה בדיוק, ותקבל הצעות מחיר. לא בניתי את האתר של milliondollarpixel עם זאת אני משוכנע שרבים פה בפורום ובכלל יודעים לבנות אתר כזה. אינני רואה בו היבט טכנולוגי מיוחד. החידוש בו הוא ברעיון עצמו ולא בטכנולוגיה. כדי לתפור את זה כפתרון אוטומטי לגמרי יש כאן סתם הרבה עבודה, אבל לא סיכון טכנולוגי. חפש קצת ברשת ותמצא כאלה למכירה מוכנים. לגבי הרעיון - אני חושב שזה גימיק שיכול לתפוס רק פעם אחת, ואם אין לך רעיון חדש בנושא שווה להמשיך לחפש רעיונות חדשים, אני לא מאמין שמישהו יקנה יותר פיקסלים. לתשומת לבך, השמועות אומרות שהאיש היה נתון לסחטנות של האקרים מהמאפיה הרוסית (או משהו פלילי דומה באיזור מזרח אירופה) ואני לא בטוח שחייו כל כך מאושרים. גורמים פלילים אוהבים נובורישים - קל לסחוט אותם. החוכמה לעשות מיליון דולר בשקט ולא ברעש.

למעלה